4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (57)
  • oylar (7)
  • medya (1)

57. benim için en iyi nemlendiricidir.özellikle roaccutane kullandığım dönem vücudumdaki kuruluğa çok iyi gelmişti.şimdi de banyodan sonra kullanıyorum.her zaman elimin altında bulunduracağım üründür.

28 ekim 10:47 28 ekim 13:21

56. Üzerine nemlendirici aradığımda taşa dönerim taş. Eskiler bilir hemşire kremi diye geçerdi kendisi ve reçete ile alınırdı.sonradan kozmetik ürünü gibi kullanılmaya başlandı özellikle tarafımca.çok çok güzel nemlendiriyor.hatta sabah akşam kullanınca kuru olan cildimi yaglandiriyor.bir de çok fazla göz etrafına kullanılmamalı çünkü gözleri yakıp, kizartiyor.

30 ağustos 20:58 15 eylül 14:31

55. Eczaneden aldığım tüm vücudum için kullandığım harika krem , hem f/p olarak hemde kolay ulaşılabilirliği açısından seviyorum.Kolay emiliyor ,bir yıl boyunca yetebilecek kadar büyük boyda üstelik.Kuru cildime çok iyi geldi.

25 ağustos 00:00


54. Bu ürün gerçekten eczaneden azıcık bir paraya alabileceğiniz en iyi nemlendirici, kupkuru ciltleri bile kendine getiriyor. 

19 ağustos 14:08

53. lazer epilasyon sürecinde doktorumun önerdiği kremsi üründü. deri yenilenmesini hızlandırıyor kendimde gözlemlediğim kadarıyla. contractubexle birlikte batık izleriyle dolu bacaklarımın tüm lekelerini geçiren mucize kremdir

18 ağustos 21:19

52. Küçükken alerjilerim için kullaniyordum. Her an elimizin altindaydi cildimi yatıştırıyordu.

18 ağustos 19:43

51. Hydro olanı muhteşem geliyor yüze! Denilmesi sonucu alıp kuru olan cildime gece yatmadan sürdüm. benim cildim asla emmedi. Ve sabah yüzümü isilik gibi minik noktalar basmıştı.Bir de onları geçirmekle uğraştım.Vucutta güzel olabilir ama yüzde kullanırken dikkat etmek gerek.

18 ağustos 14:38


50. Arkadaşlarım canım süslülerim, ailede eczacılar var ve ben onlara excipial lipo ve hydronun nemlendirici olarak kullanıldığını söylediğimde dediler ki neden. Eskiden neredeyse her dermatolog yazardı ve nemlendirici olarak kullanılırdı. Gecenlerde Burda yorumları okurken ben de görmüştüm ama bu kadar olabileceğini düşünmemiştim. Normal, gündelik nemlendirici olarak ikisi de kullanılamaz çünkü nE de olsa eczane ürünü ve içinde üre var. Daha geçen hafta eczacı teyzeme ve eczacı babama sordum ikisi de aynı şeyi söyledi. aralıklarla kullanılacaksa tabi ki ama sürekli kullanımı sizin için sizin cildiniz için kötü sonuçlar doğurabilir. 

18 ağustos 01:11

49. Özellikle cildiniz kuruysa mutlaka sürmenizi öneririm, sürüşü pek kolay olmasada gerçekten çok güzel nemlendiren bir krem.

18 ağustos 01:01

48. Her eve lazım nemlendirici. Eğer egzamaya yatkın bir cildiniz varsa ve havanın kuru olduğu bir yerde yaşıyorsanız kurtarıcı oluyor. Yalnız fazla yağlı olduğu için yüzümüze sürmekten sakınalım, sonra sivilcelerle uğraşmayalım. :)

18 ağustos 00:54