girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (151)
  • medya (10)

151. Bana makyajları çok ağır gelen youtuber.

Makyajlarını izlemeyi seviyorum genel olarak. İlk buradan görmüştüm adını ve videolarını izlemeye başladım.

Aslında güzel makyaj tüyoları da var ama bana makyajı bazen çok çok geliyor. Nikkietutorials izlemeye bayılan ben diyor bunu üstelik. Kendim az makyaj yapmayı severim. Sade makyaj yapan ya da doğal gözüken makyajlar yapanları izlediğim kadar fazla makyajları da izleyebiliyorum ama çok fazla gerçekten makyajları. Yine de izliyorum ama keşke arada doğal videolar da çekse. Belki 1-2 tane var ama gerisi hep ağır makyajlar.

İki şeyine çok kızmışımdır. Birincisi New well'i çok övmesine sinir olmuştum. Mağduru çok olan bir markayı ve muhtemelen 1-2 video dışında elini sürmediği bir markayı göklere çıkardı. Markayla dubai'ye gitmişti hatta sanırım. İkinci kızdığım şey de eleştirilere tahammülü olmaması. Kabul ediyorum bazen çok saçma yorumlar, hakaretler, yanlış anlaşılmalar yaşayabiliyor youtuberlar. Ama saygı çerçevesinde, hakaret içermeyen yorumlara dahi tahammülü yok. Ne zaman bir eleştiri alsa hemen barut gibi cevaplar veriyor.

Anladığım kadarıyla hedefi hem türkiye'de hem de yurtdışında fazlasıyla tanınmak. Sürekli ingilizce kelimeler kullanmasını buna bağlıyorum kendimce. Ama ingilizcesi güzel gerçekten.

Kısaca makyajlarını genel olarak sevmekle beraber azıcık sade makyajlar da yapsa dediğim youtuber. Güzel teknikleri de oluyor, izleyin derim.

Edit: videolarını izlerken izleme hızını 1.25'e çıkarın, öyle daha iyi oluyor.(gizlinot: 😅)

bugün 03:09 bugün 03:16

150. gerçekten yaptığı makyajları çok kötü buluyorum

ne makyaj ne de moda anlamında bana hiçbir şey katmıyor

özellikle göz makyajları ciddi manada çok kötü,yani işi makyaj artistliği olan birine göre...

bu işi amatörce yapan çok daha başarılı kişiler ve saygılı bir üslupla takipçilerine seslenenler var

edit: - 'de alsam kişisel görüşümdür, söylediklerimin arkasındayım

dün 22:18 dün 22:19

149. kylie jenner'ın vogue makyajını duygu özaslandan ve gömlekterujizinden sonra kendisi de denemiştir. tipleri o kadar benziyor ki izlerken bir garip oldum(gizlinot: swh) doğal olarak da en çok kendisi benzedi kylie'ye

dün 22:10


148. alev karslı ile aralarının neden bozulduğunu merak etmekteyim

bir de geçen ezgi ve arkadaşı leopar elbise giymişti. bunun üstünden birkaç gün sonra alev de bir arkadaşıyla leopar elbiseli story paylaştı (hatta ezginin elbisesiyle aynı) ezgi de birkaç saat sonra arkadaşıyla olan fotoğrafını tekrar paylaşıp iyi ki bir leopar giymişiz gibi bir şey yazdı. 

 

ve türkçe öldü http türkçe

8 temmuz 20:30 8 temmuz 20:35

147. Ben aç köpek olarak bir kazak ve bir çanta aldım.

6 temmuz 16:51 6 temmuz 16:52

146. Hiç izlememiştim, burada sürekli başlığını göre göre merakımdan son Zara alışveriş videosunu izledim. Tek söyleyebileceğim "cehalet mutluluk"muş, bu tür kadınların sayısının ne kadar az olduğunu düşünürsem o kadar mutlu yaşarım.

"Hepiniz aç köpekler gibi alışveriş yapmışsınız" diyen kadın video boyunca vay ben zara indiriminde en az 20bin lira harcardım (çünkü biliyorsunuz zara indirimi dünyanın en önemli şeyi bence), bu sefer alacak bişey bulamadığım için mecburen işte bu 35 parçayı filan aldım:(" diye ağladı. Evet Ezgi sen değil, indirimden sadece çok beğendiği 2 parçayı alan benim aç köpek..swh

6 temmuz 03:05

145. kötü makyaj yapıyor

6 temmuz 01:25


144. alev karslı muadili.

5 temmuz 20:40

143. “Aç köpekler gibi herkes alışveriş yapmış.” Bkz: son zara alışveriş videosu, dakika 1:50 (link ekleyemedim). Berbat bir üslup! 

5 temmuz 20:05

142. İlk başlarda takip ediyordum. Fakat bir yerden sonra sıkmaya başladı. Aşırı derecede görgüsüz. Marka giyinirsin anlarım ama bunu milletin gözüne sokmak nasıl bir davranış biçimidir? Beymen'den alışveriş yapıyor beymen poşetlerini paylaşıyor. Acaba Mango'dan alsa yine paylaşır mıydı? Hayır. İyi ki Beymen, Gucci falan giyiniyorsunuz vallahi gına geldi..

5 temmuz 14:38