girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (226)
  • medya (20)

226. ben de bu kadın ikizine neden hiç benzemiyor diye düşünmüştüm beraber fotoğraflarını gördüğümde. şimdi estetik ameliyatlarının öncesindeki fotoğrafını görünce anladım neden benzemediğini. meğer full değiştirmiş yüzünü. eski hali ikiziyle aynı. 

bugün 08:46

225. kylie jennerın vogue için yaptığı makyajı yapmaya çalıştığı bi videosunu izledim ama keşke izlemeseydim. tam cringe. başka nasıl ifade ederim bilmiyorum. hani laura lee'de bile daha az sinirim bozulmuştu. şimdiye kadar neyse bu kızın da kişiliği böyle demek ki deyip geçmiştim ama yok bu gerçekten başka bişey. kylie ne dediyse inatla çevirmeye çalışıyor çalışma kardeşim çevirme ya alt yazı falan ekle ya da seni ilgilendiren yerleri çevir. yok küçükken şöyleymiş yok işte ailenin en çirkini olma psikolojisi.... vay efendim dudağı hiç yokmuş yaptırmış sanki kendisi pek farklı ne alttan alttan laf atıyosun ki. kaldı ki makyaj da aşırı çirkin oldu kylie de güzel, meleğimsi duruyodu bunun suratında pütür pütür durdu amatör biri yapmış gibi. çevirisi de bişeye benzese on defa blend etmek lafını duydum ya. kabul ben de blend kelimesinin yerini dolduramıyorum ama bi makyaj youtuberı yerine göre dağıtmak yedirmek falan diye çevirebilir. bugün kylie crazy günündeymiş. lise öğrencisi çevirir böyle.

allık videosu ise tam baştan savmaydı. kontür bronzer ayrımına değinmesi güzel ama uygularken hiç de görünmemiş o ayrım. video allık videosu ama allığa on saniye falan ayrılmış. eskiden aa bak bu makyaj artistiymiş daha bilgilidir falan diye daha ciddiye alıyodum ama öyle değilmiş. açıkçası bu da beni baya üzdü.

dün 20:39

224. Son videosunda allik nasil surulmez bence onu gostermek istemis youtuber kisisi.Make up artist demek istemiyorum cunku omrumde elmacik kemigini yok edip 3 farkli urunu goz altindan cene hizasina kadar boca eden baska birini gormedim.O kadar kotu allik bronzer suruyor ki.Uzgunum ama dudaklari da korkunc.Sadece goz makyajini hakkini vererek yapiyor.

dün 19:54


223. Estetiksiz fotoğrafını paylaşmış ardından kıskançlık çok kötü bir şey yazmış. Pardon da estetiksiz fotoğrafların ortaya çıkmadan önce neden paylaşmadın? Güya özgüvenli. Bazen aşırı kanım kaynıyor bazen de sinir oluyorum bu kıza.

17 eylül 00:41

222. Yüzünün yarısına kadar doldurttuğu dudaklarıyla çok seksi olduğunu düşünüyor maalesef.Youtube da ne zaman bir videosuna denk gelsem konuşma tarzına ve sürekli"arkadaşlar"demesine tahammül edemeyip kapatıyorum.Zorlu'da pahalı mağazalara girip "ayakkabı alıcam ama karar veremedim kendimi tutmam lazım ya"triplerine falan giriyor,mac te maaşla çalışan orta halli bi kızcağızınsonradan görünce nasıl görgüsüzleşebileceğinin resmidir,ama gel gelelim üzerinde eğreti duruyor be canım ,zengin koca bulsan da kurtulsak.

14 eylül 02:24 14 eylül 02:25

221. ya o kalın kaşlar nedir? ido tatlıses'e benzemiş resmen. güzel kadınsın yani ne gerek var o kadar kalın kaşlara tiksindim şu kalın kaş modasından.yakışan yakışmayan sırf moda diye yaptırıyor küçük hüsamettin gibi dolaşıyorsunuz etrafta.

ilgili medya:
1
13 eylül 11:49 13 eylül 17:06

220. bazen sesi kısarak izlemek gerek diye düşünüyorum. göz makyajlarını beğeniyorum. du bakalım şunu nasıl yapmış diye bakasım geliyor. ama konuşmasına maalesef pek katlanamıyorum :/

13 eylül 11:05


219. Islak göz makyajı videosundaki göz makyajını ıslak dediği hale dönüştürmeden hemen önceki görüntü gerçekten bir harika ama o kadar envai çeşit far kullanarak neredeyse 20 dk boyunca yaptığı kahve dumanlı göz makyajının üstüne neden kırmızı parlak far sürüp tamamen kapadı asla anlamadım. Sonrasında anlatıyor ama yine de anlamsız geldi. 

12 eylül 23:08

218. yalan yok en beğendiğim youtuber, influencer olur kendisi. o koca dudakları bile itici gelmiyor nedense (parlatıcı sürdüğü zamanlar hariç).

Edit: şurda ne eksilediyseniz ben de sizle birlikte eksiledim ama sırf kadını beğendim diye bu kadarı yapılmaz, yüzü cok seker benim düsünceme göre. 

12 eylül 20:49 14 eylül 17:25

217. yeni dişlerini Demet Akbağ'ın Eyvah eyvah filminde oynadığı dişlerine benzettim

12 eylül 17:06