girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (272)
  • medya (21)

272. Bu meret öyle birşey ki eliniz alıştığında 1 dk bile sürmeden iki gözünüze de rahatlıkla sürebiliyorsunuz ama biraz ara verdiniz mi eskisi gibi çekmek zor oluyor. Nankör yani.

Bir de gözünüz sürekli eyelinera alışınca bi gün kullanmasanız yüzünüz boş gibi görünüyor. Ama seviyorum eyeliner kullanmayı. Hem likit hem jel eyeliner kullanıyorum Takma kirpik kullanınca jel eyeliner ile üzerinden geçmek zor bu yüzden likit formlu eyeliner kolay oluyor. Likit daha kalıcı jele göre. Jel ise sürümü kolay.

Flormar jel eyeliner; idare eder şekilde

Maybelline jel eyeliner; en sevdiğim jel eyelinerım

Revlon jel; hiç sevmedim. Üzerinden geçince sürdüğünüzü de alıp götürüyor.

The balm likit eyeliner; güzeldi ama dolar zammından sonra almadım daha.

Flormar dipliner; güzel kalıcı ama bereketsiz, fırçası da çabuk deforme oluyor.

Nyx likit eyeliner; kalıcılığı duruşu rengi ile çok sevdiğim eyelinerım.

23 ekim 17:56

271. Gözün kapalı ve sabit kalması için Gözü çekiştirmek yerine göz pınarına parmağınızı koyun daha kolay ve istenilen incelikten çekebiliyorsunuz

6 eylül 22:49

270. Göz makyajını yoğun sevdiğim için benim bir parçam gibi eyeliner. Sadece rimel sürüp çıktığım sayılıdır. The balm'ın eyelinerini kullanıyorum ben ve memnunum. Bantla, kaşıkla süren var ama benim gibi üşengeç insanlar için pek pratik yöntemler değiller. Ben allah ne verdiyse girişerek sürüyorum ne kadar düzgün duruyordur bilemiyorum genelde içime siniyor. Eyelinerin, rimele göre göz rengini daha belirginleştirdigini düşünüyorum. Naçizane bir eyeliner örneğimi medyaya ekliyorum.

ilgili medya:
1
28 ağustos 20:43


269. Çok uzun süre maybelline jel eyeliner kullandım. Hatta yedeği var hiç açılmamış duruyor. Fakat lens kullandığım için gözüm çok sulanıyor ve jel eyeliner akma yapıyordu. NYX’in epik link eyelinerini keşfettim. Sanırım alalı 8 ay oldu ve her gün kullanıyorum. Çok iyi bir ürün akmıyor bulaşmıyor. Matlığı yapısı çok iyi ama önerim her zaman eyelinerı keçeli kısmı aşağıya bakacak şekilde tutmanız bu şekilde gayet rahat edebiliyorsunuz. Lorealin bir eyelinerı daha var bende fakat sanırım ürüne eyeliner olduğunu söylemeyi unutmuşlar çıkmıyor bişey içinden bazen dik konumda muhafaza ettiğim için tek gözüme sürüyorum ikinci gözüm silik oluyor tam cinnetlik maybelline Master olanı aldım ama açmadım NYX bitince açmak istiyorum. Bu arada epik linkin kahverengisi de çıktı fakat denemedim. 

22 ağustos 00:23 22 ağustos 00:25

268. Çok özel bi yere gitmeyeceksem yapmaya girişmiyorum hiç. Alışverişe, okula, gezmeye giderken sadece farla ve rimelle makyaj yapıyorum. Kirpik dipleri çok boş gelirse de bi göz kalemiyle üst göz kapağımın içine sürüyorum biraz. Eyeliner çok fazla geliyor. 

21 ağustos 13:51

267. Başlarda evde silip denemekten göz kapaklarımı tahriş ediyordum:( El alışınca çok kolay oluyor, ince ve kuyruklu seviyorum ben. Kullanıyorum sürekli. 

20 ağustos 23:33

266. maybelline master ınk eyeliner favorim benim için. eyeliner jilet gibi olmalı ya da hiç olmamalı çekemiyorsanız da evde bir kaç pratikle halledebilirsiniz.

Edit: durduk yere eksileyen arkadaşların kafasından istiyorum. evet eyeliner "jilett gibi olacak jileetttt" çekemiyorsan çekemiyorum eyeliner de eksileme kardeşim bu kadar mı zorunuza gidiyor?

20 ağustos 23:29 22 ağustos 11:38


265. Kirpiklerim uzun ve gür olduğundan sürmekte çok zorlanıyorum.

Ama yakın zamanda bir şey keşfettim gündüz sade rimelli makyajımı akşam eyelinerlı makyaja çevirmek çok kolay. Ucu göz kapağımda doğru yolu bilir gibi kayıyor. Rimelli kirpiğe uygulamak aşırı rahat.

Onun dışında 4 yıldır uğraşasım varsa eyeliner ı kotonun mat siyah farı eklipsin eyeliner fırçası biraz da makyaj sabitleme spreyi ile yapıyorum. Bu üçlüyle çok profesyonel sonuçlar çıkarabiliyorum ortaya. Ama likit ürünlerle iyi anlaşamıyoruz.

20 ağustos 16:20

264. Her gün sürdüğümde ustası oluyorum tek seferde ikisini eşit çekebiliyorum ama 2 gün sürmesem... eyeliner çok nankör arkadaşlar 2 gün sürmeyin sürmeyi unuturcasına eliniz titrer ve ben yaz dolayısıyla tam 2 aydır elime bile almadım artık ilk denememde pandaya dönüşürüm. Bana şans dileyin süslüler

20 ağustos 16:10

263. "aman derse gidip geleceğim zaten", "aman birkaç saat sonra eve dönerim zaten", "aman bu sıcakta hiç uğraşamam" diye diye sürmeyi unuttuğum. eskiden sürekli sürerdim, sürmediğim zaman gözlerim boş duruyor gibi gelirdi. ve sahiden sürekli eyeliner kullanan insanları öyle görmeye alıştığımız için eyeliner sürmediklerinde eksikmiş gibi geliyor.

20 ağustos 14:38