sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (274)
 • medya (22)

274. ne zaman acelem varsa o zaman hep kullanmak istediğim şey.belki bu sefer olur diye diye çok kez denedim.

benim eyelinerda en sevdiğim özellik gözleri çekik göstermesi.göz yapım merve özkaynak gibi(gizlinot: iri ve bilye misali,baya baya top gibi)(gizlinot: nasıl bir tabirse :d) ben o istediğim çekik badem gözlülüğü sağlayamadım eyelinerla.zaten dikkat ederseniz merve özkaynak da pek kullanmıyor.bence bu tarz göz tiplerine en çok tightliling yakışıyor.

2 şubat 21:43 2 şubat 21:44

273. Genel beğeninin aksine ben de parlak siyah olanları seviyorum. Vinil efekt verenler için bkz. Rimmel london - glam eyes ve flormar - roll n go.

7 aralık 2018 20:43

272. Bu meret öyle birşey ki eliniz alıştığında 1 dk bile sürmeden iki gözünüze de rahatlıkla sürebiliyorsunuz ama biraz ara verdiniz mi eskisi gibi çekmek zor oluyor. Nankör yani.

Bir de gözünüz sürekli eyelinera alışınca bi gün kullanmasanız yüzünüz boş gibi görünüyor. Ama seviyorum eyeliner kullanmayı. Hem likit hem jel eyeliner kullanıyorum Takma kirpik kullanınca jel eyeliner ile üzerinden geçmek zor bu yüzden likit formlu eyeliner kolay oluyor. Likit daha kalıcı jele göre. Jel ise sürümü kolay.

Flormar jel eyeliner; idare eder şekilde

Maybelline jel eyeliner; en sevdiğim jel eyelinerım

Revlon jel; hiç sevmedim. Üzerinden geçince sürdüğünüzü de alıp götürüyor.

The balm likit eyeliner; güzeldi ama dolar zammından sonra almadım daha.

Flormar dipliner; güzel kalıcı ama bereketsiz, fırçası da çabuk deforme oluyor.

Nyx likit eyeliner; kalıcılığı duruşu rengi ile çok sevdiğim eyelinerım.

23 ekim 2018 17:56

271. Gözün kapalı ve sabit kalması için Gözü çekiştirmek yerine göz pınarına parmağınızı koyun daha kolay ve istenilen incelikten çekebiliyorsunuz

6 eylül 2018 22:49

270. Göz makyajını yoğun sevdiğim için benim bir parçam gibi eyeliner. Sadece rimel sürüp çıktığım sayılıdır. The balm'ın eyelinerini kullanıyorum ben ve memnunum. Bantla, kaşıkla süren var ama benim gibi üşengeç insanlar için pek pratik yöntemler değiller. Ben allah ne verdiyse girişerek sürüyorum ne kadar düzgün duruyordur bilemiyorum genelde içime siniyor. Eyelinerin, rimele göre göz rengini daha belirginleştirdigini düşünüyorum. Naçizane bir eyeliner örneğimi medyaya ekliyorum.

ilgili medya:
1
28 ağustos 2018 20:43

269. Çok uzun süre maybelline jel eyeliner kullandım. Hatta yedeği var hiç açılmamış duruyor. Fakat lens kullandığım için gözüm çok sulanıyor ve jel eyeliner akma yapıyordu. NYX’in epik link eyelinerini keşfettim. Sanırım alalı 8 ay oldu ve her gün kullanıyorum. Çok iyi bir ürün akmıyor bulaşmıyor. Matlığı yapısı çok iyi ama önerim her zaman eyelinerı keçeli kısmı aşağıya bakacak şekilde tutmanız bu şekilde gayet rahat edebiliyorsunuz. Lorealin bir eyelinerı daha var bende fakat sanırım ürüne eyeliner olduğunu söylemeyi unutmuşlar çıkmıyor bişey içinden bazen dik konumda muhafaza ettiğim için tek gözüme sürüyorum ikinci gözüm silik oluyor tam cinnetlik maybelline Master olanı aldım ama açmadım NYX bitince açmak istiyorum. Bu arada epik linkin kahverengisi de çıktı fakat denemedim. 

22 ağustos 2018 00:23 22 ağustos 2018 00:25

268. Çok özel bi yere gitmeyeceksem yapmaya girişmiyorum hiç. Alışverişe, okula, gezmeye giderken sadece farla ve rimelle makyaj yapıyorum. Kirpik dipleri çok boş gelirse de bi göz kalemiyle üst göz kapağımın içine sürüyorum biraz. Eyeliner çok fazla geliyor. 

21 ağustos 2018 13:51

267. Başlarda evde silip denemekten göz kapaklarımı tahriş ediyordum:( El alışınca çok kolay oluyor, ince ve kuyruklu seviyorum ben. Kullanıyorum sürekli. 

20 ağustos 2018 23:33

266. maybelline master ınk eyeliner favorim benim için. eyeliner jilet gibi olmalı ya da hiç olmamalı çekemiyorsanız da evde bir kaç pratikle halledebilirsiniz.

Edit: durduk yere eksileyen arkadaşların kafasından istiyorum. evet eyeliner "jilett gibi olacak jileetttt" çekemiyorsan çekemiyorum eyeliner de eksileme kardeşim bu kadar mı zorunuza gidiyor?

20 ağustos 2018 23:29 22 ağustos 2018 11:38

265. Kirpiklerim uzun ve gür olduğundan sürmekte çok zorlanıyorum.

Ama yakın zamanda bir şey keşfettim gündüz sade rimelli makyajımı akşam eyelinerlı makyaja çevirmek çok kolay. Ucu göz kapağımda doğru yolu bilir gibi kayıyor. Rimelli kirpiğe uygulamak aşırı rahat.

Onun dışında 4 yıldır uğraşasım varsa eyeliner ı kotonun mat siyah farı eklipsin eyeliner fırçası biraz da makyaj sabitleme spreyi ile yapıyorum. Bu üçlüyle çok profesyonel sonuçlar çıkarabiliyorum ortaya. Ama likit ürünlerle iyi anlaşamıyoruz.

20 ağustos 2018 16:20