yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (450)
  • medya (46)

  450. Ezgi fındık deprem dönemiyle ilgili en az eleştirilecek influencerlardan.

  Kendisi, kendisinden beklemeyeceğim kadar bu konuda duyarlı oldu ve olabildiğince teyitli bilgi paylaştı. Yetmedi bir yerden sonra kendisi, kendi elleriyle gerçekten gerekli olabilecek eşyaları bizzat belediyeye gönderdi. Bebek yatağı, gıda vs yabancı takipçileri para yardımı yapabilsin diye sürekli onlara yönelik paylaşımlar yaptı. Hem İngilizce hem Almanca. Ruh sağlığı ile ilgili paylaşımları da gayet yerindeydi.

  sezarin hakkı sezara. Ben kendisi ile ilgili daha o zmanalar bir girdi yazmış sonra zamanı değil diye silmiştim. Keşke silmeseymişim.

  14 mart 17:21

  449. Ben eskiden Alev Karslı ile ikiz kardeş zannederdim (gizlinot: swf)

  13 mart 15:18

  448. Daha önce dudaklarıyla ilgili bir girdi bırakmıştım buraya belki. Az önce yine çıktı karşıma ve dudaklarını daha da şişirmiş. Benim dediğime bakmayarak dudaklarını iyice şişirmesini tebrik ederim ama bir dost olarak sana kendini nasıl çirkinleştirdiğini söylemek istiyorum. İnstagram algoritmasına uyacağım diye saçma sapan işler yapma ezgi. Bence yeteneklisin ve yerinde estetiklerle güzel olanları vurgulayabilirsin. Şu an yanlış yoldasın.

  11 mart 12:00


  447. linkleri çok iyi arkadaşlar. kesinlikle çok farklı.

  geri kalan konular için: hoş kadın, vücudu çok iyi ama bana pek samimi gelmiyor.

  ama

  linklerinden alışveriş yapmaya çalışıyor muyum? evet.

  kesinlikle en iyi linklere sahip kişi.

  11 ekim 2022 17:16

  446. Son zamanlarda storyleri eğlenceli geliyor bana. Daha bi reklam, katalog ya da nasil desem profesyonel değil de normal, arkadaşları ile paylaşıyor gibi paylaşıyor. Küçük küçük bikgiler veriyor ne bileyim detay anlatıyor falan. Çok hoş yani. Almanya gezisinde mesela gittikleri, yiyip içtikleri yerleri, başlarına gelen ufak talihsizlikleri falan ufak ufak anlatıyordu. Bu tarz şeyler beni storylere çekiyor açıkçası. Kendimi bir insanı takip eder gibi hissediyorum. Diğer türlü sanki bir robot var ve önüme bir şey atıyor gibi geliyor.

  Okuyorsan sevgili ezgi böyle devam et hatta bence bı tık arttır. İnsanlar sana epey laf atıyor ama ben seni gayet esprili, tatlı buluyorum LoL . Kafa kızsın vesselam. Kendi hayatından ufak ufak şeyleri paylasman, gün içinde yaşadıkların ya da yaptıklarınla ilgili kendi uslubunca bir şeyler yazman çok hoş oluyor. İnsanlar da storyde daha bır merak eder, bakar. Başkasının hayatına bakmayı ve bir parçası olmayı seviyoruz çünkü.

  Kahvaltı tabakları için de teşekkürler. Yulaf lapasi terör örgütüne inat yamuk kesilmiş yumurta ve dağınık konulmuş zeytinli kahvaltı tabakları görmek beni çok mutlu etti :d

  7 ekim 2022 00:35 7 ekim 2022 00:38

  445. son haftalarda dolguları fazla abartmıs suratı kötü duruyor bayağı

  9 eylül 2022 20:19

  444. Aslında güzel kız ve yetenekli de olabilir ama fake hareketlerden ve instagram kızlığı çabasından vazgeçse ucuz görünümden kurtulabilir. Mesela dudaklardan başlayabilir. 

  26 mayıs 2022 11:31


  443. sip sivri çenesi dışında bence çok hoş bir kadın. ayrıca çok cool. kimseyle münakaşa etmiyor, kimseye laf sokmuyor. mis gibi kendi işine bakıyor.

  25 mayıs 2022 16:54

  442. Bugun storyde yaptigi alaturka makyaji hayretle izledim. tupturuncu nerdeyse ceneye kadar surulen bir allik, soguk pembe saten bir ruj, goz icine siyah kalem... 2022 yilinin ortasinda 2000lerde dugune giden yenge olmayi basaran influencer. Kendisi eskiden uzun yillar boyu mac'te calisan bir makeup artistti bildigim kadariyla. Anlam veremedim. Medyaya ekliyorum 

  ilgili medya:
  2
  21 mayıs 2022 19:13

  441. Yersiz yere laf yiyor bence. Estetik konusunda bana kalırsa gayet açık. Meme ve burun ameliyatını ilk kez 2 yıl önce yaptırıp hepsini kameraya aldı. Botoks, dudak dolgusu zaten saklamadı baştan beri. Kaburga aldırdı muhabbetlerine de hiç katılmıyorum maalesef. bu kız son 2 yıl çok kilo verip kendini spora verdi. Bir videosunda haftanın 5, 3 saat spor yaptığını söylemişti yanılmıyorsam. O kadar hedef odaklı spora o bel o kalça gayet normal. Profesyonellerle çalışıyor, ne tür spor yapması gerektiğini biliyor. Üstüne meme estetigi ile beraber belin incelmesi daha da ortaya çıkıyor. Ust kısmın yuvarlak ve daha irice oluşu gözde bir ilüzyon yaratıyor çünkü. O yüzden bel estetik kısmına pek katılmıyorum. Bir de "modern görüntüsü yok" eleştirisi de bana çok tuhaf geliyor. Nedir bu modern görüntü tam olarak ve insanların öyle olma zorunluluğu var mı? Modern görüntü diye diye millet tek renk, minimal giyinmekten helak oldu şayet bahsedilen buysa. Duvardan hallice, neyse

  Çok hoş çok alımlı bir kadın. Insta influencer camiasında profilini en iyi kullanan da kendisi bana kalırsa.

  Saçını ve tenini çok beğenirim. Gecen videolarına bi baktım da her zaman olduğu gibi bu da genetik tabi. Geçen seneki doğum günü videosunda dört kız kardeş yan yana duruyorlar, dördünün de cildi saçı çok güzel ve alımlılar. Bazen bu genetik miras işine çok gıcık oluyorum, hakikatten büyük şans.

  16 mayıs 2022 21:20