yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • oylar (12)
  • medya (2)
  4

  21. Babam sayesinde tanıştım, şimdi nerem ağrısa oraya sürüyorum. Çoğunlukla mucize gibi ağrıyı geçiriyor ama dün tutulan sırtıma pek bir yararı olmadı. Şimdi meraktan sitesinde bulunan açıklamaya baktım, sadece ferahlatır gibi bir ifade var. At kestanesinin faydalarını aratınca ise romatizma ya da iltihaplanmada kaynaklı ortaya çıkan ağrıları dindirdiğini görüyoruz. Mentolün serinletici etkisiyle birleşince ağrılara iyi geliyor sanırım.

  21 kasım 19:42

  20. Kardeşimin migren ağrıları için annemin kullanmaya başladığı oradan da eklem kas ağrıları için ailenin tüm yaşlılarına hediye edilen balsam. Bir iki kez ben de kullandım, ben de dahil kimsenin cildinde bir irritasyona sebep olmadı, rahatlattığını da söyleyebilirim. İçeriği hakkında pek bir fikrim yok, bakmadım

  20 kasım 21:08

  3

  19. Arada dans ederken veya düz yolda yürürken bileğimi burkuyorum (gizlinot: sakarım.....). Sonraki günler ağrı yapıyor ama çok hafif. Kullanıyorum ama hiç etki etmiyor. Sanki böyle bitkisel içerikler faydasız gibi geliyor bana bilmiyorum, inatla sürüp bileğimi sarmama rağmen azıcık bile faydasını göremiyorum.

  Annemin dizi ağrıyor arada bir ona da sürüyorum o da faydalı bulmuyor ama avunuyoruz işte..

  20 kasım 20:55


  2

  18. 250 ml tüpte olanı aldım. Ben kendim için hiç kullanmadım çünkü hassas, alerjik bir cildim var ve bence bu ürünün içeriği benim için güvenli değil.

  Kız kardeşim işten geldikten sonra sırtının çok ağrıdığını söyleyince sadece bu balsamla ona masaj yapmak için kullandım. İlk dikkatimi çeken şey ağır mentol kokusu oldu. Hatta öyle ki mentol bir süre sonra burnumu yakıyordu. Ben sürdükçe hem ellerimi ferahlattı hem de yaktı.. ilginç bir ürün. Kız kardeşime masaj yapmayı bitirdikten sonra sırtına sıcak havlu(gizlinot: Havlu aşırı sıcak değil yani vücut sıcaklığından 1-2 derece fazla olarak ayarladım.) koydum, kapattım öylece beklettim. Kardeşim balsamın iyi geldiğini ve ağrısının biraz geçtiğini söyledi. Ama uzun süreli kullanım için cilde zararı olabilir çünkü içindekiler kısmında yazanlar hiç iç açıcı değil.

  Düzenleme: yazım hatası

  20 kasım 12:03 20 kasım 12:07

  17. bu markanın ürünlerine hem mesafeliydim ta kiiii uzun süre oturmaktan sırtıma derin bir sancı saplandığında annem bu ürünü sırtıma sürene kadar. gerçekten vazelin gibi kokuyor ama çok daha hafif resmen alternatif tıp ağrılara bire bir. üstelik bendeki kas değil kemik ağrısıydı. 500 ml 40tl gibi bir fiyat sakın kaçırmayın

  19 mayıs 02:35

  5

  16. ben de tesadüfen kullandım ve memnun kaldım. benim için psikolojik de olsa bir ağrı kesici. başım dişim ne ağrıyorsa iyi gelmiştir. varis ağrısı için paprikalı olanı tavsiye ederim. sakarlık potansiyelim yüksektir oraya buraya çarparım bu merhem benim tüm sorunumu çözüyor. kokusu vicksi andırıyor. gerçi kas gevşetici tıbbi jeller bile berbat kokuyorken bunu tercih ediyorum. bir yan etkisini de görmedim rahatlıkla kullanılabilir benim için.

  9 mayıs 05:54

  15. Uzun süre çalışmaktan veya telefona bakmaktan dolayı oluşan ne kadar ovsam da geçmeyen boyun omuz ve ense ağrılarına çok iyi gelen masaj jeli.ne zaman sürsem önce hafif serinletir sonra yakar 10 dakika sonra da keser ağrıyı.bendeki acı biberli olanı bayaa aşk yaşıyoruz kendisiyle (gizlinot: Yalnız çevremdeki kızların el kremi taşıyıp benim masaj jelleriyle dolaşmam...)

  30 ocak 2019 18:41


  14. Her derde deva jel. Herkes önerdi nedense almamakta uzun süre direndim. Sonunda aldım benim kronik sırt ağrılarıma iyi geldi. Eşimde topuk dikeni var onun ayak ağrısına iyi geldi. Aynı zamanda hastayım. Burun tıkanıklığı ve boğaz ağrısına da iyi geldi. Harika bir şey mi bizde mi placebo etkisi yaptı anlamadım ama neremize bir şey olsa deniyoruz bakalım. Mentollü kokusu da harika.

  25 eylül 2018 23:51

  13. Annemin, ablamlarda deneyip, fıtık ağrıları için aldığı ağrı kesici jel.

  Açıkçası eve ilk geldiğinde çok önyargılı yaklaşmıştım. Uydu kanallarında satılan ağrı kesici krem muamelesi yapmıştım. Birkaç ağrı kesici içmeme rağmen, geçmeyen migren ağrısına iyi gelir diye son çare olarak sürünce baş ağrımı gerçekten ciddi manada geçirmişti. O zamandan beri ne zaman migrenim tutsa ağrı kesici içip bunu da sürüyorum. Ama zamanla etkisi azaldı. Hani artık tamemen geçirmiyor. Yine de kısa süreli de olsa bir rahatlama veriyor, ağrıyı azaltıyor. O yüzden evde bir tane olmasını faydalı buluyorum.

  10 nisan 2018 21:36

  12. boynum tutulduğunda acıdan kıvranırken denedim.. hiç beklentim yoktu ama epey rahatlattı

  6 nisan 2018 22:19