girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (278)
  • medya (21)

278. Bu kadının içinde kesinlikle bir nur yerlitaş yatıyor.

bugün 00:40

277. Paris tatilim bilmem ne isimli videosunda fenty ürünlerini beğenmediğini söyleyen ama para kokusu alınca videoyu kaldırmak zorunda olup ürünleri övmeye başlayan abla

13 kasım 17:26 13 kasım 17:27

276. Tanım:Güzel makyaj yapan ve videolarında işe yarar teknikler öğreten youtuber. fakat kendisi bence hazır şuan popülerken kazanabildiğim kadar para kazaniyim kafasında.belli bir çizgisi ve disiplini yok her markayla çalışır gibi.o yüzden tavsiye ettiği ürünler asla inandırıcı gelmiyor.tabi bu düşüncem geçen aylarda nişantaşı kırıntıda yan masamda otururken ailesiyle konuştuğu her konuyu neyse ben para kazanıyim de diye bitirdiği için de olabilir.bir de videolarındaki tavırları beni çok rahatsız ediyor mesela en son yüklediği göz makyajı videosunda kirpik takıyor sonrada ziyan oldu vs diyip dalgaya vırup sizin için feda olsuna bağlıyor.o videodan para kazanan sensin bize neden feda oluyor?bir de sanki bütün markaların yolladığı ürünleri evinde saklıyor çevresine bile vermiyor gibi bir izlenimi var oh oh bozulsalar da hepsi benim olsun gibi :))) bir de hatırlayan varsa yazsın lütfen eskiden kız kardeşiyle bir moda hesapları vardı sanki kombin paylaşıyorlardı sürekli.

13 kasım 15:36


275. bence güzel makyaj yapıyor ve bir şeyler öğretebiliyor fakat kendisini cahil ve görgüsüz buluyorum. nerde ne denir onu da bilmiyor özellikle alışveriş videolarında bunu daha iyi görebilirsiniz.

13 kasım 09:45

274. iyi makyaj yapıyor ve makyajla ilgili bir kaç, kendi deyimi ile "trick" kaptım kendisinden. konuşma konusunu zaten süslüler uzun uzun yazmış, ekleme yapmaya gerek yok ama sanki ilk hallerine göre düzeldi. videolarında farklı ürün ve teknik görmek için arada bakıyorum, hiç görmediğim güzel mac farları not aldım bir iki tane kendisinden. bir de bazı bloggerlar minimal tarzda giyinme akımına kapılıp ekstra bir moda bilgileri olmadan trend olduklarına inanıyorlar, yanlış anlaşılmasın ben de minimal ve sade kombinler yapıyorum severek ama tamamen basic parçalar altına spor ayakkabı ile yapılan kombinlerde moda konusunda bilgili olmaya gerek olmadığından kolayca trend oluyorsunuz, ezginin en azından maksimalist parçaları birbirine yakıştırması hoş bence, cesurca desenleri falan kullanıyor, kumaş fikiş vs bilgisini bilemem de moda gözü bence diğerlerinden iyi. onun dışında storylerine, instagramına pek bakmadığım için kişiliği hakkında pek bir fikrim yok. makyajları güzel sadece.

12 kasım 17:21

273. Benim gözüm aşırı pöööörfek bi göz değil diyor son videosunda. Eleştirmek için eleştirmek değil amacım ama gerçekten dil konusunda biraz daha dikkatli olabilir yutup çalışanları. Ayrıca yaptığı makyajları çok beğeniyorum demeden geçemeyeceğim.

12 kasım 10:16

272. son alışveriş videosunda eline tutuşturmuşlar parayı, zaraya girdiği gibi sağ baştan 5-10 parçayı alıp; emresiyle video çekmiş. bu kadar itici bir konuşma tarzı bu kadar bayağı bir video izlememiştim. Dalga geçer gibi hm den 700 tl ye aldığı kabanının fiyatı çok uygunmuş ve kaçıramazmış bu fırsatı...

7 kasım 21:21


271. Çok severek ve beğenerek takip ediyordum. Çok güzel ve sempatik bir kadın. Baya baya bazı videolarını 10 kere tekrarlayıp izlemişliğim bile vardı.

Lakin artık Yeter. Cidden gına geldi.

O kadar çok reklam yapıyor ki anlam veremiyorum. Cidden bezdim. Çok sinsi ve kurnaz birisi olduğunu düşünmeye başladım. Çok içten pazarlıklı.

Merve Özkaynak kadar yapmacık ve soğuk olmasa da, bildiğiniz reklamcı, pazarlamacı gibi konuştuğu videolarından artık sıkıldım.

Çıktım abonelikten direk.

7 kasım 16:09

270. Burada başlığına yazılanları görünce, dün  ilgili videoyu açıp izlemek istedim. Türk youtuber, instagrammer, influencer ne derseniz hep bir olmamışlık, olgunlaşamamışlık hissediyorum ve takip edemiyorum. Bu kızın da videosuna bir bakayım neyi bu kadar kötü yapmış olabilir ki dedim ve aman allah’ım ilk 4-5 dk ancak dayanabildim. İlk dakikasından itibaren buram buram ego, toyluk ve amatörlük kokuyor video; vücut proporsiyonuna hiç uymayan parçaları sadece moda diye giymek iyi bir stilist olmak anlamına gelmiyor maalesef. çok konuşulan leoparı ilk ben giydim, iyi ki de fotoğraf attım, altına da ugly sneakersla kombinledim kimse beğenmedi ama ben 14 yaşımdan beri dünya modasını yakından takip ediyorum siz kimsiniz ki halleri bizden bu işin olmayacağını bana bir kez daha gösterdi. 

Leopar ve ugly sneakers kombinini (link: https://www.instagram.com/p/BmjT5lIHkUy/?hl=en Aylin koenig) giydiğinde bayılmıştım. Videoda bu kısım geçtiğinde napıyorum ben burada dedim kapattım gittim aylin’in blogunu okumaya. 

Demem o ki ezgi fındık kendi çapında iyi bir şeyler yapıyor olabilir bilemem karar merci değilim. Ama bu üslup ve bilgisizlikle asla benim radarıma girecek, stil konusunda ilham alınacak kişilerden biri olmayacak. 

4 kasım 17:38

269. Kendisi fena halde alev karslıya benzemektedir bence. Videolarını hiç izlemedim

4 kasım 09:54