yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (57)
  • oylar (29)
  • medya (3)

  57. bimden 15 tlye 700 ml'lik kocaman halini alabileceğiniz ekonomik şampuan. pompalı olması çok güzel ancak zeytinyağlı olmasına rağmen saçlarımı kuruttu. hatta fark ettim ki bu ürünü kullandığımda saç diplerim (en çok da enseme yakın olan kısım) kuruyor, tam kepek de diyemem ama kabuk kabuk oluyor. ilk başta bu üründen kaynaklandığını anlamadığım için bir aya yakın kullanıma devam ettim ancak maalesef bu şampuandan kaynaklanıyormuş. ama o kadar büyük bir şampuanı da çöpe atamam yani fiyatı uygun, evet ama yazık. o nedenle pantene ile dönüşümlü kullanıyorum o şekilde kurtardım.

  8 aralık 2019 13:17

  4

  56. zorda kaldığım bir zaman bim'den aldığım şampuan. kocaman bir paket ve pompalı başlığı var. ilk defa pompalı bir şampuan kullandım ve çok pratik oluyormuş. saçı iyi temizliyor. bunun dışında bir artısı veya eksisi yok bence. kokusu kötü değil, kalıcı da değil. saçı sertleştirmiyor. fiyat/performans olarak başarılı bir ürün.

  ilgili medya:
  1
  21 ekim 2019 11:01

  5

  55. geçenlerde a101'de görüp ambalajındaki bilgilerden çok etkilenip satın aldığım şampuan. bugün sabahleyin kullanma fırsatım oldu. saçlarımı yumuşacık yaptı ve çok güzel bir kokusu var. aile boyu, bereketli bir ürün gibi görünüyor. şimdilik memnunum. böyle devam ederse bittiğinde yine satın alacağım. bu arada ürün paraben ve gluten içermiyor. aynı zamanda vegan sertifikalı.

  4 ekim 2019 09:39


  3

  54. Güzel bir şampuan saçı yumuşacık yapıyor ama kullandığım dönem benim saç dökülmemi arttırmıştı. Sanırım herkeste aynı etkiyi yaratmıyor, halbuki bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine almıştım o çok memnun diye. Bu şampuanı bitirince aynı markanın zeytinyağlı bebek şampuanını denedim, o bana çok daha iyi gelmişti. Ona geçince dökülme azalmıştı birden ve o da yumuşacık, tertemiz bırakıyordu saçlarımı. 

  28 eylül 2019 03:32

  3

  53. Kokusunu çok sevdiğim temizlik temizlik kokan şampuandır ayrıca pompalı şişesiyle kullanım rahatlığı sağlar fakat maalesef ince telli, uçları kuru, dipleri yağlı saçlarımı keçe gibi yaptığı için sevemediğim şampuan. 

  28 eylül 2019 01:18

  5

  52. Bu şampuanı dedem kendi evine almış.VIR hafta kendisinde kaldım ve yanıma şampuan almamıstım.İyi ki de almamısım,bu muazzam şampuanla tanıştım.Saçlarımı o kadar iyi temizledi ki ben bile şaşırdım.Yağlanma süremi 2 güne çıkardı(normalde 1 gün).Saçlarımı yumuşacık ve pırıl pırıl yaptı.Yerli sermaye olması da benim için minik bir artı puan

  28 eylül 2019 00:26

  5

  51. kullanımı keyifli bir şampuan. birçok şampuan markasının sunduğu kirli içerikten de uzak ayrıca. fiyat konusunda diğer şampuanların ucuzluğuna alışanlara garip gelebilir ancak 600 ml ürün için 20 tl hiç de fena değil, en azından bu kalite için.

  ayrıca kokusunun zeytinyağlı olmasından mıdır nedir, sanki çok daha temiz bırakıyor gibi bit hissiyatı var.

  24 eylül 2019 23:24


  50. Markanın içeriği genel olarak piyasadaki ürünlerden iyi. Saçlarım platin sarı olduğu için hangi şampuan yumuşatırsa onu tercih ederim. Ama Eyüp Sabri Tuncer önceliğim oluyor, ara ara başka markalar denesemde. Ek olarak duş jellerini de tavsiye ederim. Arındırıcı, aroma terapi, canlandırıcı... Tüm gün misler gibi. Vaadlerini karşılayan ürünlere sahip kısaca.

  24 eylül 2019 09:28 24 eylül 2019 23:00

  5

  49. Markaya zaten diğer ürünlerini kullandığım için sempatim vardı üstüne bir de hem tecrübesine güvendiğim teyzem hem de arkadaşım memnun kalınca denemek istedim. 2 yıldır annemle memnuniyetle kullanıyoruz zeytinyağlısını. Bir ara sıkılıp bioblas,elseve filan aldım ama ııh bu şampuana geri döndüm çünkü piyasadaki aşırı parfümlü bol içerikli şampuanların saçımı temizlediğini düşünmüyorum,hepsi saçımda kaşıntı ve kepek yapıyordu.Ayrıca hindistan cevizlisini de kullandım ama sanırım kokusunu pek sevmediğimden psikolojik olarak zeytinyağlı olanı kadar etkili olmadığı hissi uyandı bende.

  24 eylül 2019 01:17

  5

  48. saçlarım yağlı olduğu için bir süredir otacı'nın ısırgan otlu şampuanını kullanıyordum fakat saç diplerimde kaşıntı ve kepek problemi yarattı. anlayacağınız fazla kuruttu. bu şampuanı da annem almış. görünce benim saçlarımı iyice yağlandırır diye düşünmüştüm ilk başta ama hiç öyle olmadı. gayet güzel temizlendiğini hissediyorum ve yağlandırmıyor. saç diplerimin kaşıntısına da iyi geldi. ayrıca içeriği de oldukça temiz. umarım saçlarıma iyi gelmeye devam eder.

  2 eylül 2019 19:09