girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (128)
  • medya (6)

128. Favoriler videosuna new well fondöteni dahil eden youtuber. Sen de mi be ezgi? Hayır dubailerden chanellerden diorlardan aşağı kaldığın da yok. Reklamdan gelen Üç beş kuruş paraya ihtiyacın olduğunu da düşünmüyorum. Neden yani sebebi neydi ki? 

23 mayıs 20:21

127. ezgi fındık sen benim son dürüst kalemdin.. new well reklamından sonra ihanete uğradım.

21 mayıs 19:04

126. Bir kez daha övmüştüm kendisini. Fikrim değişmedi. Eyelinerı asla çekemeyen bi insandım şu an gayet oluru olan eyelinerlar çekiyorum. Ki youtubeda izlemedim video kalmamıştı. 

Ve her adımdan sonra göz altlarına kapatıcı geçiyorsam sebebi kendisi. Güzel de oluyor valla. Biraz kat çıkmış oluyorum ama olsun. Keşke daha daha çok video atsa.

17 mayıs 14:07


125. SELAM SEVGİLİ HERKESSSS

17 mayıs 00:53

124. Düşük göz kapaklılar için makyaj videosundan geliyorum ve kusura bakma ezgicim eleştirmeye geldim.

Videoda göz kapaklarına kapatıcı biriktiği için eleştirmiş birinden bahsediyor ama kendisi bu görüntüyü çok seviyormuş böyle eleştiri mi olurmuş, eleştiri dediğin ben sende şu renk ruju daha çok beğenirim falan şeklinde olmalıymış.

Yani bahsettiği eleştiriyi direkt okumadım ama sen makyaj üzerine bir kanalsın. Beğendiğimiz şeyleri söylerken ay çok tatlıyız da beğenmediğimiz şeyleri belirtince Türkiye de YouTube şöyle böyle anlamıyorlar mı oluyoruz?

Hakaret içermediği sürece bir eleştiriyi videoda konu edinip eleştirmek de fazla özgüvensizlik gibi geliyor.

16 mayıs 21:35

123. İkizi ile bu kadar farklı olmayı nasıl başarabilmişler acaba. Ezgi ne kadar yapmacıksa ikizi o kadar doğal davranıyor. Güya ikizi soruları cevaplayacak ama ezgi sürekli kızın tepesinde, gülüyor, kendini sağa sola atıyor, ikizi sakın sakin oturuyor yanında. Hele birde her cümlenin içinde minimum 3 kere kardeşim demesi fenalık getirdi. Tamam anladık, kardeşin!

6 mayıs 14:42

122. Kim derdi ki katlanma bölgesini belirginleştirmeden farı şılaps diye göz kapağına oturtabileceğini. Sanırım en son böyle bir uygulamayı annemde görmüştüm. 

Ben çok beğeniyorum, fırçayı tutuşu bile profesyonel olduğunu gösteriyor. Eleştirilere arada verdiği soft cevaplar bile güzel. Bir mua’nın makyaj yapmasını izlemek her zaman ilham verici. Yüzüne neyin yakıştığını da iyi biliyor. Ben ağzıma kadar kontürü çeksem direkt sirke ucube olarak alırlar. 

Mutlaka ki ürün yerleştirmesi oluyordur, sonuçta kozmetik sektöründen gelen biri ancak o kadar rahatsız etmeden tanıtıyor ki asla irrite olmuyorum. Biz alışmışız mutlaka bunu alıcaksınız, her hafta değişen hayatımın ürünü reklamlarına. Zaten kendisinin de üründen ziyade tekniğe daha önem verdiğini düşünüyorum. 

Dip not: Dudakları da çok yakışıyor. 

5 mayıs 20:30 5 mayıs 20:31


121. İzlediğim storylerinden yola çıkarak söylüyorum bu kız hayatını yaşıyor ya. Sabah kalkıyor ahmet cobain ‘de fönünü çektiriyor ,cilt bakımını yaptırıyor,dişçisine gidiyor ordan da bir ysl ,chanel turu yapıyor ,alışverişe gidiyor.sanırım özel arabası var uber değil çünkü . Yine bir fakirin ağzı yoruldu anlatmaktan . 

16 nisan 14:48

120. gayet yetenekli ve çok beğendiğim bir kadındır kendisi. evet dudaklarıyla fazla oynuyor göze batıyor ama bu benim onu beğenmeyeceğim anlamına gelmez. gözleri, mimikleri, kombinleri gayet hoş güzel. bu benim fikrim tabii ki. bu kadar da üstüne gidilmemesi gerektiğini düşünüyorum.

16 nisan 14:40

119. Ben bu kızı tip olarak cok begeniyorum ya, dudaklari da bazı zamanlar dısında cok gözüme batmıyor. Ayrıca coğu kombini de begeniyorum.

Fakat kişiliği hakkında yorum yapmayacağim, kendisi yaşam tarzi ve fikirleri bazında anlaşabileceğim birine benzemiyor diyeyim sadece.

16 nisan 04:22