sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (287)
 • medya (21)

287. uygun fiyatlı ürünleri denediği son videosunda "bence bu ürün sivilceli kızlar için" diyip sonradan toparlamaya çalışsa da resmen sıvamış mua kişisi. sivilceli kızlar sivilcesiyle barışık fındıkcım, hadi sen darphinli cilt bakımına koş.

5 aralık 11:46

286. son videosunu izlediktem sonra neden alev karslıyla küsüştükleri sanırım anladım ben. bir insan 24 dakika boyunca tek 1 (yazı ile 1) sivilcesi hakkında konuşur mu? evet konuşur. sebebini de sadece ve sadece nazara bağlamış. alev gibi ponçik ve pozitiflik abidesi bi kadın ile zaten en başından beri arkadaş olmalarını anlamlandıramıyordum.

3 aralık 11:26

285. anlayamadığım bir şey var.

bu youtuber/influencer camiasında makyaj,bakım vs. ile uğraşanlar içinde orta halli bir aileden gelip de yürüyüp giden kimseyi hatırlayamıyorum ben. yanlışım varsa düzeltin. ciddi bir takipçi kitlesine sahip olan kişiler genellikle iş birliği yapmadan da high end ürün kullanabilen insanlar. belki maddi durumum el vermediğinden belki de vizyonum dar bilemiyorum. benim de var birkaç tane high end ürünüm ama tutup haftanın her günü sephorada, macte gezinmiyorum. ya para biriktiriyorum çok istediğim bir şeyse, ya indirim kovalıyorum ya da muadilini bulabiliyorsam onu kullanıyorum. hele ki cilt ve saç konusunda oldukça hassasım.ama diyorum ya tek tük, saçımın,cildimin ihtiyacına göre kendimi sürekli dizginleyerek harcama yapmaya çalışıyorum.

herneyse toparlayım, haftalık saç ve cilt bakım rutinim videosunu attığını görünce, ezgi'nin saçlarına bayıldığım için hemen izlemek istedim. tabi videoyu açarken zannediyorum ki evde yaptığı bakımlardan, kullandığı şampuandan,yağdan,kremden falan bahsedecek. video ilerledikçe hakikaten şok oldum. haftada 1 gün, iyi bir muhitte ,sağlam isim yapmış bir kuaförde saç bakımı yaptırabilmeyi benim aklım hayalim almıyor. algı sınırlarımı zorluyorum. yok. olmuyor. nasıl hayatlar bunlar, nasıl bir vakit bolluğu,nasıl bir bütçe. allah daha çok versin, ne diyeyim... ama bir de dönüp kendime bakıyorum bunca vakit darlığında yaptığım onca bakıma rağmen keçe gibi, uzamayan saçlarımla baş başa kalıyorum...

hayaller, hayatlar işte.

tanım: saçlarına bayıldığım, dudaklarını abartı bulduğum, göz makyajlarını beğendiğim, hatta yaptığı makyajları kendime uyarladığımda çevremden bir sürü iltifat almama sebep olmuş instagrammer/ influencer/ youtuber.

3 aralık 00:01


284. Siz böyle yazınca bi bakam dedim de son vloguna, cidden bu ne. Minicik, ten rengiyle aynı renkte bi sivilceyi niye bu kadar abartıyor? Hayır yani kendisini izleyen bir sürü insan var ve çoğunluğu sivilceyi en çok takan dönemlerindede olan genç kızlardır. Kendi özgüvensizliğini millette yansıtmasın yani cidden. Benim yüzüm de kırmızı, ergenlik sivilcesi dolu. Napıyım yani sokağa çıkmayıp depresyona mı gireyim. Sonra kızlar diycek ki benim yüzüm böyle sivilce dolu, onun sadece minicik bi sivilcesi var ve o bundan fazla rahatsız. Demek ki bu çok hayati bir şey, hemen gidip yüzümün her yerine fondoten boca edeyim. (gizlinot: Ve kalıcı izler bırakıp yüzümğ mahvedeyim, ama insanlar güzrl görsün ) kötü örnekten başka bir şry değil. Aşırı narsistliği de gözüme çarpmadı değil. Neyse sakinim...

29 kasım 22:54 29 kasım 22:55

283. 2 mikronluk bir sivilce çıkarttığı için depresyona giren kişi. dünyada ilksin

29 kasım 16:52

282. nazarımız değseydi sivilce çıkmaz dudağı patlardı.

tanım: on günde bir cilt bakımı, her hafta ise ahmet cobain'e saç bakımına giden sevgili herkes

29 kasım 15:29

281. ha şimdi ''bu arada..'' diyecek ha birazdan ''bu arada... diyecek'' diye düşünmekten anksiyetik nöbetler geçirmeme sebep oluyor, bu yüzden bir türlü videolarını izleyemiyorum. dikkat edin her cümlesi ''ha bu arada...'' diye başlıyor neredeyse.. ama makyaj konusunda bilgili olduğu bir gerçek..

tanım; en iyisini yiyip en iyi yerleri gezip en iyisini sürecek parayı nereden kazandığını merak ettiğim kız.

sevgili süslüler bizim yaşımız geçti de aranızda makyaj ne bileyim havalı giyinme vs gibi konularda az biraz yeteneği olduğunu düşünen genç arkadaşlar varsa kendisini youtube'a atsın; anladığım kadarıyla deli paralar dönüyor bu işte. çok ciddiyim şu süslüden bir youtuber çıkaralım bence..

29 kasım 11:29


280. Zorlu centerda alışveriş yapıp yemek yiyince kendini çok yorgun hisseden blogger kişisi. Aww sooo saaaad :(

29 kasım 01:08

279. Zayıflamasıyla birlikte dudaklarının büyük geldiğini düşünmekteyim. O minyonluğa bir kaç beden büyük değil mi sizce de?

29 kasım 00:57

278. Yeni yayınladığı “haftalık cilt ve saç bakım rutinim” videosuna denk geldim az önce, içime fenalık geldi. O makyaj alanının hali nedir? Evladım dağıtsana o ürünleri sağa sola. Ayni şeyden onlarca var. Annemin aşırı zengin bir halası vardi. Herseyden üçer beşer alirdi. Bozulana, çürüyene kadar bekler, kimseye vermezdi açgözlülük ve cimriliginden. aklima o geldi. Ayrıca çok boş konusuyor. Ağzından anlamlı tek bir cümle çıkmadi. Bakımlı ol, kendine güven, hevesli olduğun şeyden para da kazan tabii ama  3-5 kitap oku arkadas. Ayrıca Tam kaç yaşında bilmiyorum o dudakların hali nedir? Tövbeler tövbesi yahu!

28 kasım 20:50