girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (128)
  • medya (4)

128. Ya hiç bi yorumu okumadım ama ben bu kadın ilk çıktığında izlemiştim ve nedense uyuz olmuştum, gereksiz bir şekilde İngilizce biliyorum havası yapmaya çalışmıyor mu? Yoksa ben mi yanlış algılıyorum? Birde sürekli Almanya, Amerika'dan bahsetmesi? Bende 6 dil biliyorum, Yunanistan vatandaşıyım ama Türkçe'yi gayet düzgün kullanabiliyorum, eledim seni Ezgicim. Git Almanca video falan çek yada İngilizce ne biliyim :d

16 nisan 20:23

127. İzlediğim storylerinden yola çıkarak söylüyorum bu kız hayatını yaşıyor ya. Sabah kalkıyor ahmet cobain ‘de fönünü çektiriyor ,cilt bakımını yaptırıyor,dişçisine gidiyor ordan da bir ysl ,chanel turu yapıyor ,alışverişe gidiyor.sanırım özel arabası var uber değil çünkü . Yine bir fakirin ağzı yoruldu anlatmaktan . 

16 nisan 14:48

126. gayet yetenekli ve çok beğendiğim bir kadındır kendisi. evet dudaklarıyla fazla oynuyor göze batıyor ama bu benim onu beğenmeyeceğim anlamına gelmez. gözleri, mimikleri, kombinleri gayet hoş güzel. bu benim fikrim tabii ki. bu kadar da üstüne gidilmemesi gerektiğini düşünüyorum.

16 nisan 14:40


125. Ben bu kızı tip olarak cok begeniyorum ya, dudaklari da bazı zamanlar dısında cok gözüme batmıyor. Ayrıca coğu kombini de begeniyorum.

Fakat kişiliği hakkında yorum yapmayacağim, kendisi yaşam tarzi ve fikirleri bazında anlaşabileceğim birine benzemiyor diyeyim sadece.

16 nisan 04:22

124. bu kadının üstüne çok gidildiğini düşünüyorum açıkcası. önce dudaklarına sonra kullandığı yabancı kelimelere laf ettiler. cidden şimdi de “merhabalar sevgili herkes” demesi mi kaldı? özgün değil falan? saçma ya cidden. açıp önyargısız izleserseniz, aslında hiçbir şeyin size batmadığını görürsünüz. youtuberlara eleştirilecek kişi olarak bakmayın,bir açıklarını,hatalarını aramayın. izlediğiniz vakitte bir şeyler öğrenmeye bakın. bu ister makyaj tekniği olsun, ister hayat dersi, tecrübeler ya da dünyanın herhangi bir yerinde çekilen vlogdan bilgiler. tek baktığınız kim nasıl demiş ne demiş neresini şişirmiş neresini düzelttirmiş kime ne sallamış. size ne!

16 nisan 01:53

123. Makyajlarını bilmem de tavırları tam uyuz diyebileceğim bir youtuber. Ama hoşuma giden bir gıcıklığı var ilginç bir şekilde beni rahatsız etmiyor, tam tersi samimi bir uyuzluk olduğu için heralde kendini izletiyor.

16 nisan 01:07

122. Makyajlarını seviyorum , dudakları da güzel bence. Seksi bir kız. Ama aşırı high end takıldığını milletin gözüne sürekli sokmaya çalışması çok avam geliyor bana.

13 nisan 15:12


121. ben bu kızı çok seviyorum.dünya kadar eleştiriyi dikkate almıyor kendi bildiği gibi video çekiyor anlatıyor.birileri beğensin diye bir derdi yok belli.'ay ben çok iyi bir insanım ,türkçeyi harika kullanıyorum.örnek olmam lazım vs' tarzında bir amacı da yok.

bir de hafif gıcık ukala bir tavrı var ay çok gülüyorum o hallerine.aynı ortamda olduğu tiplere göz deviren sonrada alaycı alaycı konuşup iyi mi kötü mü dediği belli olmayan tipler vardır ya hani işte bu kız onlara ' alemsin yahu ' diyeceğiniz çeşidi:))

dünya yansa, kendi rahatım, hayatım diyecekmiş gibi bir havası var.ayrıca arada ingilizce konuşmaları ise çok sevimli hiç değiştirmesin

sonuç olarak ben gayet kendi halinde takılan , kasmayan insanları seviyorum.

13 nisan 13:58

120. düşük ve küçük gözler için eyeliner videosunda çok fena bir ukalalık etmiş ama ilginç bir şekilde seviyorum ya. açık açık ingilizce kelime kullanmamdan hoşlanmayanlar benim videolarımı izlemesinler, siz de kurtulun ben de, demiş. işimi düzgün yaparım siz ona bakın tadında bir arkadaşımız. sonuçta bu alanda kullandığımız çoğu materyalin ismi ingilizce kökenli. örneğin bronzer, eyeliner, maskara... kız bir blend etmek dedi diye içine sindirmediler yahu. bu vesileyle yeni bir kelime öğrenmek yerine yorum yapmakla uğraşılmasını ben de anlamıyorum.

4 nisan 17:07

119. bu kızı her izlediğimde dudakları patlayıp kamera lensine yapışacak diye korkuyorum.

3 nisan 16:37