girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (208)
  • medya (29)

208. burak özçivit ile çocukları neye benzeyecek çok merak ettiğim estetiksiz, no makeup no doktor no surgery doğal!!! güzelimiz.

(link: https://i.pinimg.com/originals/ad/da/0c/adda0c1ccbe41efbc3946bb209b625df.jpg anne)siyle

(link: https://84.gostreamcdn.net/uploads/images/gallery/1730586_27_1478927840z0gbz.jpg baba)sının badem göz ameliyatı öncesay pardon ikisi de no surgery. evet.

28 eylül 16:05

207. Bende ağzı kokuyormuş gibi bir izlenim yaratıyor bu kadın

28 eylül 13:55

206. Nedenini bilmediğim bir şekilde ben bu kadını seviyorum, Kocasıyla olan ilişkilerini diğer ünlülere göre nispeten daha az göz önünde yaşıyorlar yani biraz daha gizemliler sanırım bu hoşuma gidiyor.Zaten güzel olduğu aşikar, estetik vs var mıdır varsa da neden inatla inkar ediyor o kısmı pek anlamış değilim ama esas mesele bu güzelliği o felaket giyim zevkiyle harcıyor olması.Hayır anlamıyorum ınsta da fotoğrafları yoruma açık beğeni kadar eleştiri de var gerçekten hiç mi önemsemiyor bu yorumları çünkü ısrarla aynı şekilde devam ediyor.

27 eylül 18:33


205. ekşi'de okuduğum kadarıyla (link: https://www.instagram.com/p/BjZydzzFzQz/?hl=tr&taken-by=evcenf şu) fotoğrafı paylaşmış ve yüzünde makyaj, estetik olmadığını iddia eden bir şeyler yazmış altına, sonra silmiş. bir de "sorry not sorry" yazıyormuş. gayet güzel bir kadın neden böyle yalanların peşinden koşuyor anlamıyorum. şu fotoğrafta kaşlarındaki makyajı majyajdan saymıyor muyuz mesela?

3 haziran 00:29

204. oyuncular bazen rolden çıkamayıp kendi hayatlarıyla oynadıkları karakterleri biribirine karıştırıyormuş, örneğin heath ledger gibi, bir ara joker karakteri gibi davranmaya başlamış, etrafı da " dur olum, kaptırma bu kadar kendini" demiş ama en azından bunun karşılığında filmde güzel bir oyunculuk izledik.

Şimdi Evcen'de oyunculuk yapıyor, hani desem ki komedi filmi mi oynayacak yoksa yaprak dökümünde oynadığı yalancı karakterin kendisi üzerinde ki izleri mi bilmem ama inandırıcı değil dedikleri de rolleri de.

Ama şöyle bir durum da var, çok fazla estetik yapılması bir derecede vucüt algılama bozukluğuna işaret eder ve insanlar buna bağımlı hale gelmeye "güzelliği" takıntı yapmaya başlar, operasyon üzerine operasyon geçirmek onlar için doğallaşıp normalleştiği için görüntüsünü doğallıktan uzak görmez kendisine, sanki hep öyleydi gibi gelmeye başlar bu kendileriyle aşk yaşayan insanlara. Böyle karmaşık bir durum yaşıyor kanımca.

1 haziran 15:51 1 haziran 16:05

203. 4 haziranda 34 yaşına gireceğim en ufak bir estetiğim bile yok demiş bu sefer haha tamam inandık tamam artık.

(link: https://m.sabah.com.tr/yazarlar/gunaydin/cankurt/2018/06/01/dedikodulara-fotografli-cevap Kaynak)

1 haziran 13:53

202. Her fahriye evceni gördüğümde içimden "gerçekten güzel ve yetenekli kızlarımızın önünü açsalarda hep aynı yüzleri görmesek artık." diye geçiriyorum. Yok bir de bunlarda o kadar para varki zamana da meydan okuyorlar arkadaş. gelsin estetikler gelsin dolgular sonra ben çok doğalım hay hay tabi canım yersen. Katologdaki kazağına bile photoshop yapılıyor oysaki.

31 mayıs 19:38


201. Estetiksiz hali de güzel olan kadın bence. Yalnız şunu anlamıyorum ki bu estetikli olduğunu inkar edecek kadar özgüvensiz insanlar nasıl oyunculuk yapıyorlar, nasıl bu kadar toplum önündeler. Bu iş bence doktorluk vb hariç normal işlerden bir tık daha fazla özgüven ve özeleştiri gerektiren bir iş ama daha kendilerini oldukları gibi kabul etmeden milyonlara kabul ettirmeye çalışmaları, iyi projelerde bulunmak istemeleri saçma geliyor.

31 mayıs 19:33 31 mayıs 19:36

200. bariz bir şekilde estetiği olduğu halde ısrarla reddeden, üstünü kapatan ve buna kendisini de inandıranlardan bir fahriye evcen'i tanıyorum bi de ilayda oymak'ı. 

edit: bi ara kendall da dudak dolgusu iddialarını yalanlamıştı dudak kalemi falan diye. bak hatırladım tadım kaçtı yine. 

31 mayıs 18:54 31 mayıs 19:08

199. İnstagram da paylaştığı, altına "makyajsız, estetiksiz" olduğunu yazdığı fotoğrafa burak özçivit'den gelen "işte bu" yorumuyla güldürmüş ünlü. İşin komik tarafı da şu; botoksunu, dolgusunu yaptırmaya burak'la gidiyor. (gizlinot: Görmesek inanacağız be fahriye ) 

31 mayıs 14:00 31 mayıs 14:02