girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (163)
  • medya (11)

163. Videolarında salağa anlatır gibi anlatan birisi .iyi manada değil yalnız, aşağılar gibi. Hollywood eyelineri videosuna dayanamadım. Duymamışsınızdır belki duymuşsunuzdur söyleydi böyleydi diye 2 dkda bitmesi gereken videoyu 10 dakikada yaptı. Hiç makyajla ilgili biri değilim ama ben bile Hollywood eyelinerini biliyorsam youtubeda hususi bu makyaj videosunu açıp izleyen hanımlar elbette biliyordur. Bilmeseler ne olacak, doğru bir anlatımınız yok ki, bizimla değilsiniz ezgi fındık

2 saat önce

162. az önce videosunu izlediğim youtuber. o kadar çok "istiyorum" dedi ki......... ezgicim "bu ürünü kullanmak istiyorum" yerine "bu ürünü kullanıcam" dersen daha sağlıklı olur dikkat pls bazılarımız feci takıntılıyız.. ben değil. bazılarımız ama ben değil.

20 temmuz 13:21

161. mesafeli ve seviyeli olması hoşuma gidiyor

Sanimiyetsiz de gelmiyor.

19 temmuz 09:24


160. Soru yanıtlama videosunda kapatıcı ve fondötende ‘ultra’ uygun fiyatlı ürünlere eli gitmediğini belirtti. New well’e noldu ezgi?

18 temmuz 22:50 18 temmuz 22:52

159. giyimi makyajı iyi hoş da günde iki makyaja bir cilt bakımına gidip çok yoruldummm, çok yoğunumm tripleri iyice sıktı.

18 temmuz 12:06

158. "merhabalar, sevgili herkes" de new well olmadı fındıkçım. artık anastasia beverley hills rujlarının hatrına bile izlemiyorum.

17 temmuz 21:26 18 temmuz 09:41

157. giyinişini beğendiğim için arada instagramına bakmak dışında takip etmediğim make-up artist. güzel bir kız ama çok kasıntı, yapmacık geliyor tavırları, konuşması bana. marka olmayan bir şeyi giymeyip yüzüne sürmezken new well reklamı yapması da çok samimi doğrusu.

17 temmuz 16:56


156. haftada en az 3 gün ahmet çobana giderseniz sizinde saçlarınız ezgi fındık gibi parlak ve güzel olur.

17 temmuz 14:11

155. Kendisi mac'ten bobbi brown'dan aşağı ürün kullanmazken kendisini izleyen çoğunluğu genç kitleye badana kirecinden hallice new well'i övüp tavsiye edene kadar katlanabiliyordum. Ne güzel iş ya. Bi kaç yutubıra kendini övdür, oraya buraya götür, birden bire pazarda satılan ürünü dört katı fiyata satmaya başla, nasıl olsa 'make up artistlerin tercihi'sin artık sen. Neyse bu vesileyle abonelikten çıktım, iyi oldu. Daha fazla selam sevgili herkesss ve patlayacak gibi duran dudak kombinasyonuna tahammülüm kalmamıştı.

17 temmuz 13:37

154. şu ana kadar gördüğüm en güzel saçlara sahip kendisi. Her ne yapıyorsa inanılmaz sağlıklı ve parlak duruyor saçları. Keratin bakımı demişti sanki bir ara ama, sözlüğe bakıyorum keratin yaptıran bin pişman. Tabi ki sözlüğe güveniyorum bu konuda. 

Nasıl böyle oluyor bu kızın saçları Bilemiyorum altan, bilemiyorum. 

17 temmuz 05:04