girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • medya (0)

1. Ben de flormar m108 ile yapıyorum. İyi karışıyor diğer farlarla

3 haziran 2016 00:43

2. Ben genelde kalem far kullaniyorum. Cunku fari tutuyor ve kaliciligini, rengini arttiriyor. Ozellikle note markasinin tombik kalem farlari kalicik konusunda cok iyi, yalniz hemen dagitmak gerekiyor. Birde kas altimda fari tutmasi icin standart kapatici kullaniyorum.

3 haziran 2016 00:58

3. mac yogurt. hem hafif pembemsi bu sayede bir aydınlık da veriyor göz kapağına.

3 haziran 2016 02:39


4. Benim iki tane var, biri maybelline color tattoo creme de nude ve diğeri rose. Alakasız ama normalde pek baz kullanan biri olmadığımdan hiç almadım, onun yerine önemli bir geceyse L'Oréal yüz bazını concealer ile karıştırıp baz olarak kullanıyorum.

3 haziran 2016 09:47

5. Far cok kullandigim bir makyaj malzemesi degil ama eyeliner altina goz kapagini esitlemek adina kullandigim tek urun mac painterly. Far bazi olarak da is goruyor ama cizgilenme yaptigini goz ardi etmemek lazim. Maybelline yeni color tattoo mat farlardan bulup alamadim henuz mac paintpotlardan daha iyi performans gosterdigine de adim gibi eminim.

3 haziran 2016 10:11

6. Krem farların çizgilenme yapacağını düşünerek uzun süre bunlardan uzak durmuştum ama bir videoda izledikten sonra MAC paint pot almaya karar verdim. Groundwork rengini aldım. Rengini çok beğendim. Elle de, her türlü fırça ile de rahatlıkla sürülüyor. Ama sürerken çok oyalanmamak lazım hemen kuruyor çünkü. Çizgilerime hiç dolmadı, çok memnun kaldım.

Her renginden 1 tane bulunsun diyeceğim bir ürün değil ama göz kapaklarımın rengini eşitlemek için bir de açık renk alacağım sanırım.

3 haziran 2016 10:36

7. far bazı kullanmadığım dönem farları uygulamadan önce nyx jumbo eye pencil milk rengini uygulardım ilk önce. özellikle dumanlı ve koyu renk farların rengini ortaya çıkardığını düşünüyorum. şu an elimde bourjois color edition 24hrs cream to powder eyeshadow merveille d'argent rengi var. bitirmek için baz olarak kullanıyorum kendisini. üzerine far sürdükten sonra bütün gün bozulmuyor makyajım hiç.

16 temmuz 2017 23:26


8. benim için bu krem farlardır. smokey yapıcaksam mesela kahveyi siyahı o renklerde krem, kalem farla sürüyorum önce göz kapağıma. sonra toz olan farı sürüyorum. çook daha koyu renkler elde etmiş oluyosunuz böylece.

far bazı olarak kapatıcımı kullandıysam yüz pudramdan geçiyorum göz kapaklarıma. aynı renk yapmak için her yeri yani

ama eğer göz kapaklarımın rengini açmak istiyosam mac blanc type, malt kullanıyorum. daha açık renkli farlar daha çok belli olsun diye.

17 temmuz 2017 13:55