4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (44)
  • oylar (14)
  • medya (0)

44. Belirtmek isterim ki bir aydır kullanıyorum. Yorum yapacak kadar fikir sahibi oldum. Daha önce de bb kremini kullanmıştım. Onu da sevdim ama bb mi cc mi derseniz cc derim. 

Öncelikle kapanması gereken lekelerim yok. Kızarıklık problemim var ama hep çok kapatıcı ürünleri daha çok seviyorum. Blur etkisi nedeniyle sanırım. 

Karma cildim var. Ürünü kullanırken öncelikle nemlendiriyorum yüzümü; biraz nemlendirici emildikten sonra da nohuttan biraz büyük bir parça alıyorum. Bütün yüzüme yetiyor ve yanaklarımın üzerinden iki kere geçerim kızarıklık tam kapansın diye. Akışkan olmadığı için kolay oturuyor yüze; o kadar sağlıklı bir ışıltısı var ve gözenekleri blurlayarak daha net bir görüntü elde etmenizi sağlıyor. Yüzüm çabuk yağlanır ama 5 saat sonra üründe yağlanma başlıyor bende; bence fiyatına göre gayet iyi touch up yaparsanız o yağlı görüntüyü alabilirsiniz. 

Tek sevmediğim şey transfer olması, çok aşırı bir transfer durumu yok ama yine de telefonla konuştuktan sonra ekranda görebiliyorum. Eğer pudra ile sabitlerseniz bu problem olmuyor zaten.ben pudralayıp o sağlıklı ışıltısını kaybetmek istemediğim için tercih etmiyorum.

1 ekim 22:30 1 ekim 22:38

43. Alırken renk seçimine dikkat edilmesi gereken cc kremdir. İki rengi var, ikisi de normale göre biraz daha koyu.

29 eylül 17:32

42. bb kremle başlayan farmasi sevgim uzun bir süredir cc kremle devam ediyor. Cildim sorunlu değil fondotenlerin ağırlığını sevmiyorum o yüzden özel günlerde bile (gizlinot: nişanımda dahi kuaföre bu kremi götürdüm. ) kullanıyorum. Şimdi çay ağacı özlü bb krem çıkarmış farmasi ilk fırsatta onu denemek istiyorum.

26 eylül 09:41


41. çok çok beğendiğim bir üründü, daha önce bir girdimde anlatmıştım fakat bana deri altında pütür pütür duran sivilceler yaptı. o kadar severek ve uzun süredir kullanıyorum ki hiç buna bağlamamıştım, acaba mı dedim bıraktım ve cildim toparlanmaya başladı, elveda sevgili farmasi cc krem...

14 eylül 16:18

1

40. Maske gibi duruyor açık rengi bile koyu yüzümde çok ağırlık yaptı hiç beğenmedim . 

27 ağustos 21:59

5

39. Kızlar tekrar merhaba! Dün trendyoldan 20 lira gibi bir fiyata aldım bu kremi ve ertesi gün akşam elimdeydi. Şu an ilk kez sürdüm ve sonuç İNANILMAZ! Fiyat performans olarak derecelendiremiyorum bile. O kadar güzel bir kapatıcılığı var ki anında cilt tonumu kendi doğal rengimde eşitledi mat bir görüntüsü var yağlı ciltler için süper bir tercih. Diğer bu fiyatta olan ürünlerle kıyasladığımda açık ara en iyisi. Bu kadar doğal duran bu kadar güzel eşitleyen kapatan başka bir cc daha görmedim üstelik spf 25 koruması da var. Çizgilerime dolmadı pürüzleri belirginleştirmedi içindeki yağlar sayesinde alta krem ya da baz uygulamadan bile gayet yumuşak bir uygulama sağlıyor. Umarım sivilce yapmaz tek korkum o karma bir cildim var. Eğer yaparsa bu yazıyı tekrar güncelleyip sizi bilgilendireceğim :)

Edit: zamlardan sonra fiyatı 27 lira olmuş bende sivilce yapmadı 

18 temmuz 21:22 31 ağustos 14:24

38. Günlük olarak çok severek kullandığım bir cc krem. Kapatıcılığı cc kremlere göre daha yüksek ama kesinlikle ağırlık yapmıyor. Ve kokusunun çok güzel olması da bir artı daha katıyor ürüne.

18 temmuz 15:41


37. ne zaman sürsem alnım ve yanaklarımda sivilce çıkıyor. benim için günü kurtaran bi üründü ama maalesef artık çöpteki yerini aldı

16 temmuz 13:19

36. burada okuyup ışıl ışıl olmak için aldım. ama yok arkadaşlar ben hiç bir cc kremde bu kadar yapay bu kadar ciltle bütünleşmediğini görmedim. Bide oksitleniyor 1-2 saat sonra yüzüm başka boynum başka kişiliğe bürünüyor resmen. bitirmek için başka fondötenlerle cc kremlerle karıştıracağım.

5 temmuz 17:28

35. Fondöten kullanmadığımdan kurtarıcı bi ürün oldu benim için. Keşfettiğimden beri yüz tonumu eşitlemek ve lekelerimi kapatmak adına fondöten niyetine kullanıyorum.Sivilcelenme de yapmadı. Fiyatı da gayet uygun.

3 temmuz 19:23