yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (196)
  • oylar (58)
  • medya (4)

  196. Oldukça yağlı bir cildim var. Bunu kullandığımda ilk gördüğüm şey pembe alt tonlu olduğuydu. Normalde, sarı alt tonlu cildime pembe alt tonlu bir ürün uyguladığımda yüzüm maske gibi durur ama bu biraz uyum sağladı ve maske görüntüsü oluşturmadı. Gün içerisinde yağlı cildimde pek parlama yapmadığını gördüm. Uzun saatler sonra burnum ve alnımda oluşan parlamayı da pudrayla giderdim. Buraya kadar her şey güzeldi. Akşam oldu, eve geldim, makyajımı temizledim, uyudum ve sabah sivilceyle uyandım. Ertesi gün de aynı şey oldu. Sonraki gün de... yüzüm mayın tarlasına dönmeden evvel bu bb kremi bir köşeye attım ve bozuldu. Hikayemiz budur sevgili sözlük. Oysaki kötü bir ürün değildi.

  10 eylül 14:31

  3

  195. üzgünüm ama ne yapısını ne de kalıcılığını beğenemedim. bb krem wow aşırı kapatıcı diyorlardı arkadaşım tester ürününü berdi beğenirsen alırsın diye ciddiyim 3 kat sürdüm çillerimi kapatmadı. pudralı geldi bana renk skalası ben denediğimde kötüydü 2 renk vardı baya sevilip popüler olunca renkleri arttırdılar diye biliyorum. kusura bakmayın ama öneremeyecegim kimseye.

  10 eylül 03:50

  194. Farmasi’nin oksitlenmeyen, sağlıklı gösteren, hiç yokmuş hissi uyandıran beğendiğim bb kremi. Piyasadaki çoğu bb kremle anlaşamayan cildim bunu sevdi. Renk skalası güzel her cilt rengine uyum sağlayan renkler bulunmakta. BB kremlerde olan o yağlı his bu üründe yok, pudralı yapısıyla parlama kontrolü sağlamakta. Kuru bir matlık değil aksine sağlıklı bir görünüm veriyor.

  10 eylül 00:45

  193. Halihazırda kullanmaktayım. Ancak Benim cildimde yok oluyor sanki bu. Yo yo varlığı yokluğu bir türünden değil. Sanki silinip kayboluyor gibi. Aynada sıkıntı yok fakat güneşe çıkınca allık sürdüğüm yerler sanki lekeli gibi silinmiş bir halde. Allıkla mı bir ilgisi var bilemedim ama maybelline affinitone kullandığımda da aynı allık vardı yüzümde ancak böyle bi sorunla karşılaşmamıştım. Bu arada allık da rimmelin meşhur allığı ya da bronzer mı demeliyim bilemedim.

  9 eylül 23:17

  5

  192. kapatıcılığı ve kalıcılığı bb kreme göre oldukça yüksek renk eşitlemesi de güzel yapısı ince değil onun için her gün kullanmıyorum. karma ve yağlı ciltlere daha uygun bayadır elimde ama hala bitiremedim baya bereketli bence 

  elimde eski seriden light rengi var pembe alttonluydu ben sarı alttonlu olduğum için tam bütünleşmiyor yine de boynuma da sürdüğüm için  günlük gideri var yapısını beğendiğim için bitirince yeni seriden 02 numarasını almayı düşünüyorum açık ve sarı alt tonlu olanı oymuş.

   farmasi cc kremi de kullanıp bitirdim onunla kıyaslayacak olursam makyaj sonunda ccnin ciltle bütünleşmesi daha güzel ve daha doğal duruyor kalıcılığı ve kapatıcılığı yine günlük yeterli nemli bitişli kuru ciltlere daha uygun olabilir diye düşünüyorum çünkü benim karma cildim de belli dönemlerde kusma yaptı asla kullanamadım özellikle baharda ve yazın böyle bir sorun olmadığı zamanlar kullanıp bitirdim. nemli bitişi çok sevmeme rağmen bir daha almadım çünkü ne zaman bu sorun olacağı belli olmuyor mlsine göre çok uzun süre kullandım 

  9 eylül 22:07 9 eylül 22:08

  191. Farmasiye ilk başlama nedenim, başlarda sevmiştim taki cc kremiyle tanışana kadar. Bb krem biraz fontoten gibi duruyordu yüzümde bu etkisini sevemediğim için daha doğal duran cc kremini kullanıyorum 2 yıldır.

  9 eylül 10:05

  3

  190. Ölüp bitilmesine anlam veremediğim, ablamın denemem için verdiği kalın yapılı renkli krem. Kullandığım fondötenlerden daha ağır yapıda ve oksitleniyor. Birkaç kez şans vermek için güneş kremime çok az damlatıp denedim bu şekilde biraz daha kullanılabilir hale geldi. Ten makyajı yapacağım zaman fondöten kullanmayı tercih ederim.

  8 eylül 18:24

  189. Arkadaş tavsiyesi üzerine alıp denediğim ve ilginç bir şekilde beğendiğim ürün.

  Beklemediğim kadar iyi çıktığını, cildimi irrite etmeyen nadir ürünlerden biri olduğunu söyleyebilirim, üstelik gayet ekonomik.

  Yüzümde var-yok hissi yaratan, renk eşitlemede iyi, yağlı ve sivilcelenmeye yatkın cildimi rahatsız etmeyen, yazlık kullanıma uygun, hafif bir ürün.

  4 eylül 13:38

  3

  188. bb kreme göre örtücülüğü iyi fakat cildinizi iyi nemlendirmediğiniz sürece pütür pütür duruyor ve bence cildi kurutuyor hiçbir zaman cesaret edip yüzüme komple uygulamadım puanlayacak olursam 6/10

  29 ağustos 09:09

  187. "Light" rengini kullanıyorum. Bir bb kremden beklentim incelik ve hafiflik olduğu için bana fazla örtücü geldi. Yine de çok az alıp dağıtarak kullanmayı seviyorum. Altına baz uygulanarak özel günde bile kullanılabilir kendisi.

  29 ağustos 03:08