fahriye evcen

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (218)
  • medya (30)

218. yaptırdığı müdahaleler bana fazlasıyla kore'de yaptırılan popüler estetik uygulamaları hatırlatan, yaptırdığı estetik operasyonlar hakkında ayrıntılı bir açıklama yaparsa çok büyük hayır duası alacak oyuncu kişi. (gizlinot: swh)

7 haziran 2016 tarihli bir buzzfeed araştırmasında, 6 kişinin yüzü koreli plastik cerrahlar tarafından fotoşoplandı. (link: https://www.buzzfeed.com/krishrach/we-asked-south-korean-surgeons-how-theyd-change-our-faces?utm_term=.ltv3wPR9N#.cxj8GEV4Phttps://www.buzzfeed.com/krishrach/we-asked-south-korean-surgeons-how-theyd-change-our-faces?utm_term=.ltv3wPR9N#.cxj8GEV4P öncesi ve sonrası fotoğraflarıyla inceleyebilirsiniz). müdahalelere bakılınca fahriye evcen'in öncesi ve sonrası fotolarıyla oldukça benzerlik göreceksiniz. estetik operasyonların/uygulamaların ingilizce isimleri teker teker sayılmış.

pek çoğumuzun bildiği gibi televizyon, sinema ve son yıllarda da popülerleşen selfie için "en ideal" kabul edilen yüz şekli bu (gizlinot: fahriye evcen'in yüzünün sonrası yani) tv ve sinema ekranında olduğumuzdan daha toplu görünmek ve özellikle filmlerdeki sinemaskop formatı ile aktörlerin yüz şekli arasındaki bağlantıyı anlalatan bir yazı okuduğumu hatırlıyorum.

velhasılıkelam, kendisi yüzünü günümüz estetik anlayışı çerçevesinde ekrana "daha yakışır" hale getirmiştir. her hali güzeldir tabikisi. estetik operasyonlarda yenilikçilik, araştırma, innovasyon vs. konularında almanya ve güney kore başı çekmektedir. oyumu almanya'dan yana kullanıyorum. (gizlinot: bence orada yaptırdı) (gizlinot: alman mucizesi) (gizlinot: swh)

6 aralık 18:03

217. Bu kadının estetik doktoru ve doktorları kim ? Niçin saklıyor, onu bırak dolguları bile kabul etmiyor ki. Geçen gün insta postunun altına,

" doktorunu söyle sen rahat et , biz de bilgilenelim " yazdım. (gizlinot: cevap gelmedi tabii ki swh, Allah'tan yorum silinmedi.)

Şu an buna çok kızgınım. İsimleri söylemesi için imza toplayacak olan varsa hemen dahil olacağım.

6 aralık 16:33 - 6 aralık 17:28

216. Gözlerine ne yaptırdıysa benim de yaptırmayı istediğim güzel kadın. Estetikle güzel kadın, öncesini hiç beğenmiyordum ama şimdi çok hoş. Bence estetiğin yakışması da çok önemli. 

Estetik bu kadar yaygınlaştıysa ve kendimizi kötü hissediyorsak neden kullanmayalım ki? Benim de doğallık takıntım var ama kendimde. Şimdi herkes yaptırıyor, Fahriye yaptırmış çok mu? Yanlış anlaşılmak istemem ama geçen tüm yüzünde dolgu ve botoks olan bir hastamın evlere temizliğe gittiğini öğrendim. Fazlaca ulaşılabilir artık küçük müdahaleler. (Kendimi kandırıp artık ben de ufaktan isteklerimi yaptırmak istiyorum)

Fahireyin gözlerine yaptırdığı daha çekik görünmesini sağlayan opereasyonun adını bilen veya hakkında bilgisi olan mesaj kutumu morartırsa çok sevinirim.

6 aralık 14:29

215. fahriye evcene karşı karışık duygular içindeyim.

bir zamanlar ilk bu dolgu işlemlerine girdiği zamanlar bu kızda bir güzellik var ama ne acaba diye tahmin edemediğimiz zamanlarda çok hoşuma gidiyordu. Ama şimdi öyle bir abarttı ki olayı saç rengimi koyu kestaneden bakıra çevirdiğimde anlamayan sevgilim bile bu kadının suratında bir işlem olduğunu anlıyor. Ama çok profesyonel doktorlara yaptırıyor, çok ayarında ilk defa görsek doğal bir güzelliği olduğunu düşünebiliriz. uzun zamandır ekranda olduğu için farkedebiliyoruz.

velhasılıkelam güzel kadın

6 aralık 14:08


214. Bazı fotoğraflarda burnu kemerliyken bazı fotoğraflarda neden düz olduğunu anlayamadığım kişi. Instagramdaki eski paylaşımlarında kemerli veya düz buruna rastlarken yeni paylaşımlarında da aynı burun şekillerine rastlamak mümkün. Anlamadım gitti...

29 kasım 00:05

213. Ulkenin 1 numarali reklam oyuncusu.

13 kasım 10:18

212. cerrahi müdahale değil botoks ve dolgu yaptırdığına eminim.

zaten doğru yapılan botoks ve dolgu insanı böyle arada bırakıyor. o yüzden eminim.

ki bence doğru ve güzel şeyler yaptırmış. üstelik yaşlılığı içinde iyi şeyler bunlar.

bir de saçının rengini kırdırdı, kaşlarını inceltti ve doğallaştırdı mis gibi oldu.

millet kalın kaş diye ölüyor ama bu kıza ne kadar ince ise o kadar yakışıyor kaş.

diğer yandan dudaklarında estetik yok bence de. yapılan şey ise çene kemiklerine botoks uygulaması, çene ucuna dolgu, yanaklara dolgu.

yüzünü böyle belli belirsiz değiştiren müdahale bence bunlar.

11 eylül 10:07 - 11 eylül 10:07

211. yaprak dökümünde kilolu bulmayan birtek benim sanırım. herkes aynı şeyi söylüyor ama ben bir türlü o dizide kilolu bulamıyorum bu kızı. yüzünde müdahaleler var sadece o kadar. bir de yaprak dökümü zamanında simsiyah saç, simsiyah kaş aynı zamanda gözlerini kötü gösteren ağır bir göz makyajı var. bugün ise daha fresh ama özellikle o simsiyah kaş ve saçlardan kurtulması onu çok değiştirdi bence. bir de o dizide teni biraz koyu gibi. solaryum vs. olabilir. onun dışında dudakları kendinin bence. elmacık kemikleri falan olabilir belki burnu da biraz kötü olmasına rağmen hala estetikli değil. açın bakın aynı burun aynı dudak. bu kız hakkında yazılanlar fazla abartı.

10 eylül 22:05

210. Bize dayattırdıkları güzellik temsilcilerinden bir tanesi.İnsanları bu ve diğerlerinin önce sonra fotolarını görüp olmayacağı varsa da estetik olmaya kalkışıyor.Güzel ya da değil demiyorum ama çok aşırı yapma.Kızınca üzülünce sinirlenince ağlayınca ne bilim gülünce kafamda canlanan ifadesi genelde aynı.Ben böyle yapma güzellikleri sevmiyorum.Bana göre güzellikte doğallıkta olacak.Yani estetik olsun olmasın demiyorum bu kadar abartı bir sonuç olmasın.

10 eylül 18:25

209. Tek merak ettiğim şey estetikli olup olmadığı. Bazen estetiksiz diyorum; taş gibi diyorum. Bazen de burnu, çenesi, yanağı hepsi müdahaleli geliyor ve yapay buluyorum.

10 eylül 16:05