sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (93)
 • medya (1)

93. kadınlara yüklenmekten değil de hemcinslerim bu adamların ne mal olduğu zaten belli, prim vermeyin. özellikle belli bir yaştan sonra sosyal ortamlarınızda (bkz. 29) özellikle hayatı checklist gibi yaşayan erkeklerin çoktan evlenip çoktan yeni maceralar aramaya başladığını ve çevrenizdeki tüm kızlara zarf attığını çok rahat gözlemliyorsunuz.

aşığım diyenlerine de kanmayın, evliliğini bırakanını duymadım. kendi evliliklerinde bulamadıklarını (bazen ilgi, bazen cinsellik) sevgiliden alıp evliliklerine hiç de vicdan azabı çekmeden devam ediyorlar.

single erkeklerle istediğinizi yapın :)

11 ocak 23:26 11 ocak 23:37

92. Evli biriyle asla birlikte olmadım. ama sadece kadına yüklenilmesine de gerçekten tahammülüm yok artık.

Bazı erkekler hakikaten kuduz gibi geziyorlar ortalıkta.

Eski iş yerimde, Parmağındaki alyanstan utanmadan kaba tabirle bana ''yürüyen'' 3 tane karaktersiz adam vardı. Yemek teklifleri, kahve teklifleri vs.. Evet desem direkt başlayacak ilişki hani. 

Nasıl bir yüzsüzlüktür bu ya? Hiç mi korkmuyorsun hiç mi utanmıyorsun eşinden? Ben utanıyorum onlar yerine. 

Hele Bir tanesi yılbaşı eğlencesinde kafayı bulup kaldığımız oteldeki odamı basmıştı. yatağımın başında ağlamıştı, sarılmaya, öpmeye falan çalışmıştı. Kovarak gitmeyince kolundan tutup Zorla cıkardım odadan. rezalet cıkmadı allahtan. Resmen tacize uğradım yani. Olaydan sonra da hiç bir şey olmamış gibi bana nasılsın yazdı bir de. Olayı anlattığımda Hatırlamadığını iddia ediyordu. Sonra da birazını hatırladığını benim de onu öpmek istediğimi iddia etti. Bayağı tartıştık, özür diledi mevzu kapandı. Ama hala arkasından bana yine hiç bir şey olmamış gibi yürümeye devam etti. 

Ha ben cok mu güzelim, hayır tabi ki. Eşleri çok mu çirkin? hiç sanmıyorum. O odamı basan pisliğin eşi avukattı mesela. her yerde anlatırdı eşini överdi. Eşime cok aşığım falan dedi hatta herkesin içinde, yemek masasında. 

Dün gece odamı bastın ertesi gün eşime çok aşığım diyorsun? Ortamda ben de varım düşünün.Yüzsüzlüğün bu kadArı.

Herkesin içinde söylüyor ki ben ona tamam dersem, karısı da öğrenirse;

beni o ayarttı, aslında ben karıma cok aşıktım diyebilsin diye. Köylü kurnazı pislik, neleri düşünüyor. 

Şu kadar şey görüp yaşadıktan sonra kusura bakmayın ama evlilik kurumuna ne inancım ne saygım kaldı. Toz konudurulamayan o ''evinizin direkleri'' evden cıkınca kuduz köpek gibi sağa sola saldırıyor.

Eşime aşığım diye sallayıp oda basanlar, akşam yemeği teklifi yapanlar, başbaşa içki içmeye cagıranlar...O evdeki kadınların bilmedikleri daha neler var kim bilir. 

evli erkeklerle birlikte olan kadınlarla ise nefretim yok, sadece üzülüyorum. O adamların gözünde, aldattıkları eşleri kadar bile değerleri yok, olmayacak da.

Evet diyen herkese gidecekler zaten. Sizin bir farkınız yok. 

Lütfen Kendinize bunu yapmayın. 

11 ocak 03:06

91. erkeğiyle kadınıyla yargılamamak gereken benim duyduğum an kulaklarımı tıkadığım durumdur. kimsenin başına gelmesin ancak; arkadaşımın çalıştığı ofiste buna benzer bir durum ayan beyan herkes tarafından bilinen çirkin bir gerçeğe dönüşmüştür iki yıl önce.

adam da kadın da evliydi. karısını kocasını kandıranın yapamayacağı çirkinlik ve kötülük yokmuş gibi gelir bana hep.

10 ocak 21:53

90. özgüvensiz kadın hareketi. adamın ilk tercihi bile değil, bile isteye kabul edip güya asıl seçilen olduğunu sanıyor. hiç değişmeyen "boşanacağım, aramız iyi değil" hikayesine inanacak kadar da iqları sabit.

10 ocak 20:51

89. Sevgilisi olan erkeğe bacım gözüyle bakan biri olarak bunu yapan kadınların hangi kafayla yaptıklarını merak ediyorum. 

10 ocak 20:35

88. Başlığa bakar mısın ya? olay ne kadar iğrençse de asıl konu edilmesi gereken başlıktaki özne değildir. "Evliyken karısını aldatan adam" başlığı açın haklı öfkenizi oraya kusun bari.

Tanım: asla yapmak istemeyeceğim eylem.

10 ocak 19:14

87. bunu bile bile yapan kadına saygım sıfırdır. bence onun da kendisine saygısı sıfırdır zaten. evli erkeğin suçu yok mudur? onların ayrı boyu devrilsin zaten demek istiyorum.

10 ocak 17:49

86. (bkz: evli olmayan erkekle beraber olmak) gibi bir seçeneğe de sahipken neden evli olan diye sormak istediğimdir. lütfen aşk bu, o beni seviyor ben onu seviyorum gibi önermelerin hiç ama hiç etkili olmadığını belirtmek isterim. yani karısı varken sana aşık olan adamla yaşadığınız ilişki neden çevrenize ponçik ve tatlı gözüksün ki?

10 ocak 15:23

85. ahlaki acısı beni ilgilendirmez kimseyi üzmedikleri sürece-adamın karısı ve cocuklarının bu durumu ogrendigindeki üzüntüsünden bahsediyorum- isteyen istedigini yapsın ama boyle bi ilişki yürütecek kadın sunu cok iyi bilsin sonra üzülmesin: o adam yüzde 99.9 karısını senin icin terketmeyecek. O kadınla bi hayat kurmus, seninle omur boyu birlikte olucam, cocuklarımız olacak, onları buyuteceğiz, birlikte yaslanacagız ve olecegiz diye and icmis. Bu andı icmeye onu layık gormus, omur boyu onun yanında olmayı goze almıs, yuva kurmus yuva. Bir erkegin yuva kurdugu bi kadını bırakıp gitmesi cok zordur. seninle ister cook egleniyo olsun ister cook iyi sevisiyo olun ten uyumunuz mukemmel olsun far ket mez.bütün bunlar seni evinde bekleyen kadından daha oncelikli hale getirmeyecek. istersen ondan bin kat güzel ol, sempatik ol, zeki ol yine de getirmeyecek.  Seninle gezecek, belki kucagında elini tutarak film izleyecek, belki gozlerinin icine bakarak sevdigini soyleyecek, belki el ustunde tutacak seni, hediyelere bogacak farketmez sonunda o adam yuvasına geri donecek. Ama ben cok guzelim, ama ben cok gencim, karısı guzel degil, karısı bakımsız, anlasamıyolar hem, seks hayatları berbat deme. gunun sonunda o adam karısının dizinin dibine do ne cek.   Hele hele cocugu varsa hic sansın yok. haa istisnalar var mıdır var ama senin o istisna icerisinde olman cok düsük bi ihtimal. sonunda uzulecek olan sen olacaksın demedi deme. O yüzden evli erkekle ilişki yasamayı mantıklı hale getiren tek sey parasını yemektir. Cünkü günün sonunda evde yalnız basına otururken instagramda adamın ailesiyle mutluluk pozlarına bakan sen olacagın icin bu sürecte bari parasını ye ki enayi sen olma. Fakir adamın metresi olmaz diye bosuna denmemis.

10 ocak 07:03

84. her iki birey için sağlam bir mide gerektirir. böyle insanların asla çevremde olmasını istemem. toplum tarafından dışlanması gereken insanlar. fakat biz toplum olarak dışlamak yerine takip ediyoruz. kınayanlar, nefret edenler bile bu tarz insanları takip etmekten alamıyorlar kendini. görmezden gelinmesi ve asla saygı duyulmaması gereken insanlar. dinen zaten günah ama her şeyi geçtim ahlaksızlık. insanın insana saygısı olmalı. empati yeteneği zayıf insanlar bunu yapar.

10 ocak 01:08