ezgi fındık

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (54)
  • medya (1)

54. ezgicim sakinleş. Alt tarafı 3 günlüğüne paris'e gittin. İstanbula dönüşünü kutluyorlarmış arkadaşlarıyla. Bilmesek yıllardan sonra ilk defa vatan topraklarına ayak basıyor sanacağız. 

Üstelik, an itibariyle instagram hikayesinde yediklerinin fişini paylaşıp "geldiğime dair bu kadar yiyip içen insan hayatta görmedim (????)" diyerek bitmek bilmeyen türkçe katliamına bir yenisini eklemiştir. Komik değilsin. İyi makyaj yapıyor olabilirsin, güzel de olabilirsin ama iticisin. "Herkesin derdi ben olmuşum" tavrından acilen uzaklaşıp, oraya buraya laf sokmaktan da vazgeçmelisin. 

2 saat önce

53. kendisinde kaş olmasa koşa koşa en alasını yaptıracak bir insanı MİKROBLADİNG YAPTIRANLARA ettiği laflardan sonra takip edemem.

senin kaşların doğal ve güzel ezgi tamam anladık. ama sya dudakların?

kaşları gür olmayan, kaşları dökülen, kaşının tekinde sıkıntı olan, ya da kaş rengi açık olan bir sürü kadın var. belki bazı insanlar için bu bir mecburiyet. belki değil sırf zevkine yaptırdı?!

sen o dudaklarla görüntü kirliliğini geçtim, insanları korkutuyorsun ha patladı ha patlayacak diye biz bişey diyor muyuz?

sen akşama kadar aynaya bakıyorsun da ne oluyor? görmüyor musun o dudaklarındaki orantısızlığı, yapaylığı?

mikrobalding senin dudaklarının yanında has be has doğaldır.

böyle şeylere gerçekten çok sinir oluyorum. bencillik bu başka bir şey değil.

bugün 11:38

52. Kas videosunda saga sola laf cakmis kotu micro yaptiranlari gommus, neymis efendim hic mi gormuyolarmis aynada kendilerini. 

Ablacim valla biz de ayni seyi senin dudaklar icin soyluyoruz ama kuzguna yavrusu sahin gorunuyo demekki. Cok da sey etme istersen sen bu konularda. 

dün 23:02

51. Alev karslı yan çar. Taze youtuber.

dün 16:39


50. MUA olabilir fakat youtube camiasında çok da popüler olmayan bir isim fakat sürekli laf sokmaya çalışmak aşırı sakil duruyor. Sanki tüm dünya ona yükleniyormuş gibi, Danla Bilic pozlarına girmese daha iyi sanki

dün 16:13

49. makyajlarını beğendiğim saçlarının parlaklığını daha bir beğendiğim yeni youtuber. saçlarım nasıl bu kadar parlak videosu da çekse keşke.

dün 16:00

48. ezgi kaşlarını incelt ve sarışın ol lütfen, ben sana o halinle çok aşıktım:(

dün 00:48

47. Çok güzel. Gerçekten muntazam bir yüzü var. Kaşları harika, elmacık, çene falan dolgu bence ama harika. Dudağı yastık gibi ama yine de yakışmış be. Güzel kız. Valla baya güzel. Böyle insanları gördükçe hasetimden çatlayacak gibi oluyorum.

9 aralık 17:47

46. göz yapımız benzediği için izlemeye devam edeceğim youtuber.kolay göz makyajı önerilerini seviyorum.konuşma tarzı çok itici kabul ediyorum.

7 aralık 12:30 - 7 aralık 12:30

45. güzel makyaj yapan biri. yani bize çok şey katar mı yok. standart açıkcası. hepimizin ya da 3-5 video izleyenin yapabildiklerini yapıyor bana göre.

birde gereksiz atarlı değil mi ya. videolarında mutlaka olumsuz yorum yapanlara laf sokma çabasında. bir de cevap verme niteliğinde değilde laf sokma çabasıyla söylüyor. aman şimdi şunu diyim de sonra bunu demeyin, geçende şunu yazmışsınız zaten falan filan.

ayrıca videosunda ingilizce kelimeler kullanmasının nedenini yurt dışında doğup büyümesine bağlamış, tamam da artık burdasın. etrafında yabancı insan yok. o tripler neler allah aşkına. Bir dili konuşurken sürekli başka dilden kelime söyleme gereği duyuyorsan zaten iki dili de iyi bilmiyorsundur. Bir ingilizce konuşurken türkçe bişey söyleyip, how can ı say in english diyo muyuz sürekli?

bu aralar neden bu kadar atarlıyım, ı dont know yazıyım da havalı olsun dhfghdfsgh

6 aralık 13:40