sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (377)
 • medya (32)

377. Ezgi kendini bu kadar üst düzey görürken, nasıl new well ürün reklamını kabul edebilir aklım almıyor? 

Sanırım gerçekten iyi fiyat vermişler, yoksa fındık kendine yakıştırmazdı bu markayı

Malum her gün binlerce dolarlık bir çift ayakkabı paylaşıyor

bugün 01:20

376. new well öven birisini hala neden takip ederler anlamıyorum. çok rezilce ya, ne kadar yüksek mebla verseler bile böyle bir ürünü savunmam.

tanım: ne oldu haciz mi geldi de new well övüp ismini batırdın diye sormak istediğim yürüyen dudak dolgusu.

bugün 00:44

375. Son videosunda bolca new well ve trendyol reklamı yapmasına rağmen kesinlikle reklam olmadığını vurguluyor. Ayrıca new well'in mat likit rujlarının high end ürünlerle eş değer olduğunu, inanılmaz kaliteli bir ürün olduğunu söylüyor. Bu durum başka youtuberlarda da var. Sanırım takipçilerini salak zannediyorlar. Herkesin elinin altında internet var neyin iyi neyin kötü olduğunu biliyor ama sen sırf para için kanserojen maddeleri takipçilerine önererek kaliteni düşürüyorsun. New well kullanmaktansa yüzüme tiner sürerim aynı etkiyi verir diye düşünüyorum.

Tanım: kendisinin asla kullanmayacağı ürünleri para uğruna takipçilerine aldırmaya çalışan youtuber.

dün 17:58

374. Bu kadından zerre haz etmiyorum. İnce dudaklı kadınlar koyu ruj süremez, sürerlerse dalga geçmeye hakkım var tripleride mide bulandırıcı. İnce dudakla ilgili çok acisi olmuşki boğulma tehlikesi geçiremeyecek kadar şişirmiş dudaklarını.

(bkz: Bir can simidi olarak dudak dolgusu) (gizlinot: Afajsgskdgndjd)

Kusura bakma sen ince dudaklılara sallarsan bende sana sallarım. Neyse konu bu değil.

Burda bayağı gömmüşsünüz ama kadın new well reklamı neden yapmasın ki? Ona teklif gelir. Alır parasını işine bakar. Bu bir iş. Bundan para kazanıyorsun. Ekonominin geldigi şu halde kim boyle bir teklifi reddeder? Üstelik ezgi zaten maddi durumu hayli yerinde biri. New welle anlaşıyorsa cidden yüksek bir miktar karşılığında yapmıştır bunu.

Bence burda eleştirilecek kişi ezgi değil new well, Hatta bu inandiriciligi olmayan basarisiz pr'a kanip urun alan kisiler. Hepimiz biliyoruz ki bu kadın fentyleri, channelleri, narsları, macleri bırakıp suratına new well sürmez. Böyle inandırıcılığı olmayan bi kadınla anlaşma yapan markada suç. Görüyoruz ki reklam stratejileri bile en az ürünleri kadar başarısız. Kendi itibarını bu kadar zedeleyen çok az firma vardır ya şaka gibi. (gizlinot: Ağajgdjdfjd)

Edit: dolguya asla karsi degilim hatta bende yaptirmak niyetindeyim. Ama dolgu yaptirip, ince dudaklilara bunu bir zorunluluk olarak göstermesine karşiyim. inceyse koyu ruj suremez, silikon yapsin demesi beni çileden cikariyor.

dün 16:46 dün 16:53

373. son videosunda tek tek gidip her şeyi aradım buldum dedikten sonra hem trendyol hem new well reklamı yapmaya utanmamış youtuber / mua.

dün 16:04

372. linç geleceğini biliyorum ama ezgi fındık benim en iyi bulduğum en çok taktik öğrenebildiğim youtuber kişisi.

New well denen saçma markadan reklam almış olması onun hatası değil new well pazarlama ekibinin hatasıdır. 

Piyasaya yeni sürülmüş bu ürünü kullanıcıda güven uyandırabilmek adına başta rıfat yüzüak olmak üzere birçok manken, oyuncu ve son olarak da gökçe yıldırım ile ezgi fındık’ı kullanarak rezil etmişlerdir.

Oysa ki, ekonomik ve yerli olarak vurgu yapsalardı ve butik bloggerlarla yollarına devam etselerdi bu kadar antipatik olmayacaklardı.

Artık hiç kimse bu markanın iyi olduğuna inanmaz, reklam koktu bir kere.

Ezgi fındık’ın da bu ürünü ekranda gösterip 3 dk sonra dudağından sildiğini biliyoruz ama o parasına bakar. İşini yaptı mı yaptı. Marka tanındı mı tanındı. Gerisi kızı bağlamaz.

dün 00:41

371. Cidden yani new well övmeye gerek var mıydı? Zaten ülke ülke gezen zengin bir kızsın yani çok mu muhtaç ki böyle başarısız reklamlara. 

dün 00:33

370. sevgilisini göstermemesinden anlıyorduk zaten ama göstermediği kadar varmış. sonradan görme ve şımarık bir gold digger.

Edit: fotografi bi arkadasinin storysinde gordum ve ss almadim haliyle elimde fotografi yok susluler.

19 nisan 17:49 bugün 10:30

369. Tanımıyordum bir bakayım dedim kimmiş diye, o dudaklar, o konuşma stili beni benden aldı. Seven vardır eyvallah birşey diyemem ama resmen kalitesizlik akıyor. videolarından birini açıp kapatmam bir oldu neredeyse. Ayrıca selin yağcıoğlu mu bunun çakması, bu mu selin çakması pek anlayamadım zira aynı doktor elinden çıkmışlar belli ki.

Başarılar diliyorum kendisine fakat ben almayayım.

19 nisan 17:33

368. nişantaşı'nda bavulla gezengillerden.

19 nisan 16:52

ilginizi çekebilecek benzer başlıklar