yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (104)
  • medya (1)

  104. 2. Kadın zamanı gelince erkek tarafından mendilindeki pislik gibi silkelenip atılacaktır. O zamana kadar türlü bahanelerle oyalar 2. Kadını. Sonunda olay ayyuka çıkarsa bile erkek affedilir, ailesine döner, hiçbir şey olmamış gibi. 2. Kadın ise yuva yıkıcı kadın olarak sonsuza kadar anılmaya devam eder. Ben kadından çok erkeğe suç buluyorum.çünkü o evli ve onun eşine sadakat sözü var,2. kadının aldattığı, kandırdığı kimse yok. Kimseyi kınamayın süslüler. Başıma gelmedi hiç ama kimse kimseyi kınamasın, hayat uzun ve kimin başına ne geleceğini kimse bilmiyor.

  22 mayıs 00:54

  103. Bu konu konuşulunca aklıma hep Dekalog isimli mini bir dizi gelir.Bu dizinin 3. Bölümü geçmişte evli bir adamla beraber olan ve kendisi de evli olan bir kadını anlatır. Kadın ve adam yıllar sonra buluşurlar. Dizi boyunca Kadın ve adamın hayatı karşılaştırılır. Yasak ilişki ortaya çıktığında adam karısına ailesine dönmüştür, saygınlığından hiçbir şey kaybetmemiştir. Ama kadını kocası terketmiştir, sosyal hayattan dışlanmıştır, iyice yalnızlaşıp buhrana sürüklenmiştir. İzlediğimde çok çarpıcı buldum ve toplumların riyakarlığından midem bulandı. 

  Etrafımda biri kuzenim biri arkadaşım aldatılan iki kadının yaşadıklarına yakından şahit oldum. Bunun verdiği yıkım öyle böyle anlatılacak gibi değil. Eminim öteki kadınlar da yaşattıkları şeyden mutlu olmadı. Peki erkeklere noldu? Utanmadan çocuklarıyla vakit geçirmeye, ortalıkta salak salak ıssız adam havalarında dolaşmaya devam ettiler. Bence yetişkin bir kadın kendini korumalı ve layık olduğu şeyin bu olmadığını bilmeli.bu ilişki sana ne kazandırıyor karşılığında senden neler götürüyor buna bakmak gerekiyor.Yok mutsuzum, yok aramızda uyum yok diyen erkekler önce bir zahmet mahkemeye başvursun. bi köşede çekeceğin aşk acısı sonrasında yaşama ihtimalin olan daha beter durumlardan iyidir. 

  21 mayıs 15:04

  102. Kendi girdisi içinde müthiş çelişkiler barındırmak mı, beklenen hareket.

  Anonim kaç olduğunu tahmin ettim gibi ama çok önemli değil, gerçekten önemli değil :)

  21 mayıs 01:50


  101. Bu girdiyi görünce aklıma  soru cevap aparatında babasının annesini aldattığı kadını çalıştığı yere şikayet etmeye çalışan, verilen cevaplardan hoşlanmayan ve saldırıya geçen, onun saldırısına eşlik ederek yorum yazanlara saldıran garip insanlar geldi. 

  soru cevap apartından bir kere daha soğudum, bu kadar sağlıksız insanın burda işi ne cidden..

  20 mayıs 20:44

  100. Evli bir erkekle bir de yaş farkı varsa babasıyla tamamlayamadığı yani ruhunu doyuramadığı bir açlığı var demektir. Yargılamak bana düşmez ama mutlu sonla bittiğini görmedim.

  20 mayıs 01:47

  99. Genelde bu hayatta hiç bir iş başaramamış, ailesinden sevgi görmeden yetiştirilmiş mutsuz kadınların gerçekleştirdikleri eylem. İstisnasına daha rastlamadım :)

  19 mayıs 19:44

  98. Henüz başıma gelmedi fakat hayat bu, ne olacağı belli değil. bu entry'yi okuyan sizlerin bir kısmı boşanacak, bir kısmı aldatılacak, bir kısmı zengin ve başarılı olacak, bi kısmımız asla yapmam dediği birçok şeyi yapacak ve birbirimizi tanımadan öleceğiz. bazılarımız daha erken gidecek. o yüzden her şey insanlar için. biraz sakin olun, sizin kocanızı sikmedilerse dewamke allık mallık konuşalım.

  18 mayıs 22:07 18 mayıs 22:09


  97. kapı çalanın kapısı çalınır.

  eden bulur.

  etme bulma dünyası.

  yuva yıkanın yuvası olmaz.

  karma işte ya. mutluluk getirmiyor. bu konuda yazacaklarım var da, işte.

  19 kasım 2019 23:04 19 kasım 2019 23:04

  96. evli erkekle birlikte olmak ve evli kadinla birlikte olmak diye ikisi bir tutuluyor ama bence ayni degil. ben erkeklerden kocasindan bosanip benle evlencek lafini pek duymuyorum. ama kadinlardan karisindan bosanip benimle evlenecek lafini cok duyuyorum. kadinlar evli erkeklerle beraber olurken bosanmasini hayal ederken, erkekler evli kadinlarla birlikte olurken cinsellik on planda oluyor. kocasi var zaten beni ifsalamaz modundalar. ben isime bakarim hesabi.

  evli erkekler neden suclanmiyor deniliyor, yaniliyorsunuz onlar da suclaniyor. ama evli oldugunu bile bile bir erkekle beraber oluyorsaniz sizi de suclayacagiz. kusura bakmayin.

  19 kasım 2019 19:02

  95. Belki de başlık evli bir erkekle beraber olmak yerine evli bir insanla beraber olmak diye değiştirilmeli.

  Not: evli olan da olmayan da hatalı burada bu arada yani kimse kimsenin aklını çelmez bir meyil vardır. Koca koca insanlardan bahsediyoruz sonuçta.

  18 kasım 2019 17:01 18 kasım 2019 17:03