yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (102)
  • medya (1)

  102. Bu durumun cinsiyetle ilgisi yok. Evli olan bir insanla birlikte olan ve bunun farkında olan herkes kişiliksiz, zavallı bir asalaktır benim gözümde.

  Yaptığı pisliği düzeltene kadar da, yani sözkonusu erkek veya kadın ile ilişkisini kesip veya aldatılan insanı haberdar edene kadar da alçaklığına devam etmektedir.

  Ha, belki aldatan kadın veya erkek evde şiddet görüyordur, boşanmaya 2 gün kalmıştır falan veya aylardır ayrı yaşıyorlar veya başkalarıyla görüşmek üzerine anlamışlardır. Böyle istisnai ve uç meseleler mevcut. Fakat bu gibi istisnai durumların dışında bu eylemi gerçekleştiren kimseye saygım yok. İnsanlar nasıl bunu haklı çıkarmaya çalışabilir, onu da anlamıyorum.

  19 kasım 23:49

  101. kapı çalanın kapısı çalınır.

  eden bulur.

  etme bulma dünyası.

  yuva yıkanın yuvası olmaz.

  karma işte ya. mutluluk getirmiyor. bu konuda yazacaklarım var da, işte.

  19 kasım 23:04 19 kasım 23:04

  100. evli erkekle birlikte olmak ve evli kadinla birlikte olmak diye ikisi bir tutuluyor ama bence ayni degil. ben erkeklerden kocasindan bosanip benle evlencek lafini pek duymuyorum. ama kadinlardan karisindan bosanip benimle evlenecek lafini cok duyuyorum. kadinlar evli erkeklerle beraber olurken bosanmasini hayal ederken, erkekler evli kadinlarla birlikte olurken cinsellik on planda oluyor. kocasi var zaten beni ifsalamaz modundalar. ben isime bakarim hesabi.

  evli erkekler neden suclanmiyor deniliyor, yaniliyorsunuz onlar da suclaniyor. ama evli oldugunu bile bile bir erkekle beraber oluyorsaniz sizi de suclayacagiz. kusura bakmayin.

  19 kasım 19:02


  99. Belki de başlık evli bir erkekle beraber olmak yerine evli bir insanla beraber olmak diye değiştirilmeli.

  Not: evli olan da olmayan da hatalı burada bu arada yani kimse kimsenin aklını çelmez bir meyil vardır. Koca koca insanlardan bahsediyoruz sonuçta.

  18 kasım 17:01 18 kasım 17:03

  98. Dün başladığım kitaptan birkaç cümle bırakayım buraya. okuma listenize eklemenizi tavsiye ederim, Şule Gürbüz-coşkuyla ölmek

  "ne huzurluymuş aldatılmak, aldatmanın kasırgalarından hiçbiri yok, müthiş bir sükunet, temizlik duygusu, adeta şükredilecek bir halde olma, munislik ve saffet ile odamı doldurdu.."

  evli bir erkekle beraber olan kadının vicdanından ziyade eşini aldatan adamın dürüstlüğü sorgulanmalı bence biraz da. umarım aldatılan her kadın, geri dönememek üzere gitme cesaretini ve imkanlarını bulabilir.

  18 kasım 15:19

  97. Bu iğrençliği yapan aynı karından çıktığım kardeşim olsa yüzüne dönüp bakmam ben sana onu diyim sen ordan anla artık. O adamın çoluğu çocuğu var belki, belki de karısı hamile ne biliyorsun? O doğmamış çocuğun hakkına girme yetisini kim veriyor sana? Yada çocuklarının hakkına girme yetisini? O kadının maddi manevi emek verdiği ilişkisini iğrençleştirme hakkını kim veriyor? 

  18 kasım 14:58

  96. çevremde gözlemlediğime göre çok enteresan bir ilişki türü. adam seviyor desen neden hala evli diye düşünmek gerek, e sevmiyorsa bir kadın olarak gurura nasıl yediriliyor anlayamadım. neden insanlar eğlenmeyi sadece böyle anlıyor. karım çocuğum evde otursun karı kız peşinde koşayım ve ya kadın için de aynı şekilde geçerli. bu kadar mı sıkıcı hayatlarınız bu kadar mı vizyonlarınız dar. hiç kimseyi kınamam ama akıl işi değil.

  bilmeden oluyor mesela adam gizleyebiliyor o çok farklı bi durum.

  18 kasım 12:54


  95. Birkaç ay önce boşandığım mikropla birlikte olan kadına buradan teşekkürlerimi iletiyorum.

  evet yaptığınız herşey iğrenç ama sayenizde zaten günden güne inancımı yitirdiğim ama bir türlü elle tutulur bir sebep bulup da boşanma kararını alamadığım evliliğimi bitirmem için bana çok büyük çok güçlü bir sebep verdiniz öyle güçlü ki birgün bile acaba demedim arkama dönüp bakmadım sıfır vicdan azabı.(gizlinot: Eğer aldatma olmasa da illa birgün boşanırdık anlaşamıyorduk zaten ama acaba yeterince çabalamadım mı diye vicdan yapardım kendime rahat vermezdim.)

  Sonuç olarak senden tiksinsem de teşekkürü borç bilirim.

  17 kasım 23:20

  94. İnsanlara özgürlük tanımını dayattıkça insanların bunu suistimal ettiği durumlardan birisi. Kimin ne yaptığı önemli değil herkes istediğini yapabilir derken kimse bu tarz ahlaksızlıklardan söz etmiyor. Bekar bir erkekle birlikte olup aynı evde yaşa istediğin her şeyi yap kimse buna söz getiremez ama evli bir erkekle birlikte olmak net ve kesin bir şekilde iğrençliktir. Olaydaki hem erkek hem de kadın iğrençtir çünkü ortada resmî bir şey varken kimse her istediğini yapamaz. Evli bir kadının hayatının yıkılması, çocuklarının babasız kalması söz konusu. Erkeklerin tek derdi yatakta daha fazla mutlu olmak olduğu için bu iq seviyeleri sıfır canlıları her türlü yoldan çıkarabilirsiniz. Ayrımcılık yapmak istemiyorum ama kadınların duygusal konularda daha bilgili ve zeki olduğunu düşünüyorum, o yüzden özellikle kadına yükleniyorum. Bu tarz leş gibi adamlara pas vermeseniz herkes mutlu mesut yaşar gider. Çünkü herkes kendinden sorumlu. Ha diyorsanız ki ben kendime sugar daddy buldum, Şeyma gibi yer yatarım. O zaman o sizin midesizliğiniz. Siz Gucci çantanıza sarılırken insanlar kulaktan kulağa sizin iğrençliğinizi yayacak, çoğu dost görünüp sadece zenginliğinizden yararlanmak isteyecek, hepsi içten pazarlıklı olacak. Bir tane bile gerçekten sizi seven arkadaşınız olmayacak. Böyle leş gibi bir hayata hazırsanız ne deyim. Geçmiş olsun.

  17 kasım 21:42

  93. Bu konuda çok üzücü bir olay yaşadım.

  En yakın arkadaşım 5,6 yıllık sevgilisinden ayrılınca memleketinde işe girdi. Patronu ona asılınca(adam evli) aralarında ufaktan bir yakınlık başladı. Arkadaşım kendine hakim olamamaktan korkup eski sevgilisiyle barıştı ve evlendi. Aralarındaki sorunları halledemedikleri için evlilik süreci de sancılı geçti. Kız ara ara annemlerin yanına gidiyorum diye adamın, kızın memleketinde tuttuğu eve gidiyordu. Defalarca konuştum ama anlamadı. Eşiyle sorunlarını da halledemediler. Bence en büyük etken aklımın diğer adamda olmasıydı. Bana çok anlatmıyordu ama ben anlıyordum. Bence boşanıp adamla gönlünce eğleneceğini düşündü. Ve eşinden hiçbir şey talep etmeden boşandı. (Adamın maddi durumu çok iyiydi.)  Memleketine döndü ve adamın yanında işe girdi. Başlarda iyiydiler ama Şimdi adam işe yeni başlayan daha genç ve daha güzel kızlarla gönül eğliyor. Benim salak da onların mutluluklarına şahit oluyor. İşten de çıkamıyor tonla borcu var. Bıraktığı kocası da inanın çok mutlu ve hayatını yaşıyor. Maalesef etme bulma dünyası. Kimsenin yaptığı yanına kalmıyor. Bu da böyle biline.

  17 kasım 19:25