ezgi fındık

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (80)
  • medya (2)

80. konuşmasa çok güzel bir kız

12 ocak 12:35

79. Güzel kız, her türlü makyajı da kaldırıyor suratı. Fakat neden mahalle ağzıyla konuşuyor anlamıyorum çok itiyor. Kendi kanalının kalitesini düşürüyor hiç yakışmıyor ya sürekli bi agresiflik. sırf bu yüzden izleyemiyorum

Ayrıca öyle bir girdi ki ilk tanıtım videosuyla of dedim bu kız müthiş. Fakat Banu Berberoğlu bile daha yaratıcı videolar çekiyordur(gizlinot: İzlemiyorum mübalağa ettim).

11 ocak 22:32 11 ocak 22:38

78. güzel kızsın, bence yaptığın makyajlar da oldukça başarılı. ama youtube kanalında hitap ettiğin kitle %99.99 türk ve sen rezalet bir türkçe ile konuşuyor; çoğu zaman ürünlerin ingilizcesini bile felaket telaffuz ediyorsun. bu da seni itici yapıp, yeteneğini gölgeliyor. adam gibi, seviyeyi düşürmeden yaptım eleştiriyi :) sonra vay efendim kıskanıyorsunuz'cular, yok çok biliyorsan sen yap'cılar türemesin.

11 ocak 22:20

77. 'bugün'' demek ne kadar zor olabilir ? bugun dedikçe bana bir gülme geliyor. bir iki videosunu izledim, yeni bir şey söylemiyor. anfarov.

11 ocak 21:57


76. Şimdi dumanlı göz makyajı videosunda ne var allah aşkına bakıyorum bakıyorum birde selma demiş ki bir videosundan ezgi'den öğrendim bu taktiği. Siyah kalem sürüyor kahverengi farla dağıtıyor. Yüzyılların makyaj taktiği bu? Birde kamera yaklaşınca o cildi... Yüzünü avucuma alıp anneeeemm yazık o cildine gurban olduğum gel sana biraz serum krem bir şey sürelim gul gibi cildine napıyorsun demek istiyorum

11 ocak 21:53

75. takip etmesem bile çoğu makyaj kanalını bilirim ama bu arkadaşı entrylere bakarken gördüm. Normalde de makyaj artisti ise yazık olmuş. Ürünleri gösterirken kameranın yaklaştığı saliselik vakitte çatlamış bir ten makyajı, her şey kırışıklıklara resmen bağdaş kurup oturmuş. Sonra hoop uzaklaştır bebek gibi cilt. 

Koca wayne goss, estee lauder’i yerin dibine soktu bu ışık kamera pislikleri yüzünden siz hayırdır ya?

11 ocak 21:16

74. 1500 metre uzaklıktan makyaj videosu çekiyor!??

bir de kamera eskaza yaklaştığı vakit cıyak cıyak "çok yaklaşma" demişti bir videosunda.

instagramda küçük dilini bile görecek kadar ağzına soktuğu kamera videolarda özel alana takılıyor.

asla bir alev karslı olamayacak, hele de o egosu ile ı ıh..

11 ocak 08:35 11 ocak 08:35

73. fondöteni suratına kalıp gibi süren make up artist. çoğu youtuber bundan iyi makyaj yapıyor bence.

11 ocak 01:37

72. Rujlari , lip balmlari yanagina surmesinden bir tek ben mi huylaniyorum???

11 ocak 01:22

71. Bir alev karslı değildir. Alev karslı da fotoğraflarda biraz itici geliyordu sanırım pozlarla efektlerle vs kendini biraz değiştiriyor. Videolarda çok güzel ve sempatik buldum kendisini. Ama bu hanfendiyi sevemedim. O da çok üzülmüştür eminim.

10 ocak 21:28