girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (246)
  • medya (22)

246. saclarina ve giyim tarzina bayiliyorum. bazilari itici buluyor, haksiz da sayilmazlar. ama gozum gonlum aciliyor fotograflarina bakarken. cabasiz şıklık diye diye millet ortada dolasirken kiz şıkır şıkır ve bence cok tarz. makyaji da abarti gelmiyor, aksine hosuma gidiyor. 

1 saat önce

245. Son videosundan geliyorum: inglot’un pigmentlerine uygun fiyatli dedi,60-65 tl imis. Peki :/

Not: ingilizcesi elestirilmis genelde yorumlarda ama klasik alman ingilizcesi iste. Acikcasi pek cogumuzdan iyidir, kabul edelim

17 ekim 19:07

244. Ama iyi zayıfladı. Nilay keçeci effect

15 ekim 00:06


243. Son attığı videosuna bayıldım . Neden çünkü Rihanna var . Bence keyifli bir vlog olmuş . Dubai cidden muhteşem bir yer olarak gözüküyor . Businness uçması , Dubai’nin Görkem’i , zenginliği, Ezgi’nin yaptığı makyajlar , kıyafetler , Rihannaaaa...  gözlerim doydu resmen . Müzikten pek ne dediği anlaşılmıyordu ama ne dediği de umrumda değildi .

Rihanna ile fotoğraf çekinmiş ya hatta Rihanna highlighter sürdü Ezgi’ye . 

Çok kıskandım ve o anlar ben burdan izlerken bile aşırı heyecanlandım kız iyi idare etmiş. Ay ya da ben abartıyorum ( Rihanna fanı olmak alakskfkflflvlv)

12 ekim 21:55 12 ekim 21:57

242. Rihannadan öğrendiğim teknikler diye bir video paylaşmış.Merak edip bakiyim dedim,teknikten çok türkçe konuşmaya çalışan yabancı birinin çırpınışlarını gördüm.Videonun kapağındaki fotoğrafında bile makyaj çok abartı duruyor.Ayrıca gözleri bence küçük ve gözünün içine kalem çekmesi bana çok acaip geliyor.

11 ekim 21:46

241. bu kadının estetik operasyon olarak nesi var nesi yok baya merak ediyorum ben hiç anlamıyorum bu işlerden,

Gözümün gördüğünden ...

bu arada berbat bir ingilizce diksiyonu olmasına rağmen siz türkler nasıl diyor havasında video çekmesi ve araya ingilizce kelimeler sıkıştırması tam almanya'ya göç eden vatandaş usulüdür. öyle yurtdışına çıktı diye hiçkimse hiçkimsenin ingilizce bildiğini öngörmüyor ezgicim, öyle sandığın için böyle rahatsın sanırım fakat ''hello, hi friends heheheh, so cute, ı love you, amazzingg'' diye diye tüm seyahati geçiren arkadaşların var etrafında zaten ne yapıyorsunuz ki ne konuşacaksınız...

9 ekim 20:32 10 ekim 11:38

240. Videolarına "merhaba herkes" gibi dünyanın en korkunç girişini uygun görmüş olan youtuber... Gerçekten nefret ettim. Merhaba herkes nedir ? Nasıl bi saçmalık nasıl bi samimiyetsizliktir? Ayrıca hal ve hareketlerinden de her şeyi en iyi ben biliyorum tavrından da hoşlanmıyorum.

9 ekim 14:01


239. Emilia clarke’a benzettiğim kadın. Emilia’yı gördüğümde aklıma gelmiyor ama ezgi’yi her gördüğümde aklıma emilia geliyor. Başka benzeten var mı diye arattım ama kimse de benzetmiyormuş. şaşırdım. sevdiğim bir oyuncuyla ezgi’yi benzetmek istemezdim ama naparsın, benzetiyorum işte. 

9 ekim 13:12 9 ekim 15:37

238. makyaj yapış tarzını çok sevdiğim,ancak son zamanlardaki instagram storylerinden dolayı takipten çıktığım youtuber/make up artist. Artık sadece youtube videolarını izliyorum. Makyajı konuşturuyor net...

8 ekim 20:15

237. Pigmentasyon diyisine hasta olduğum youtuber.

8 ekim 01:26