sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (160)
 • oylar (37)
 • medya (3)

160. Kapatıcılığı gayet ideal, mat bitişli, sivilce yapmayan bir ürün ancak en açık rengi bile yüzüme koyu kaldı. Ten renginiz çok açıksa tavsiye etmiyorum onun haricinde fiyat/performans başarılı.

14 mart 19:30

159. Bu bb kremden sonra fondoten kullanmıyorum artık. Kapatıcılığını ve rengini çok sevdim. Medium kullanıyorum çamur gibi olduğunu düşünüyor herkes paylaşımlarda bilek üstünde görünce ama yüze yayınca muhteşem bir renge dönüşüyor yani benim ve benden görüp alan 2 arkadaşımın cildinde öyle. Ayrıca kokusu harika.

13 mart 13:29

158. ilk sürüldüğünde yüze güzel bir ışıltı veren, fakat 1 saat sonra aynaya baktığımda yüzüme mat, gri ve sağlıksız bir görüntü getirmiş olan bb krem. kullanmaya başladığım ilk zamanlar gözenek görünümünü ve kızarık görünümü almasından hoşlanmış ve sivilce problemi ile karşılaşmamıştım. fakat işbu girdiyi çenemde ağrılı ve iri bir kör sivilce ile yazmakta olduğum bugün gibi birkaç gün daha yaşadım. bu bb kremin pudra bitişli olmasından dolayı üzerinde toz allık ve highlighter iyi dağılmıyor pürüzler daha görünür hale geliyor.bu sebepten ötürü bugün kendisiyle vedalaşıyorum.

yerine (bkz: pure beauty bulgarian rose bb krem) deneyeceğim.

17 şubat 23:01 18 şubat 11:35

157. Çok sevdiğim bir üründü ancak light to medium rengi bana uymadığı için elden çıkarmıştım. Üstelik koyu olması yetmezmiş gibi oksitlenip turunculaşıyordu gün içinde. Light renginin çıktığını görünce yeniden şans vermek istedim. Bu sefer renk bana oldu ama çok açık tenlilere yine olmayacaktır.

Şimdilik iki kere deneyimleyebildim ama hala çok az oksitleniyor gibi.

16 şubat 14:22

156. Methini çok duyup hiç kullanmamıştım. Birkaç ay önce elime geçti ve kullanmaya başladım. Light to medium rengini kullanıyorum ve biraz koyu. Açık tenlilerde ton farkı yaratır. Üstüne hafif de turunculuk var aslında sürdükten bir süre sonra ürün ciltle bütünleşince azalıyor o turunculuk ama yine de hoşuma gitmedi. Bence en güzel yanı sürdükten sonra sanki yüzünüzde hiçbir şey yokmuş gibi his bırakması. İnce bir ürün değil aslında ama sürdükten sonra elinizle dokununca sanki hiçbir şey yokmuş gibi. Bu yönüyle sevdim özellikle pure beautynin insanın eline eline gelen yapısından sonra. Fakat mat ten ürünleri sevmeyen biri olarak bir daha almayı düşünmüyorum zira zaten parlamayan yüzümü iyiden iyiye matlaştırıyor. Ben o sorunu önden güneş kremi sürerek bir nebze çözdüm, ilgililere duyrulur.

16 şubat 13:39

155. övgülere dayanamayıp aldığım bb krem. yalnız pek bb krem gibi değil bildiğiniz fondöten. kalın bir yapısı var, yüzü kalıp gibi gösteriyor ve bütün pürüzler sivilceler ortada. renkleri de anlamsız bir biçimde koyu, açık ton bildiğiniz buğdaylar için. velhasıl benim için şişirilmiş bir ürün.

14 şubat 02:26 18 şubat 09:50

154. Dün en açık rengin tester ını denedim. Bir kere en açık renk olmasına rağmen ilk sürüşümde koyu geldi, üstüne bir de oksitlenmeye başlayıp turuncumsu bir renge döndü. Uygularken yapısını beğendim ama temizlerken yanaklarımda küçük kırmızı lekeler oluştuğunu fark ettim. İçeriğinde birkaç çeşit yağ var sanırım ona tepki gösterdi. Bu üründen yana baya ümitliydim aslında. Üzdü :(

11 şubat 21:39

153. Ay şahane. Farmasi markasına ait bb krem. Yakın zamanda serilerine light rengini eklemişler. Uzun zamandır denemek istiyordum ama yorumlarda okuduğum kadarıyla light to medium renginin çok koyu olduğu söyleniyordu. Cildim mac’te nc20 ve yeni çıkan light rengi cildime tam oldu. Daha açık tenlilerde nasıl olur bilemiyorum. Referans olması açısından mac’in nc serisi kadar sarı alt tonlu olmasa da pembe altonlu da  değil. Ben notr olarak tanımlardım alt tonunu

 bb kremlerin daha hafif cilde dost olduklarını düşünmüyorum bunu belirtmek isterim. Benim günlük hayatımda bb kremleri kullanma amacım tamamen içinde güneş koruma faktörü olması ve nemlendirmesi. Pratik, tek ürün sürüp çıkabiliyoruz. ürün gerçekten güzel ve  kapatıcı, ciltle güzel bütünleşiyor. Ben karma/normal ciltliyim glowy görüntü sevdiğim için bazen elimdeki ışıltılı bazlarla karıştırıp uyguluyorum öyle çok daha güzel oluyor.  Eğer yağlı/ karma ciltliyseniz bence sizin için biçilmiş kaftan zira epey mat/doğal bitişli. özellikle yaz aylarında çok severek kullanırım diye düşünüyorum. 

Yapısı için asla hafif diyemeyiz gerçekten bir fondöten gibi. Kapatıcılığıda aynı şekilde oldukça yeterli. Şuan için uzun vadede bir sivilce/komedon sorununa yol açmazsa günlük hayatımda kullanacağım ve tekrar tekrar satın alacağım ürünü buldum gibi görünüyor. Ve 25 liraya böyle güzel bir ürün bulmak beni ayrıca mutlu etti. Özellikle ten ürünlerinde her zaman hem uygun fiyatlı hem güzel ürünlerle karşılaşamıyoruz.

9 şubat 00:07 9 şubat 00:09

152. kapaticilik konusunda oldukca basarili bb krem

bir yıldır kullanıyorum, açık renginin bile koyu gelmesi dışında sorun yaşamıyorum. neyseki çok az sürerek önüne geçebiliyorum :)  kuru ciltli biriyim, normalde bb krem sürdükten en fazla 2saat sonra pul pul dökülürüm ama farmaside bunu yaşamadım. bende sivilce falan da yapmadı

7 şubat 10:38

151. yaklaşık 2 senedir nerdeyse her gün kullandığım yüzümle bütünleşmiş bb kremdir. yüzüm yağlı ve parlak görüntüsünden hiç hoşlanmiyorum bu yüzden bu bb'nin mat bitişli olması beni oldukça memnun ediyor. kapatıcılığı benim için yeterli ve yüzdeki renk eşitsizliğini gideriyor. Kısacası bittikce aldığım bi ürün çok memnunum

3 şubat 02:39 10 şubat 13:56