girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (187)
  • medya (16)

187. Biraz merhaba sevgili herkess biraz da cok silikon annecim esittir kendisi diyor ve yorumu sizlere birakiyorum susluler

19 ağustos 03:01

186. 4 gün önce, istinye park avm önünde attığı fotoğrafa, gelen yorumlara verdiği yanıtlarla onun adına utanmamı sağlayan, alamancı türk görgüsüzlüğüne sahip youtuber.

Yorumu (gizlinot: Medya) size bırakıyorum.

Not: yanıt veren hesap ben değilim.

ilgili medya:
1
17 ağustos 21:04 17 ağustos 21:07

185. Kadından ciddi bi şekilde nefret ediyorum sanırım ama sürekli önüme çıkıyor. Kendini aşırı beğenmiş geliyor.

17 ağustos 18:43


184. saç rengini ve genel olarak saçlarını çok beğeniyorum.bu nedenle saç rengim ne? diye ahmet çobanla yaptığı videosunu izledim izlemez olaydım.saç renginden başka her şeyden bahsetmiş.o zaman niye video çekiyorsun? cevap: karşılıklı reklam için.

izlemiyorum artık

17 ağustos 13:15

183. Hayatımda ilk defa dün bi videosunu izledim dudaklara odaklanmaktan videoya bakamadım. Sevmedim ama izlerim. Peki neden? Çünkü ilk defa bir youtuberla aynı göz yapısına sahibim :( ve göz makyajlari hoş gerçekten. Akışta dudak dolgusunun az olduğu bir video daha izledim ve dedim ki içimden " ey ezgi ilk izlediğim videodaki dolguya ne gerek var sebebi neydi?" Bildiğiniz yastık :-/

Ayrıca bu kızın fiziğine güzel değil diyenler olmuş. Arkadaşlar herkes kalasa iki kuru üzüm yapıştırmış gibi olmak zorunda mı? instagrama baktım ve fiziğini çok beğendim. Şahane bir balık et. Son derece dikkat çekici ve seksi bana kalırsa

17 ağustos 09:14

182. öbür youtuberlara göre üniversite mezunu olmasından dolayı benden bir artıyı kapmış olan youtuber.fakaaat merhaba sevgili herkes nedir ezgi ya lütfen kjfkfgk ayrıca ben kendisini hoş buluyorum üst dudak dolgusu kendisini ördek gibi yapmış ama o bile güzelliğini bozamamış bence son derece hoş bir kadın ve bazı makyaj tekniklerini severek kullanıyorum

17 ağustos 09:01

181. Rujlarinin 3 kullanımda bittiğini düşündüğüm yutubur. O nasıl dudak dolgusudur yarabbiiidjdjdj

16 ağustos 18:13


180. tatlı birisi bence içi dışı bir gibi geliyor bana parayla çok işi olmadığı için daha samimi geliyor. en azından değişik bıktık hep aynı insanlardan.

16 ağustos 13:11

179. Bence bu kızın bazı kelimeleri söylerken zorlanmasının sebebi sadece almanyada büyümesi, türkçesinin iyi olmaması falan değil. Dudağındaki dolgu o kadar çok ki kelimeleri söylerken dudağı alması gereken şekli alamıyor gibi geliyor bana asldşşfg. Hani dili söylemek istiyor ama dudağı hızına yetişemiyor gibi alwşşrşf.  Çok dolgu annecim. Kaşlarını falan kalın kalın doğal doğal salıp uzatırken, Saçını natürel renklerde sade kesimlerle kullanırken ufak gözleri fındık  gibi bir burnu varken yüzün ortasında terlikle dövülmüş gibi şişik dudaklar neden? 

edit: hızımı alamayınca bi şeyler daha ekleyesim geldi :)))

16 ağustos 03:13 16 ağustos 03:26

178. 35 tl altı en sevdiğim makyaj ürünleri videosuyla ilk defa izledim az önce. tuhaf bir ciddiliği var "sevgili herkes" lafına çok güldüm. bi de ciddi bir şekilde karşısındaki kişiye soru soruyor kendi cevaplıyor "değil mi emre? emre de evet diyor." kahkaha attım. ayrıca videodaki makyajı ve kıyafeti çok güzel bir iki videosuna daha baktım bu videodaki kadar beğenmedim yüzünü, bahsettiğim videoda ise gerçekten yüzü mükemmel görünüyor o dudaklarına rağmen.

nerelidir kimdir bilmiyorum ama hafif aksanlı konuşması ve dudaklarının kalınlığından dolayı arada ağzını şapırdatması (?) bende asmr etkisi yarattı tuhaf bir zevk aldım. (gizlinot: swh)

muaymış ama oturup da izlemem sanırım zaten kendime kadar biliyorum makyaj yapmayı, gerçi new ell öven muaya ne kadar güvenilir orası da tartışılır. araya sıkıştırdı hemen new well'in fondötenini.

16 ağustos 01:45