yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (113)
  • medya (7)

  113. uzun zamandır güzel indirimlerinden dolayı özellikle internet sitesinden alışveriş yaparım. ürün çeşitliliği, kargolama hızı, yurtiçi kargoyu kullanmaları bir çok artı özellik. Sadece internet sitelerini geliştirmeleri gerekli, özellikle favorilere eklediğimde ürünün fiyatı ve ne kadar indirimde olduğunu görebilsem güzel olurdu.

  pandemiden önce tüm ürünlerde %50 indirimleri daha sık olsa da hala uyguluyorlar. Bu sayede çok nadir indirime giren ürünleri buradan içime sine alıyorum. Umarım bozmazlar ve daha iyi olurlar.

  11 ekim 21:12

  112. 10 gün önce online olarak ilk kez alışveriş yaptığım mağaza. tüm ürünlerde %50 indirim vardı, 19 Eylül'de verdiğim sipariş 25 Eylül'de yurt içi kargo'ya verildi, 26 eylül sabah da kargo elime ulaştı. ulaşma süresini makul buldum hem indirim, hem de salgın nedeniyle. ürünlerde bir sorun yok, fakat hepsi ayrı ayrı koruyucu bir ambalaja konsaydı daha iyi olurdu, sıvı ürünlerde özellikle böyle yapılmasını tercih ederdim. sadece bir saç kremini öylesine sarmışlar, kapak kısmı açıktaydı, fark eden birşey olmamış yani. kutunun boş kalan kısımlarına kırpılmış karton konulmuş ürünler yerinden pek oynamasın diye. daha önce alışveriş yapmayanlar için söylemiş olayım: herhangi bir tester hediyesi yok.

  ürünlerin koruyucu ambalaja sarılmamış olması dışında herhangi bir şikayetim yok. ileride tekrar alışveriş yapabilirim.

  29 eylül 01:43

  111. Gratis ne zaman %50 indirim yapsa buraya bakarım çünkü hemen aynı anda indirim yapıyorlar(gizlinot: lol) Perşembe akşamı 155 liraya şampuanından, pedine, saç şekillendiricisine, sabununa bir sürü şey aldım. Uzun zamandır yüksek fiyatlarla alışveriş yaptığımdan bu fiyat gayet yüzümü güldürdü. 

  Bugün de kargomu teslim aldım. Perşembe akşamdan salıya iyi bir hız hele de indirim dönemi için. Bu arada artık ups ile çalışmıyorlar sanırım, yurtiçi ile geldi Kargo. 

  22 eylül 21:20


  110. A101 ile birlikte aynı kuruluşun mağazasıdır. İndirimleri daha çok online alışverişi kapsıyor.mağaza fiyatlarını çok ucuz bulmuyorum ne yazık ki.

  26 ağustos 23:29

  109. geçenlerde mağazasına gittim ama indirimin sadece internette olduğunu söylediler. pazartesi günü akşam verdiğim siparişi de az önce teslim ettiler. paketleme ile de ilgili bir sorun göremedim.

  9 temmuz 10:51

  108. son siparişimi çok hızlı kargolayan firma. ancak siparişimi açtığımda nivea siyah nokta bantlarının kutuları açılmış ve bantla geri yapıştırılmaya çalışılmış olduğunu gördüm. neyse ki içindeki bantlarda da ambalajlarında da sıkıntı yoktu. yine de bir daha sipariş verirken bunu göz önüne alarak karar veririm.

  2 temmuz 20:48

  107. online mağazasındaki fiyatlar genelde diğer yerlere göre uygun olduğu için 3 gün önce sipariş verdim ve bugün elime ulaştı. paketlemesine bayıldım. neredeyse tüm ürünlerim patpata sarılmıştı ve kolinin içi de kesilmiş kartonlarla doldurulmuştu içindekiler hareket etmesin diye. internetten kozmetik alışverişine mesafeli yaklaşıyordum ama artık ihtiyacım oldukça eve tercih edeceğim.

  2 temmuz 19:36


  106. internet sitelerinden ilk siparişimi az önce vermiş bulunuyorum. kargo saatini geçtiğimiz için bu hafta elime ulaşır mı bilemedim ama en geç pazartesi gelir diye umuyorum.

  temiz içerikli bir yüz temizleyici arıyordum, celenes'i denemeye karar verdim ve en ucuz eve'deydi. tek ürün için de sipariş vermek istemedim o yüzden ped, jilet, saç boyası ıvır zıvır ihtiyaçlarımı da doldurdum sepete.

  aldığım her ürünün fiyatı diğer alternatif siteler arasındaki en ucuz fiyatlardı sanırım. şu anlık kârlı bir alışveriş oldu gibi hissediyorum (gizlinot: swh), bakalım kargo elime ulaşınca güncelleyeceğim.

  edit: kargo 3 gün sonra, cumartesi günü elime ulaştı. paketleme güzeldi, ezilebilecek ürünleri baloncuklu ambalaja sarmışlar. ben memnun kaldım, muhtemelen birkaç ayda bir toplu ihtiyaç alışverişlerimi sitelerinden hallederim gibi geliyor.

  10 haziran 18:39 25 haziran 13:40

  105. 3 gün önce internet adresinden sipariş verdim ve bugün geldi. O kadar güzel kargolama yapmışlar ki anlatamam. %50 indirim vardı benim için çok iyi oldu. 

  22 mayıs 21:40

  104. dün açık mağazalardan birine gittim, maskesiz almıyorlar. girişe dezenfektan ve eldiven koymuşlar. mağazada gezinirken eldiven takmak zorundasınız ürünle dokunulduğu için. bir de max 10 kişi alıyorlar. gitmeyi planlayan varsa şuanki düzenleri bu şekilde

  21 mayıs 23:24

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar