sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (92)
  • medya (1)

  92. Başıma gelmesini istemediğimden kınamak ve yargılayıcı olmak istemem ama yine de irademe güvendiğimden yaşayacağımı sanmıyorum. En beklemediğiniz saf, masum gördüğünüz insanlar da bunu yapabiliyor. Başkası yapsa nefretle bakarken çok sevdiğim arkadaşımın yapması canımı acıtmıştı, midemi bulandırmıştı. En yakınım da olsa acımıyorum tabi ki, herkes yaşattığını yaşasın. Hiç kimsenin 2 aylık aşkı veya zevki o evdeki aldatıldığını bilmeyen, eşini bekleyen kadının ve çocuklarının canını yakmaya değmez. Hayatta aşktan önemli şeyler var ve birilerinin canını haksızca yakarak aşk yaşanmaz bence.

  6 şubat 11:44

  91. Yakın çevremde evli ve 3 çocuklu bi adam var.. Bu adam bi kızla görüşüyor yani sevdiğinden falan değil bence, maksat zamanını öldürmek gibi anlatıyor. Ama birlilte geziyorlar günü birlik gidip geliyorlar şehir dışına kadar. kınamak gibi olmasın da o kız adamın evli çocuklu olduğunu biliyor kendi yanında davetlere çağırıyor ısrarla adam gitmiyor ama. Sonra adama hediyeler alıyor montlar ayakkabılar 1500 saat falan. Yani nasıl içine siniyor bu evli adamdan ne bekliyor. Biliyosun evli mesela. Gece karısının çocuklarının yanına gidiyor. Adama fotolar atıyor öpücükler kalpler yolluyor özledin mi diyo görüyoruz yani. Şey diyosun bekar erkek mi kalmadı yani. Kızlar artık evli erkekleri beğeniyor herhalde. Aile kurmuş olması çekici geliyorsa demek..

  6 şubat 11:28

  90. hiç mantıklı olmayan olay. baskasina yalan soyleyen sana da soyler, baskasinin arkasindan konusan senin de arkandan konusur, baskasini aldatan seni de aldatir. hiç etrafinizda örneği yoksa boşanma davası ile gündeme gelen birsuru ünlü var. aldatmayla başlayan ilişkiler, evliliğe de dönse çocuk sahibi de olsanız, yine aldatmayla bitiyor. karsinda sorunu artık her neyse bunun için ailesine yalan söylemekten, eşine ve çocuğuna ömür boyu sürecek psikolojik hasar vermekten çekinmeyen  biri var. o bunun farkında olsun olmasın, bahanesi ne olursa olsun, bu seçimin seninle ya da eşiyle çok da alakası yok. sizler bahanesiniz. onun içindeki problem başka ve büyük ihtimalle ilerde aynı davranışı başkalarıyla tekrarlayacak. ayrılmak isteyen adamı bağlasan durmaz ki ayrılmak yerine önce şansını deneyip bir görmeyi, eşine ve ailesine ihanet etmeyi seçmiş birinden bahsediyoruz.

  5 şubat 03:52 5 şubat 06:23

  89. kadınlara yüklenmekten değil de hemcinslerim bu adamların ne mal olduğu zaten belli, prim vermeyin. özellikle belli bir yaştan sonra sosyal ortamlarınızda (bkz. 29) özellikle hayatı checklist gibi yaşayan erkeklerin çoktan evlenip çoktan yeni maceralar aramaya başladığını ve çevrenizdeki tüm kızlara zarf attığını çok rahat gözlemliyorsunuz.

  aşığım diyenlerine de kanmayın, evliliğini bırakanını duymadım. kendi evliliklerinde bulamadıklarını (bazen ilgi, bazen cinsellik) sevgiliden alıp evliliklerine hiç de vicdan azabı çekmeden devam ediyorlar.

  single erkeklerle istediğinizi yapın :)

  11 ocak 23:26 11 ocak 23:37

  88. erkeğiyle kadınıyla yargılamamak gereken benim duyduğum an kulaklarımı tıkadığım durumdur. kimsenin başına gelmesin ancak; arkadaşımın çalıştığı ofiste buna benzer bir durum ayan beyan herkes tarafından bilinen çirkin bir gerçeğe dönüşmüştür iki yıl önce.

  adam da kadın da evliydi. karısını kocasını kandıranın yapamayacağı çirkinlik ve kötülük yokmuş gibi gelir bana hep.

  10 ocak 21:53

  87. özgüvensiz kadın hareketi. adamın ilk tercihi bile değil, bile isteye kabul edip güya asıl seçilen olduğunu sanıyor. hiç değişmeyen "boşanacağım, aramız iyi değil" hikayesine inanacak kadar da iqları sabit.

  10 ocak 20:51

  86. Sevgilisi olan erkeğe bacım gözüyle bakan biri olarak bunu yapan kadınların hangi kafayla yaptıklarını merak ediyorum. 

  10 ocak 20:35

  85. Başlığa bakar mısın ya? olay ne kadar iğrençse de asıl konu edilmesi gereken başlıktaki özne değildir. "Evliyken karısını aldatan adam" başlığı açın haklı öfkenizi oraya kusun bari.

  Tanım: asla yapmak istemeyeceğim eylem.

  10 ocak 19:14

  84. (bkz: evli olmayan erkekle beraber olmak) gibi bir seçeneğe de sahipken neden evli olan diye sormak istediğimdir. lütfen aşk bu, o beni seviyor ben onu seviyorum gibi önermelerin hiç ama hiç etkili olmadığını belirtmek isterim. yani karısı varken sana aşık olan adamla yaşadığınız ilişki neden çevrenize ponçik ve tatlı gözüksün ki?

  10 ocak 15:23

  83. her iki birey için sağlam bir mide gerektirir. böyle insanların asla çevremde olmasını istemem. toplum tarafından dışlanması gereken insanlar. fakat biz toplum olarak dışlamak yerine takip ediyoruz. kınayanlar, nefret edenler bile bu tarz insanları takip etmekten alamıyorlar kendini. görmezden gelinmesi ve asla saygı duyulmaması gereken insanlar. dinen zaten günah ama her şeyi geçtim ahlaksızlık. insanın insana saygısı olmalı. empati yeteneği zayıf insanlar bunu yapar.

  10 ocak 01:08