ezgi fındık

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (96)
  • medya (5)

96. Son ruj videosunu açtım kahvaltı yaparken. ilk söylediği şeylerden biri dudak dolgusunun çok sorulduğu fakat hem "işbirliği" yapmadigi hem de sağlık açısından mesuliyet almak istemediği oldu. Sağlık açısından kesinlikle haklı fakat üzerine basa basa söylediği diğer şeyin işbirliği olmasi. Bilemiyorum. Burada bir süslü söylemişti bedavaya sakız reklamı yapmazlar diye. Bu ne çeşit bir belescilik, paragözlük ben anlayamadım.

Edit notu: zamanında ezgi hanım videosunda "kiehls tonigim bitti tonik yolla" derken ironi yapıyor sanmıştık buradaki bir grup susluyle. ne kadar iyi niyetliyiz allahim

19 şubat 10:49 19 şubat 18:46

95. yaptığı makyajlar aşırı mat, kalıp gibi ve sağlıksız duruyor bence. takma kirpiklerin çizgisi bile çok belli oluyor uyguladığında. benzer tarzda makyaj yapan alev karslı çok daha başarılı bence.

16 şubat 08:38 16 şubat 08:39

94. videolarını 1.25 hızında izleyince normal konuşma hızına erişiyor. Tüm videolarını hızlandırarak izliyorum. 

13 şubat 21:36


93. İnstagramda çekiliş yapmış. Meşhur patrickstarrr far paletini de eklemiş. Sanırım kırık(!) olmayanlardan.

11 şubat 22:18

92. gözünde ışıl ışıl duran bobbi brown eye sparkle serisinden kullandığı farların adını merak ediyorum bilen varsa mesaj atarsa sevinirim. tanım; hiç bir youtuberın makyaj artistin kişiliği vs beni enterese etmiyor seversin ya da sevmezsin, ben bu ablamızın yaptığı makyajları ve tarzını seviyorum, gerisi benim ilgi alanıma girmiyor dediğim gibi.

11 şubat 14:43

91. az evvel soru cevap aparatında denk gelerek google'da arattığım kişi.

çok çok sevdiğim acı kahve göz makyajları yaptığı için bir bakmak istedim videolarına.

verdiği tüyolar gerçekten faydalı.

ama konuşmasında bir akıcılık tutturamaması biraz rahatsız ediyor. videolarını sessiz çekip yazacağı bir metinden voice over yapsa ve videoyu hızlandırsa çok daha izlemesi kolay olur. ama bunu yapıcı bir eleştiri olarak yazıyorum, çünkü büyük ihtimalle ben de video çeksem aynı şekilde olur.

kaşlarını da beğendim. yüzü bebek gibi zaten. dolgusu beni rahatsız etmedi.

ilerleyen günlerde kendisinden bir şeyler öğrenmeye çalıştığım youtuber olacak.

7 şubat 11:11

90. Evet güzel makyajlar yapıp güzel tüyolar veriyor, tarzını beğeniyorum.. ama o dudakları kadar şişik egosu ve kasıntı konuşması yüzünden daha fazla izlemeye tahammül edemeyeceğim kadındır..

Sürekli izleyicilerini aşağılaması, "siz şimdi şöyle yaparsınız, söyle dersiniz, sizi gidi beyinsizler!!" tarzında yükselmeleri sadece beni rahatsız etmiyordur inşallah.

Bu şekilde devam ederse "lip balm kolesiyonu çek ablaaaağğğ" cılardan başka izleyicisi de olmaz zaten.

kendisine başarılar dileyerek abonelikten çıkıyorum..

bunu da burdan haykırmak istedim nedense (gizlinot: swh)

31 ocak 23:54 31 ocak 23:55


89. Zamanında ( çok eski değil max. 1 sene önce) yaptığı bir canlı yayına denk gelmiştim instagramda. Tabi ki birileri sordu doğal olarak dudaklarınız dolgu mu? Nerede yaptırıyorsunuz? Falan filan diye. Ezgi de dedi ki "yhaaa dolgu değil dudaklarım size bir ara küçüklük fotoğraflarımı lise fotoğraflarımı göstericem görün diye" haldhaksjaja pardon da sen gerçekten karşındakileri bu kadar gerizekalı mı sandın acabaa??? O lafından sonra hemen takip etmeyi bıraktım bu kadar kolay yalan söyleyen ve karşısındakini bu kadar salak zanneden birisinden tüyo falan alacak değilim bence siz de ciddiye almayın lisedeki fotoğraflarını falan göstermeye kalkar sonra :))))

31 ocak 04:46

88. Merhaba sevgili herkes demeyi bırakana kadar izlememe kararı aldım. Aslı ingilizce olan bir giriş cümlesini illa birebir çevirmeye gerek yok. 

31 ocak 02:11

87. "Bugün benim beyaz bi saçım çıktı çok mutsuzum arkadaşlar, ama her şeye rağmen yine de bu güzel videoyu çekiyorum sizin için." (link: https://www.youtube.com/watch?v=gV-L8wB7HPY evet.)

kimse kusura bakmasın ama ezgi'nin bu zorlu gününde yanında olacağım ve çıkan beyaz saçı geri içine kaçsın diye dualar edip adaklar adayacağım ulan nasıl bir piremsessin?

29 ocak 15:12 29 ocak 15:13