girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (110)
  • medya (5)

110. Çoğu vlogger da olduğu gibi eleştiriye oldukça kapalı. Bir de ufak bir şey söylense dahi anında ters tepki veriyor.

Bu konuda en çok Merve Özkaynak'ı beğeniyorum. Ona da eleştiri geliyor ama öyle güzel ve mesafeli cevaplıyor ki ben vay bee ne kadar olgun kadın diyorum.

13 mart 00:59

109. bugün storysine denk geldim. aynadan kendini çekmiş önünde tylolhotlar vs var ve yazmış ki "hasta hasta geldik ahmet cobeyn'e" ahhh kıyamam çana çen haçta haçta neyeleye gittin ahhashahah. sanki orda taş taşıtıyolar ya kusura bakma pilemses bundan sonra biz gideriz senin yerine hastayken ahmet çobeyne hahahahha

12 mart 23:41

108. ıslak ten makyajı videosunu izlediğim youtuber. bu videoda benefit'in meşhur bad gal bang maskarasını öve öve bitiremedi ancak maskarayı sürünce kirpikleri yapış yapış oldu ve maskara çok topaklandı. tamam reklam yapıyorsunuz onu anlıyoruz da bari kör göze parmak şeklinde yapmayın.

12 mart 23:15


107. Duygu özaslanla bu kız denize düşse duygu’yu kurtarırım

Tanım youtuber.

12 mart 22:43 12 mart 22:43

106. bir videosunda 'merhaba sevgili herkes' diye giriş yapmamasını söyleyen yorumlar vardı. ikiziyle çektiği video otomatik olarak açıldı ben de ve yine aynı girişi birkaç kere tekrarladı. asla takipçilerinin yorumlarını dikkate almıyor, bence okumuyor bile. ben video çekerim, paramı kazanırım kafasında. youtube un bi tane daha takipcilerini takmayan youtubera ihtiyacı yoktu bence. (gizlinot: danla bile daha az itici )

12 mart 22:40

105. ne kişiliği, ne yaptığı makyajlar bana kesinlikle hitap etmeyen youtuber. çok maykajlı ve yapay görünüyor. nasıl birden bu kadar takip edildi anlayamadım. verdiği taktikleri artık youtube izleyen herkes biliyorum, bana kalırsa farklı veya öğretici bi kanalı yok, yaptığı makyajlar günlük hayatta kullanılmayacak kadar yoğun ve sürekli bu tipte makyaj yapıyor.

12 mart 22:13

104. bu kadına tek kelimeyle bayılıyorum. nasıl güzel makyajlar onlar, çok da hoş birisi. neredeyse çektiği videolarda kullandığı renklerin hepsi de benim hoşuma giden, kendime yakıştırdığım tonlarda. üslubuna, konuşmasına hiç dikkat dahi etmiyorum çünkü kadını üslubunu tartmak için değil de yaptığı makyajlar için izliyorum. size de genel olarak izlediğinizden keyif almanız için bunu öneriyorum.

12 mart 22:07


103. inanılmaz sinir olduğum bir youtuber kendisi, o nası bi üslup nası bi tavır nası bi gereksiz prenses modu.

12 mart 15:38

102. Kendisini makyajlarından çok küpeleri için izlediğimi farkettim. Hatta far sürerken filan da küpelerini kesiyorum. Ba-yı-lı-yo-rum! Nereden alıyorsun bu küpeleri ezgi allah aşkına ?

11 mart 23:16

101. Dudakları ve ukala olmasından dolayı bakamıyorum. 

Doğal dudaklı olduğu zamanlar eminim daha güzeldir. Ruj sürerken patlayacak diye korkuyorum. 

Konuşması gerçekten itici. Üslubu da çok kaba öyle olunca direk izlemeyi bıraktım.

9 mart 20:13