yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  fal

  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (30)
  • medya (1)

  30. inandığımdan değilde muhabbetini yapmak hoşuma gittiği için baktırıyorum

  24 kasım 11:44

  29. Yengemin bir arkadaşı, watsapp üzerinden fal baktırmış bir kadına. Üç ay içinde birisi ile tanışıp evleneceksin, demiş.

  Öyle de olmuş.

  Yengem ve abim yurtdışına çıkmayı planlıyor, yengem de fala baktırmış ve yurtdışına çıkış olacağını söylemiş.

  Yengem kardeşine de baktırmış, kardeşi için görüştüğü bir kız olduğunu ve o kızla görüşürken başka bir kızla da görüştüğünü ve ikinci görüştüğü kızın da başka bir görüştüğü erkek olduğunu söylemiş.

  Bu da çıkmış.

  Tabiki sadece bunları söylemiyor, sadece özet geçtim.

  Bana da baktırmak istedi yengem, bu akşam randevu almıştı.

  Yengem TOKİ'de bağlı çalışıyor ve TOKİ projesi gelmeden önce o bölgeden ben ve arkadaşlarım arsa alacağız, bunu 3 haftadır yengem ile konuşuyorduk. Zaten TOKİ elemanları da almaya başlamış bir bölgeden.

  Kadın fall boyunca, senin toprak ile çok kazançlı çıkacak bir işin var, deyip durdu. Eğer borç yönetimini başarırsan 2023de elini attığın her şeyde çok para kazanıyorsun, uzun zamandır planladığın yurtdışına çıkacaksın vs dedi. Senden adım atmanı bekleyen eskide kalmış birisi var dedi.

  Fala inanmam, kadın benim hakkımda hiç bir şey bilmiyor ya da hiç soru sormadı. Ama yapmaya çalıştığım şeyler için konuştu hep.

  Bakalım.

  21 kasım 01:07

  28. inanç duyduğum bir şey değil fakat arada sırada baktırıyorum. bugüne kadar neredeyse hiçbir falım çıkmadı, buna rağmen baktırmak zevk veriyor, nedense ufak bi umutlanıyorum bir de aptal gibi:D

  bir kere yengemin baktığı bir fal çıkmıştı sadece, geçenlerde yine baktırdım çıkar mı acaba diye ufak, anlamsız bir heyecan içindeyim.

  22 temmuz 2021 20:12


  27. Yengem, evlenmeden önce daha abimi tanımadan fal baktırmış. Falda söylenen her şey çıkmış, abimin baş harfleri vs. Zengin olacaksınız, demiş. Abimin üst düzey bir şirkette iyi bir maaş ve pozisyon da çalışıyor. Mutlu bir evlilik olacak, demiş ve mutlular. Ne dediyse olmuş.

  Son şey demiş, eşin alzheimer olacak.

  Yengem de abime sürekli fındık fıstık veriyormuş. Bir şey olmasın diye.

  İnsan inansın mı yoksa gülsün mü bilemiyor.

  Ben inanmıyorum.

  22 temmuz 2021 20:00

  26. Çaresizlikle çok ilişkili geliyor bana. Bazense heyecan, hatta eğlence arayışı... Merak... ki fazlası zarar. Vesvese, takıntı, obsesyon da fala düşkünlük yaratıyor. Özünde ise, insanoğlu bir şeyleri bilmek, kontrol edebilmek istiyor. Bu mümkün olmayınca da kendini rahatlatmak için fala başvuruyor.

  Fala inanacak kadar bir şeylere inanıyorsanız, o enerjiyi bence başka yere, mesela duaya, ibadete, meditasyona, olumlamalara ayırın.

  Ben kendim de çok uğraştım, tarot kartlarıyla özellikle, kahve falıyla. İlki çok dehşet bir şey ama. Kesinlikle değmiyor, faydadan çok her zaman için zararını gördüm. (Birinin öleceği kartlarda çıkıyor mesela, ister misin bunu bilmeyi?... Ya da hastalıklar çıkıyor, kazalar... Başka riskleri de var, enerji alanınızı parazit etkilere açık hale getiriyor. Uzak durun.)

  onun yerine size, hararet ve şiddetle "kelebek etkisi" (the butterfly effect) filmini tavsiye ediyorum.

  Yılların spiritüeli olarak, eyyorlamam da şudur: fala büyüye kalan işten hayır gelmez...

  12 ocak 2020 21:12

  25. Tarot bakmayı seviyorum hatta eğlenceli geliyor. Ama karşıdaki kişinin enerjisiyle de ilgili olan bir şey bence. 

  18 ekim 2019 15:57

  24. 18 ocakta bir girdi yazmıştım falcıya gittim çok güzel baktı diye. o gün bana 14 hazirandan itibaren aşk hayatında yükseliş olacak demişti. 13 haziran gecesi şu an hoşlandığım çocukla tanıştım. güzel gidiyor şu an için her şey

  22 haziran 2019 22:50


  23. tanım: insanların gelecek hakkında merak ettiği şeylere, psikolojik olarak ulaşma yöntemi.

  arkadaşlarımın iyi baktığımı söylediği aktivite. ancak ben ne faldan anlarım, ne de şekillerden. sadece karşımdaki kişinin enerjisini alıyorum, sadece karşımdaki kişiye baktığım zaman aklıma bazı olaylar geliyor ve onları söylüyorum.

  en garibi ise ev arkadaşımla kahveleri içtik kapattık. "hadi baksana" demesi üzerine fincanına bakmaya başladım. sonra sevgilisinin suratı gözümün önüne geldi, ev arkadaşımın sırtından bir bıçak geçiriyordu ve hemen "dikkat et, sana bir zararı olabilir" dedim. akşam sevgilisiyle bir eğlence yerine gittiler ve sevgilisi zil zurna sarhoş olmuş. eve ağlayarak geldi, gözünün önünde başka bir arkadaşıyla yakınlaşmış. o an söylediği tek şey "söylediklerin çıktı" oldu. bana komik gelmişti, olabilir demiştim ama sonrasında da diğer insanlar böyle söyleyince ben de tamamen enerji ile ilgili diye düşünmeye başladım. gerçekten inanırsınız inanmazsınız ancak enerji büyük bir olay.

  17 şubat 2019 14:40 17 şubat 2019 14:53

  22. tarot+kahve falı baktırdım bugün izmirde bir yerde. 30 tlye baktı. dalgasına gitmiştim şahsen. hiç umudum yoktu ama efsane baktı. konuştuğum kişinin kişisel özelliklerini söyledi harf vs söyledi. baya samimi şekilde konuştu benimle. geleceğe dair şeyler söyledi ve 14 haziranda hayatımda bir şeylerin değişeceğini söyledi. merak ettiğim sorular için tarot çektirdi. gittiğim yerin sahibi zaten yıllardır bu işi yapıyormuş ve hollanda gazetelerine röportaj veren, dergilere çıkmış birisiydi. cafe'nin adını merak eden varsa mesaj atsın söylerim. buradan söylersem oranın sahibini tanıyormuşum ve reklam yapıyormuşum gibi gözükecek o yüzden buradan söylememem daha iyi olacak sanırım

  18 ocak 2019 20:47 18 ocak 2019 20:59

  21. genelde baktırıp sonrasında kötü bir şey duyacağım korkusuyla panik atak geçirmeme neden olan aktivite 

  25 aralık 2018 00:51

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar