fahriye evcen

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (216)
  • medya (29)

216. Dolgu ve botoks işlemlerini acıbadem bağdat caddesi polikliniğinde asiye hanıma yaptırdığını öğrendim.  (gizlinot: Hadi yine iyisiniz)   diğer estetik işlemlerini kime yaptırdığına dair araştırmalarım sürüyor.

15 şubat 22:30

215. Basenleri yanakları falan epey dolmuş. Evlilik sonrası sendromu mu yoksa hamile mi acaba diye merak ettiğim kadın.  

15 şubat 15:56

214. türkiyede bu kızdan güzel, sadece yoldan geçerken en az on kız gösterebilrim

14 şubat 20:00


213. kendisini ben de çok beğeniyorum, güzel buluyorum. ama sadece güzel diye, ayrı bir havası var diye aşırı aşırı para kazanması bir yandan üzüyor beni. gerçekten (muhtemelen) süslü sözlük yazarlarının hepsinin ömründe kazandığı/kazanacağı toplam parayı katlıyor kadının kazandığı para.

14 şubat 02:08

212. açılın arkadaşlar listeliyorum:

burun ameliyatı

çene protez

alına yağ transferi (profil için)

elmacık kemiği dolgusu

botoksla kaş kaldırtma

dudakta fransız dolgu

cildinin aydınlığı da mezoterapi

doktorunu bulursanız haber verin çünkü gidip bana da bi fahriye demek istiyorum, kim yapmışsa ellerine sağlık çok doğal çok güzel yapmış.

13 şubat 20:59

211. (link: https://www.suslusozluk.com/fahriye-evcen?tab=media&i=32812 estetiksiz diyen çarpılır.)

13 şubat 20:49

210. yaptırdığı müdahaleler bana fazlasıyla kore'de yaptırılan popüler estetik uygulamaları hatırlatan, yaptırdığı estetik operasyonlar hakkında ayrıntılı bir açıklama yaparsa çok büyük hayır duası alacak oyuncu kişi. (gizlinot: swh)

7 haziran 2016 tarihli bir buzzfeed araştırmasında, 6 kişinin yüzü koreli plastik cerrahlar tarafından fotoşoplandı. (link: https://www.buzzfeed.com/krishrach/we-asked-south-korean-surgeons-how-theyd-change-our-faces?utm_term=.ltv3wPR9N#.cxj8GEV4Phttps://www.buzzfeed.com/krishrach/we-asked-south-korean-surgeons-how-theyd-change-our-faces?utm_term=.ltv3wPR9N#.cxj8GEV4P öncesi ve sonrası fotoğraflarıyla inceleyebilirsiniz). müdahalelere bakılınca fahriye evcen'in öncesi ve sonrası fotolarıyla oldukça benzerlik göreceksiniz. estetik operasyonların/uygulamaların ingilizce isimleri teker teker sayılmış.

pek çoğumuzun bildiği gibi televizyon, sinema ve son yıllarda da popülerleşen selfie için "en ideal" kabul edilen yüz şekli bu (gizlinot: fahriye evcen'in yüzünün sonrası yani) tv ve sinema ekranında olduğumuzdan daha toplu görünmek ve özellikle filmlerdeki sinemaskop formatı ile aktörlerin yüz şekli arasındaki bağlantıyı anlalatan bir yazı okuduğumu hatırlıyorum.

velhasılıkelam, kendisi yüzünü günümüz estetik anlayışı çerçevesinde ekrana "daha yakışır" hale getirmiştir. her hali güzeldir tabikisi. estetik operasyonlarda yenilikçilik, araştırma, innovasyon vs. konularında almanya ve güney kore başı çekmektedir. oyumu almanya'dan yana kullanıyorum. (gizlinot: bence orada yaptırdı) (gizlinot: alman mucizesi) (gizlinot: swh)

6 aralık 2017 18:03


209. Bu kadının estetik doktoru ve doktorları kim ? Niçin saklıyor, onu bırak dolguları bile kabul etmiyor ki. Geçen gün insta postunun altına,

" doktorunu söyle sen rahat et , biz de bilgilenelim " yazdım. (gizlinot: cevap gelmedi tabii ki swh, Allah'tan yorum silinmedi.)

Şu an buna çok kızgınım. İsimleri söylemesi için imza toplayacak olan varsa hemen dahil olacağım.

6 aralık 2017 16:33 6 aralık 2017 17:28

208. Gözlerine ne yaptırdıysa benim de yaptırmayı istediğim güzel kadın. Estetikle güzel kadın, öncesini hiç beğenmiyordum ama şimdi çok hoş. Bence estetiğin yakışması da çok önemli. 

Estetik bu kadar yaygınlaştıysa ve kendimizi kötü hissediyorsak neden kullanmayalım ki? Benim de doğallık takıntım var ama kendimde. Şimdi herkes yaptırıyor, Fahriye yaptırmış çok mu? Yanlış anlaşılmak istemem ama geçen tüm yüzünde dolgu ve botoks olan bir hastamın evlere temizliğe gittiğini öğrendim. Fazlaca ulaşılabilir artık küçük müdahaleler. (Kendimi kandırıp artık ben de ufaktan isteklerimi yaptırmak istiyorum)

Fahireyin gözlerine yaptırdığı daha çekik görünmesini sağlayan opereasyonun adını bilen veya hakkında bilgisi olan mesaj kutumu morartırsa çok sevinirim.

6 aralık 2017 14:29

207. fahriye evcene karşı karışık duygular içindeyim.

bir zamanlar ilk bu dolgu işlemlerine girdiği zamanlar bu kızda bir güzellik var ama ne acaba diye tahmin edemediğimiz zamanlarda çok hoşuma gidiyordu. Ama şimdi öyle bir abarttı ki olayı saç rengimi koyu kestaneden bakıra çevirdiğimde anlamayan sevgilim bile bu kadının suratında bir işlem olduğunu anlıyor. Ama çok profesyonel doktorlara yaptırıyor, çok ayarında ilk defa görsek doğal bir güzelliği olduğunu düşünebiliriz. uzun zamandır ekranda olduğu için farkedebiliyoruz.

velhasılıkelam güzel kadın

6 aralık 2017 14:08