girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (234)
  • medya (19)

234. kendisini ilk alev karslının instagramda aynı makyajı yapıp poz verdikleri fotoğraflarından tanımıştım.youtube sayfasını ilk açtığı zamanlarda kavga eder gibi garip konuşmasından ve ben bilmemek türkçe hareketlerinden dolayı bir daha takip etmediğim mua(gizlinot: hala öyle mi bilmiyorum)/youtuber/instagrammer.

21 eylül 20:15

233. Bir tek benim mi dikkatimi çekti bilmiyorum ama özellikle son videosunda Emily’den sürekli kız şöyle yapıyor, kız şunu dedi diye bahsediyor. Diğer videolarında da öyle neden kadın kelimesini kullanmadığını anlayamadım. Sürekli kız kız diye bahsediyo dikkatimi çekti sadece 

21 eylül 17:22

232. Ben ezgiyi anlıyorum aslında çevresi tarafından beğenilse de kendi güzellik standartlarını karşılayamadığı ve karşılayamacağı için bir eziklik hissediyor ve bunu da böyle kapatmaya çalışıyor,kendisinin beğendiği tarz 180 elf gibi tipler kendisi zaten defilelerde makyaj yaparken de böyle tipleri görüyor ve bence özgüven eksikliği var.

21 eylül 15:48


231. Makyaj artisti olan bir youtuber. Videolarını yararlı buluyorum, en azından bir şeyler öğretmeye çalışıyor ve mesleği makyajla ilgili olduğundan bu konuda boşa kürek çekmiyor. Beni rahatsız eden hepimizin bildiği almancı tavırları. Bir de bugün hikayesinde gördüm mesela topuklu ayakkabının içine çorap giyen birini paylaşmış biz giysek neler dersiniz vb yazmış. Ülkede tek modadan anlayan o da herkes vizyonsuz gibi davranması saçma. Genel olarak insanlar sevindirici bir şekilde bu konuda rahatladı bence, saçma giyim tarzı diye pek bir şey kalmadı. Şortun altına bot da giyiliyor, crop top bir t shirtün altında kadife etek de. laf edenler de seviyesiz insanlardır, hitap ettiği çevreyi değiştirmesi ya da kulak tıkaması gerekir. Sürekli hakaretvari bir biçimde siz ne anlarsınız fakir vizyonsuzlar havası çok gereksiz. Ülke şartlarından bahsetmiyorum tabi ki, biraz açık kıyafete yiyecekmiş gibi bakanları es geçiyorum, çünkü burada konu en basitinden ayakkabı içine çorap giymek. Kendisi bunu yapacak kadar cesaretli değil bence, millete siz şunu şunu dersiniz demekle yetiniyor.   Edit: tabi malum fondöteni övdüğünü unutmuşum. O günden beri favorilerim vb videolarını izlemem, teknik bir şeyler gösteriyorsa izlerim ve onun önerdiği ürünle değil elimdeki ürünle uygularım hoşuma giderse. Güvenilirliği yok bende.

21 eylül 14:13 21 eylül 14:15

230. Hiçbir youtuber veya bloggera bugüne kadar bir şey hissetmemiştim ne sevgi ne nefret, beni bile irite etti cidden.Son zamanlarda laf sokmalı hikayeleriyle iyice çocuklaştığını düşünüyorum, an itibarıyla unfladım elveda

21 eylül 02:24

229. eleştiriye hiç tahammülü olmayan, soru edatlarını bile bitişik yazan, milyarlar verip giydiği rüküş şeylere 50₺ vermeyeceğim youtuber.

20 eylül 21:48

228. estetikle bile olmamış bence bu kız.

19 eylül 22:42


227. Emily Ratajkowski Vogue için makyaj yapmış geçenlerde onu izlemiştim aha dedim kesin Ezgi yapar bu makyajı biraz geç yapmış ama beni yanıltmadı sdfsgjgghd

19 eylül 22:36

226. emily ratajkowski'nin vogue için çektiği 7 dakikalık makyaj videosunu kendi kanalı için çekmiş ve video tam 27 dakika??? Gider emrata'nın orijinal videosunu izleriz ya "27 dakika ne yapmış olabilirsin o videoda ezgi?" dedirtti.

19 eylül 22:32

225. ben de bu kadın ikizine neden hiç benzemiyor diye düşünmüştüm beraber fotoğraflarını gördüğümde. şimdi estetik ameliyatlarının öncesindeki fotoğrafını görünce anladım neden benzemediğini. meğer full değiştirmiş yüzünü. eski hali ikiziyle aynı. 

19 eylül 08:46