girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (138)
  • medya (6)

138. Ben seviyorum sanırım kendisini. Konuşması çok fazla ingilizce evet ama nedense bu yapısından dolayı bana samimi ve tatlı geliyor. Bunun dışında yaptığı makyajları da ben çok beğeniyorum sadece bir kez bir rujunu beğenmemiştim ama olsun.

dün 21:41

137. Sürekli kullandığını ve favorisi olduğunu iddia ettiği (gbkz: New well) fondöteni anlattığı instagram hikayesinde el değmemiş 3 ve en fazla 2 bilemedin 3 kere el değdiği çok belli olan fondötenleri sergileyen inandırıcılığı olmayan yutupçu ve makyaj artisti. Ürünü kullanıp memnun kalmayan takipçilerine siz kullanamamışsınızdır demesi de cabası.

ilgili medya:
1
dün 21:40

136. ilk izlediğimde sevmiştim ki bence cidden güzel makyajlar yapıyor. ama üslubu kesinlikle sıkıntılı. fazlasıyla marka sevdalısı ve bir süre sonra insanı sinir eder hale geliyor. özellikle instagramını instastorylerini izleyenler beni daha iyi anlar. Bir de yüzü cidden güzel ama o dudaklar.. Her videoda patlayacak diye izliyorum keşke kendisine bunu yapmasa :(

dün 21:39 dün 21:41


135. Geçenlerde bir videosuna denk geldim. Neden bu kadar İngilizce kelime kullanıyor anlamadım. Rahatsız edici oluyor bence. En azından video çeken birisi bunlara dikkat etmeli. 

dün 17:38

134. ayarlardan video oynatma hızını x2 ye alarak izleyebiliyorum sadece.

dün 15:06

133. Mario nun (gizlinot: Soyadını yazamıyorum ama kim in muası) eğitiminde öğrendiklerini anlattığı videosunda sürekli adamın taktiklerini beğenmeyerek, eleştirerek mi anlattı? Yoksa genel tarzı mi bu anlayamadım.

dün 04:23

132. Sürekli high end kullanıyosun anladık tamam sokma gözümüze 

dün 00:26


131. 31 mart'ta head & shoulders reklamı, 19 nisanda pantene reklamı yapmış instagram hesabında. görünce kahkaha attım.

17 haziran 01:50

130. Geçen gün instagram storylerinde imla hataları yapıp durmuş, sanırım dmden kendisine düzeltme yapanlara ithafen de bana ders vermeyin bilmişler tarzı bir şey yazmıştır. Her anını, adımını paylaşıp da kötü hiçbir yoruma gelemeyenleri (hakaret içerikli olmamalı tabi) anlamıyorum. Bariz birkaç tane dilbilgisi kuralı var, artık onları da öğrenin bir zahmet güzelim. Ben böyle yapay yüzleri pek sevmesem de bazı göz makyajlarını beğeniyorum.

9 haziran 12:51

129. new well gibi bir fondöteni nasıl övebilir diye düşünüyordum ki almanya alışverişlerinden sonra anladım.

korkunç bir para karşılığında, hiç vicdanı sızlamadan genç kızların (gizlinot: biz yetişkin kadınlar yemedik zaten) cebindeki parasını new well fondötene yatırmasını isteyen youtuber.

9 haziran 10:36