sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (380)
 • medya (32)

380. Murat Simu ile olan videosunda "bana özeniyorlar, çok izleniyorum çünkü kimseyi kandırmıyorum. Dürüstüm. " deyip new well kullanan influencerdan hallice makyöz. Zengin sevgili parası güzel yedi yalnız. Bayağı iyi yedi. İhtiyacın yok gibi görünüyor Ezgicim. Gerçi " aç köpekler" alsın diye tanıtıyor sanırım. Bir süslümüz yazmıştı burada. Ezgi yan masasında oturuyormuş sürekli "aman ben paramı kazanayım da" diyormuş. Kız kardeşiyle bu kadar farklı maddi düzeyde olması imkansız. İkisi de make-up artistti. Kanalı 1 milyon da izlenmiyor. Görmemiş olduğu çok belli. Mango meyvesinin fotoğrafını paylaşıp "mango" yazmak kaçıncı level fjjdkfjd. Demet akalın'a görgüsüz deriz ama onu da geçti.

22 nisan 22:56

379. gabriel'e mezarında parende attırandır. ne çekti şu chanel sizden ya :(

22 nisan 15:27

378. Bu insanlar çok ciddiye almamak lazım.populer kültürün getirdiği kişiler.luks ayakkabilar,çantalar,lüks tatiller bana göre başarı değil.onlar başarı olarak nitelendiriyor bizim de inanmamızi istiyorlar.o yüzden yaptıkları reklama da inanmıyorum.gostermek istediklerine de.

21 nisan 20:53

377. Chanel tuvalet kağıdı üretse onu almak için 1 ay aç gezebilecek biri çıkmış abidik gubudik reklam peşinde, mehhhhh beni çekmiyor artık.

21 nisan 20:42

376. Instagram postları onlarca dior, chanel markalı ayakkabı ve çantalar içerirken hikayesinde new well ürünleriyle makyaj yapıp paylaşan makyaj artisti. Gerçekten oldukça inandırıcı oluyor böyle aynen devam...

21 nisan 20:38

375. Söz konusu markanın ürünlerini 3 kuruş para veriyorlar diye öve öve bitiremeyen videocu. Bee evladım, kanser olacan onları ağzına burnuna sürecem diye. Hadi kendini önemsemiyorsun, Anadolu’nun çeşitli yerlerinde senin videolarını izleyen, cebinde fazla parası, harçlığı olmayan genç kızlar için bir sorumluluğun yok mu zannediyorsun? Var!! Yavrum. Bu is sadece senin bubandan aldığın harçlıklarla gidip kamera almaya ve kanal kurmaya benzemez. Bu işe başlıyorsan, bir sorumluluk alıyorsun izleyicilerin için. kafan basıyor mu bu durumu pek emin değilim ama basmalı. 

21 nisan 19:43

374. Ezgi kendini bu kadar üst düzey görürken, nasıl new well ürün reklamını kabul edebilir aklım almıyor? 

Sanırım gerçekten iyi fiyat vermişler, yoksa fındık kendine yakıştırmazdı bu markayı

Malum her gün binlerce dolarlık bir çift ayakkabı paylaşıyor

21 nisan 01:20

373. new well öven birisini hala neden takip ederler anlamıyorum. çok rezilce ya, ne kadar yüksek mebla verseler bile böyle bir ürünü savunmam.

tanım: ne oldu haciz mi geldi de new well övüp ismini batırdın diye sormak istediğim yürüyen dudak dolgusu.

21 nisan 00:44

372. Son videosunda bolca new well ve trendyol reklamı yapmasına rağmen kesinlikle reklam olmadığını vurguluyor. Ayrıca new well'in mat likit rujlarının high end ürünlerle eş değer olduğunu, inanılmaz kaliteli bir ürün olduğunu söylüyor. Bu durum başka youtuberlarda da var. Sanırım takipçilerini salak zannediyorlar. Herkesin elinin altında internet var neyin iyi neyin kötü olduğunu biliyor ama sen sırf para için kanserojen maddeleri takipçilerine önererek kaliteni düşürüyorsun. New well kullanmaktansa yüzüme tiner sürerim aynı etkiyi verir diye düşünüyorum.

Tanım: kendisinin asla kullanmayacağı ürünleri para uğruna takipçilerine aldırmaya çalışan youtuber.

20 nisan 17:58

371. Bu kadından zerre haz etmiyorum. İnce dudaklı kadınlar koyu ruj süremez, sürerlerse dalga geçmeye hakkım var tripleride mide bulandırıcı. İnce dudakla ilgili çok acisi olmuşki boğulma tehlikesi geçiremeyecek kadar şişirmiş dudaklarını.

(bkz: Bir can simidi olarak dudak dolgusu) (gizlinot: Afajsgskdgndjd)

Kusura bakma sen ince dudaklılara sallarsan bende sana sallarım. Neyse konu bu değil.

Burda bayağı gömmüşsünüz ama kadın new well reklamı neden yapmasın ki? Ona teklif gelir. Alır parasını işine bakar. Bu bir iş. Bundan para kazanıyorsun. Ekonominin geldigi şu halde kim boyle bir teklifi reddeder? Üstelik ezgi zaten maddi durumu hayli yerinde biri. New welle anlaşıyorsa cidden yüksek bir miktar karşılığında yapmıştır bunu.

Bence burda eleştirilecek kişi ezgi değil new well, Hatta bu inandiriciligi olmayan basarisiz pr'a kanip urun alan kisiler. Hepimiz biliyoruz ki bu kadın fentyleri, channelleri, narsları, macleri bırakıp suratına new well sürmez. Böyle inandırıcılığı olmayan bi kadınla anlaşma yapan markada suç. Görüyoruz ki reklam stratejileri bile en az ürünleri kadar başarısız. Kendi itibarını bu kadar zedeleyen çok az firma vardır ya şaka gibi. (gizlinot: Ağajgdjdfjd)

Edit: dolguya asla karsi degilim hatta bende yaptirmak niyetindeyim. Ama dolgu yaptirip, ince dudaklilara bunu bir zorunluluk olarak göstermesine karşiyim. inceyse koyu ruj suremez, silikon yapsin demesi beni çileden cikariyor.

20 nisan 16:46 20 nisan 16:53