yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • medya (0)

  16. kalitesiz platform.

  acun'a para kazandırmamak için üye olmam ama bayram döneminde ücretsizdi. fırsattan istifade çok merak ettiğim "gibi"yi izledim. (bkz: feyyaz yiğit) izledikten sonra tekrar izleyebilmek için üye olmayı düşündüm. (olmam tabi o ayrı (gizlinot: swh)) diyeceğim o ki süslüler imkanınız varsa muhakkak gibi'yi izleyin. ilk bölümünü youtube'da da bulabilirsiniz. 

  dün 00:28

  15. Exxen beklenen ilgiyi görmeyince ellerindeki en büyük kozu oynayarak leyla ile mecnun'u çekmeye başladılar. Çünkü biliyorlar ki bu dizinin hayranı çok, yıllarda. Beri dizi tekrar çekilsin diye bekliyorlar. Sırf diziyi izlemek için insanlar üyelik alacaklar ve bu şekilde epey üye çekerler diye düşünüyorum. Normalde bu platformun yüzüne bile bakmayacak insanlar üyelik almaya başladı bile. Mantıklı bir strateji ama tek bir dizi bu platformu kurtarmaya yetmez. Diğer yapımların hepsi çöp neticede. Ayrıca eskiden bedava izlenilebilen bir dizi için para ödemek aşırı mantıksız ve haksızca. İnsanlar yıllardır çekilsin diye kampanya bile yaptılar peki niye o zaman çekilmedi?

  10 haziran 16:32

  14. hala çağla akalın'ın konuk olduğu katarsis bölümünü neden kaldırdığını açıklayamamış, hatta bir süre sorumlunun rtük olduğunun düşünülmesine izin vermiş dik duramayan streaming platformu. katarsis'e de oh olsun, exxen gibi kitlesi de kalitesi belli bir platforma geçmesi büyük hataydı, nitekim sansürlendi de.

  21 mayıs 12:39


  13. trendyol alışverişime 1 aylık üyelik kodu verildi. ben kullanmayacağım. merak eden, 1 ay exxen'de takılmak isteyen olursa buyrun süslüler: 

  tylujhr5yj (hepsi buyuk harfle)

  15 nisan 16:34

  12. Reklamlı ve reklamsız fiyat politikası beni şoke eden platform. Şaka mı bu? Bu gibi platformlara para verilmesinin en büyük sebebi zaten insaların reklamlardan kaçarak kaliteli içerikler izlemek istemesi. (gizlinot: Kaliteli bir içerik de göremiyorum ) Bi de reklamsız izlemek istersen iki katı para verilmesini istiyor şaka gibi. Bi tek tolgshow filtresiz ilgimi çekmişti. Onu da reklamsız izlemek için asla acuna 20 TL bayılmam. Fiyatlarını düşürmezse ve ergenlere hitap etmeyen kaliteli içerikler platforma eklenmezse geleceği çok yok gibi.

  5 ocak 09:23

  11. Ben anlamıyorum, internet çağı, uzay çağı, elimizin altında bu kadar imkan var falan filan. Doğru düzgün youtube izleyen insan kalmamış (abuk subuk tayfaları izleyen), genel igtv ye kaymış daha kısa ve daha çok insana hitap ediyor diye, acunda almış şişme kas misali boş beleş tipleri toplamış, sanki onlar içi boş kendi boş programlar peşinde, oyuncu diye koydukları oyuncu değil, program yaptırdıkları tutunabilen tipler değil, kendi çevresindeki insanların şöhretinden üç beş çocuğun takipçisinden faydalanmak maksatlı projeler...

  Yani kalite? Bu kadar mı ele ayağa düştük? Ben o devri geçtik sanıyordum.

  Yıllar önce özcan deniz'in bu millet anca bundan anlar minvalinde açıklamasına çok kızmıştım fakat her geçen gün daha da oturuyor mantık.

  Acun kardeş sen netfllixin karşısına böyle mi çıkıyorsun? Komikse güldürmüyor, utandırıyor haberin olsun.

  Bu ülkede nice eğitimli, kaliteli, gerçekkk insan var. Sen kaliteli iş yaparsan ismi olmayan o insanlar seni biryerlere taşır. Öyle balon tayfayla, ünlü eş dostla sektöre yaptığın ihanetle kalakalırsın.

  4 ocak 22:49

  10. üyelik sözleşmesi hazırlamaya tenezzül etmeyerek, blu tv'nin üyelik sözleşmelerini kopyalayan fakat köprü linklere tıklayınca ilgili sözleşmenin blu tv'den çalıntı olduğu kabak gibi ortada olan, yerli milli netflix yapma fikriyle oraya çıkan dahi televizyon çocuğu olduğu iddia edilen beyin git gide patlayan projesidir. aynı projede üyelik iptal etme seçeneği hala mevcut değildir.

  (link: https://www.webtekno.com/exxen-kullanicilari-blutv-yonlendirdigi-ortaya-cikti-h104381.html blu tvden çalıntı sözleşme)(link: https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/exxende-dikkat-ceken-hata-1803591 avukatınız da mı yok )(link: https://onedio.com/haber/yayin-hayatina-baslayan-dijital-platform-exxen-de-uyelik-iptali-bolumu-olmamasi-uyelerden-tepki-aldi-949952 giren çıkamıyor )

  4 ocak 17:56


  9. Üyelik iptali yapılamıyormuş, şikayetvar.com sitesine şimdiden 100'ün üzerinde şikayet yazılmış. neden hemen atlıyor insanlar anlamadım. Cezbedici bir program göremedim açıkcası.

  4 ocak 17:43

  8. Kısaca şöyle özetleyim. Her ay netflixe aynı parayı öderseniz Henry Cavill'in başrol olduğu diziyi izlersiniz. Exxene öderseniz aleyna tilki'nin başrol olduğu diziyi izlersiniz. Seçim sizin. Ama param çok ikisini de izleyim derseniz, giden para geri gelir ama vakit gelmez. Vaktinizi hangisine ayıracağınıza iyi karar verin.

  3 ocak 22:52

  7. Tek meziyeti amerikada tutan işleri türkiyeye kopyalamak olan adamın yeni platformu.

  Not: Netflix’in arayüzünü birebir kopyalayarak yine bizi şaşırtmadı. 

  2 ocak 15:42