sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (291)
  • medya (27)

  291. Youtubedaki çoğu "hooded eyes" için eyeliner videosunu izleyip  başarısız olunca düşük göz kapaklarımla asla eyeliner çekemeyeceğime emin olup eyelineri hayatımdan çıkartmıştım. Youtubeda Crystal Lindy diye bir kızı takip ediyorum, önerilerde how ı do my eyeliner videosu çıkınca bakayım dedim. Ve bu kız eyeliner konusunda bana yeniden umut verdi. Onun gözleri de benimki gibi düşük göz kapaklı hatta düşüklüğü baya benziyor gözlerimizin ama o çok güzel eyeliner çekebiliyor. mobilde olduğum için link veremiyorum şu an ama kanalın ismini ve videonun ismini yazarsanız hemen çıkar. Öncesi ve sonrası fotoğrafını görsellere ekliyorum.

  Edit: eklemeyi unutmuşum aynı kızın bir de sahte çil videosu var ki onu da aşırı başarılı buldum kesinlikle bakmanızı tavsiye ediyorum eğer çil seviyorsanız.

  ilgili medya:
  1
  23 mayıs 16:24 23 mayıs 16:27

  290. lisede her gün dipliner kullanırdım ama her gün. üniye başlayınca üşenmeye ve sıkılmaya başladım. üniden de mezun olunca yeniden sardım ve likit süremediğimi sürekli elimin titrediğini farkettim. burdan da araştırarak maybelline gel eyeliner aldım başka marka denemediğim için bir öneride bulunamam :( ama jel eyeliner benim için sürmesi daha kolay geldi açıkcası ve daha tok duruyormuş gibi bu arada ben yarım, ince ve kısa-orta kuyruklu kullanıyorum. şuan sürmediğim günlerde makyajsız gibi hissediyorum.

  16 nisan 21:02

  289. Bir ara çok kullanıyordum ama üşeniyorum artık. Eskiden keçe uçlu olanlardan kullanıyordum ama jel olanlardan denedim ve daha çok sevdim. Acele işim yoksa çok güzel oluyor ama en ufak bir strese maruz kalıyorsam mahvoluyor.

  16 nisan 16:48

  288. ben de gözlerimi kapatmadan uygulayanlardanım. tek gözümü kapatınca göremiyorum öbürünü. çok zorlanıyorum ama sonuç gayet iyi. daha ne olsun.

  ürün olarak önceden pastel dipliner kullanırdım. fırçası kullanım rahatlığı açısından benim için idealdi. ama gel gelelim ürün çok akıyor her ne kadar üzerinde öyle yazsa da waterproof filan değil. artık nyx in matte eyeliner ını kullanıyorum. ama o eyeliner olduğu için ucu fırça şeklinde ve kuyruk yapmakta ben zorlanıyorum şahsen. kuyruk için de flormar ın waterproof eyeliner ını kullanıyorum. onun ucu tıpkı pastelinki gibi keçe şeklinde. neden tamamına bu ürünü kullanmadığımı soracak olursanız. ürünü kullandığınızda göz kapağınızda parlak bi bitiş yapıyor pul pul gibi. ben bu görüntüden çok rahatsız oluyorum. mat durmasını istiyorum ki pastel öyleydi. nyx de öyle. flormar kuyruk kısımlarına uyguladığımda enteresan birşekilde hiç de öyle durmuyor. 2 ürünle bu işlemi tamamlıyorum yani kısacası.

  16 nisan 13:42 16 nisan 14:13

  287. Sürekli deniyorum ama asla beceremiyorum. Her türlüsünü satın aldım, binbir video izledim. Yok yok yok. Nası becereceğim ben bu işi :(

  15 nisan 23:09 15 nisan 23:09

  286. bazı insanlarda makyaja bambaşka bir hava katıyor, ince çekilenleri daha çok seviyorum

  15 nisan 23:06

  285. alamet-i farikam olabilir. neredeyse 10 yıldır kullanıyorum ve onlar olmadan çok boş hissediyorum yüzümü. sadece çok sıcaklarda kullanmıyorum o zaman ağır geliyor.

  gözleri kapayıp ucundan çekerek eyeliner uygulamak daha kolay olsa da genelde yamuk bir görüntü veriyor ve toparlayayım derken kapkalın oluyor. tavsiyem bir şekilde gözleriniz açıkken ve çekiştirmeden eyeliner çekmeye alışmanız. aradaki fark çok belirgin.

  15 nisan 17:17 15 nisan 17:17

  284. 16 -21 yaş arası olmazsa olmazımdı. ama baktıkça ah be derim o halime, üzgünüm ki göz yapım müsait değil ve hiç estetik bir görünüm kaygısı olmadan küçük ve düşük göz kapaklarıma bir de kapkalın eyeliner çekmiş durmuşum. yaklaşık 3 senedir sadece kirpik dibi belirginliği için far ya da kalem sürüp dağıtmak daha hoş bir görüntü benim için. hani olmadı mı olmuyor yakışmadığını kabullendim canım süslüler

  15 nisan 13:44

  283. uzun bir süre kullanınca sabahın körü falan dinlemeden jilet gibi çekerdim sonra üşenmeye başladım ve bıraktım eyeliner çekmeyi. Dün bir deneyeyim dedim Allahım panda gibi oldum unutmuşum resmen bu kadar nankör olacağını tahmin edememiştim.

  bu arada herkese yakıştırıyorum ayrı bir hava katıyor incesi, kalın.

  15 nisan 12:02

  282. aşırı beğendiğim bir edevat olmakla birlikte sürme konusunda asla başarılı olamıyorum. yani işin çözümü pratik yapmak tabi ama üşeniyorum. eyeliner sürebilen birini bulduğum anda başına ekşiyip bene de sür bene de sür diye darlıyorum. kedi gözü gibi uzun kuyruklu yapılanlara bayılıyorum. öyle bir icat ki gece ve gündüz makyajını rimel eklentisiyle kurtarabiliyor. tek darbeyle fırt diye eyeliner çekebilenler sizi takdir ediyor ve önünüzde saygıyla eğiliyorum.

  15 nisan 11:13