girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (33)
  • medya (1)

33. bildiğim şeyleri bana söylemekten çekinmeyen, falcıdan çok öğüt veren öğretmen tadında bir uygulama. her seferinde yeni bir şeyler okurum diye açıp, bunu da biliyorum diye kapatıyorum. daha çok günlük burç yorumu gibi. anlık sinyaller veriyor gelecekle ilgili bilgi yok. durum analizi, olan bitenle ilgili tavsiyeler, onu yap bunu yapmalar.

17 temmuz 03:23 17 temmuz 03:24

32. Üç falımda birden eski sevgilimin döneceğini söylemesi ve tutturamamasıyla umutlarımla oynamış uygulamadır. 

12 temmuz 19:14

31. Ortam dinlemesi yaptığını ya da mesajlara ulaşabildiğini (!) düşündüğüm uygulama. Arkadaşımla konuştuğum her konu nasıl oluyor da hemen ardından baktırdığım falda çıkıyor ? Bunun dışında yazdığı şeylerin de çok ucu açık olduğunu düşünüyorum. Fotoğrafları yüklerken gerekli bilgileri de alıyorlar zaten. Duvar, kapı, pencere fotoğrafı yükleyene bile yorum yapıldığını duydum ayrıca.

11 temmuz 22:57


30. en iyi fal uygulamalarından biri bence, nasıl yapıyorlar bilmiyorum ama bazı şeyleri sağlam sallıyorlar tutuyor baya içtikçe fal atıyorum 

22 nisan 17:13

29. Yakın gelecekten haber veremeyen falcı. Verebilseydi dünkü falımda akşam bir anda annenle sevgilin tanışacak derdi. Demedi. Deseydi önlem alırdım. Alamadım. 

3 nisan 09:45

28. Hem bilsin diye kahve falımızı gönderip, bilince de "nereden biliyor ya, telefonomuzu falan mı dinliyor" diye işkillendiğimiz fal uygulaması...

Telefonumuzu dinlemiyor ama telefonumuza eriştiği kesin. Uygulamayı yapan kişi her şeyi nasıl bildiğini (link: http://www.pemmbe.com/faladdin-telefonlarimizi-mi-dinliyor/ burada ) anlatmış. Yapay zeka kullanıyorlarmış ama o yapay zekanın önce öğrenmeye başlayacak bir kaynağı olması gerek di mi?

O yüzden Faladdin uygulaması telefonunuzda nerelere erişiyor bir bakın?

29 mart 11:40

27. Bir çeşit fal bakma uygulaması. Önceden övgüyle bahsettiğim girdiyi editlemek yerine, farklı görüşlerimden oluşan girdi girmek istedim. Bu uygulamayı diğerlerinden farklı kılan kişiye has şeyler söyleyip şaşırtmasıydı, artık çok genel geçer şeyler söyleyip kişiliğim hakkında- ki herkeste olabilecek özellikleri- bana söylemesi gereksiz geliyor. Uzun zamandır kullanmıyordum ama artık uygulamayı kaldırsam bile olur.(gizlinot: bir de her paragraf başı elmo hanım diye başlıyor sebepsiz yere antipatik geliyor :p)

22 mart 14:57


26. bu ve benzer uygulamalarla alakalı çalışan bir arkadaşımdan aldığım kesin bilgi; mesajları okuyor. telefonu tarıyor. yoksa o kadar nokta atışını nasıl yapıcak.

tanım: "fal" bakan mobil app.

14 mart 14:53

25. Mesajları okuduğuna inandığım uygulama. O gün mesajla konuşulan şeylerle alakalı yorum yapması tesadüf olamaz bence.

14 mart 01:25

24. mesajları bir şekilde okuduğuna emin olduğum uygulama. dün gece karar verip birkaç arkadaşımla konuştuğum değişiklik hakkında resmen birebir yorum yaptı bugün öğlen. mümkün değil böyle bir nokta atışı. bu şaşkınlığımı paylaşınca kuzenim de bir arkadaşının mesajlarındaki cümleyi aynen falda okuduğunu söyledi. eğlencenin tadı kaçtı böyle olunca sildim gitti. 

13 mart 21:21