sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • oylar (6)
  • medya (1)

  23. Kaşlarımda uzun bir süre (şişenin yarısından çoğu kullanıldı) ve düzenli olarak kullanmama rağmen pek etkisini görmediğim bir serum. Hatta son bir ayda kaşlarım çok döküldü, ki normalde pek dökülmez. Mevsim geçişinden mi, serumdan mı anlayamadım.

  Tabi ben sadece deneyimimi paylaşıyorum, herkeste aynı sonuçları doğurmayabilir. 

  5 mayıs 13:29 5 mayıs 13:30

  22. Kokusuz ve renksiz bir ürün. Kasları gürleştiriyor.Kirpiklerime uygulayamıyorum çünkü yapısı likit. Düzenli kullanımda yararı görülecek bir ürün.

  18 mart 04:06

  21. Her sabah ve akşam çok düzenli olarak kullandım; ancak gözle görülür bir fark göremedim. Yalnız kirpik dökülmelerim azaldı; ama bunun sebebi bu ürün mü yoksa maybelline lash sensational maskarayı bırakmam mı bilmiyorum.

  kokusuz bir ürün olması sebebiyle koku hassasiyeti olanları rahatsiz etmeyeceği gibi renksiz bir ürün olması sayesinde de sabah makyaj yapmadan önce uygulanabilir ve maskara altında sorun çıkarmaz.

  Yine de şimdilik tekrar alacağımı sanmıyorum.

  17 mart 20:19

  20. Uzun süredir hiç aksatmadan kullandığım fakat kendi yaptığım tatlı badem-hindistan cevizi yağları karışımının etkisinin yarısını bile gösteremeyen serum.

  fırçası inanılmaz kolaylık sağlıyor sürüş olarak en iyi özelliği bu sanırım, bitirince fırçasını ve tüpünü kendi kirpik serumu karışımlarım için kullanacağım.

  ama hem kirpiklerini gürleştirmek hem de göz çevresine olabildiğince temiz doğal ürünler kullanmak isteyenler aliexpress gibi yerlerden boş mascara tüpleri alıp içine hint yağı,tatlı badem yağı, hindistan cevizi yağı tarzı yağlar koyup,kendi karışımlarını aynı bu serum gibi kullanıp daha iyi bir sonuç elde edebilirler, çok daha uygun fiyata gelir eminim.

  12 mart 22:20

  19. her kullandığımda ertesi gün gözümde arpacık gibi batma hissettiğim için asla düzenli olarak kullanamıyorum

  9 şubat 20:42

  18. Bir aydan fazladır sabah akşam düzenli olarak kullanıyorum ben kirpiklerime etki etmesini istediğim için sadece kirpiklerime kullanıyorum önceye göre daha az dökülüyor ve hafif bir uzama oldu gibi geliyor

  28 ocak 21:56

  17. İnternette katalog fiyatının altına satılıyor,bu şekilde alındığında çok yüksek fiyatlı olmayan kendi standartlarındaki ürünlere taş çıkaracağını düşünüyorum. Kullanmaya başladım normalde kaşlarım kirpiklerim dökülür makyaj silerken ancak bunu kullanmaya başladıktan sonra çok nadir dökülüyor. Bu kullanmaya devam etmem için yeter de artar bir sebep.Bitince tekrar alacağım tam bir f/p ürünü.

  24 aralık 2018 20:33

  16. uzun zamandır almak isteyip kargo parası vermek istemediğim için ertelediğim fakat  n11 den alınabileceğine dair @zebese girdisini okuduktan sonra sahip olduğum ürün. Tam 12 gündür sabah akşam olmak üzere kullanıyorum. Kaşlarımın boşlukları çok, kirpiklerimin ucu sarı ve düz olduğunu belirteyim. Turuncu kısmı ile alt-üst kirpiklerime, fırçalı tarafı ile kaşımı tarıyorum. Sanki düz olan kirpiklerimin ucu biraz güzelleşti gibi gelmeye başladı fakat kaşlar değişmedi, makyajı çıkarırken şimdilik dokülen kirpik yok. Jel kıvamı olması, yağlı his bırakmaması en büyük tercihim. Bitince Lılash kullanmayı düşünüyorum.

  Ürün bitince tekrar geleceğim. 

  Edit: neredeyse 2 buçuk aydır aksatmaksızın kullanıyorum. Kirpiklerimi rimellediğimde artık kaşıma değiyor süslülerim. Kaşlarımdaki boşluklar da ince ince doldu. Bu ürün mucize olmasada sevdim diyorum. 

  28 ekim 2018 22:13 16 aralık 2018 14:01

  15. 6.günüm günde 2 kez kullanıyorum. Şu an apaçık farkettiğim tek şey makyajımı silerken kirpik dökmüyorum şaka gibi. Çünkü en az 3-4 kirpik döküyordum o yüzden bu bile şaşırtmaya  yetti. En sevdiğim özelliği de ürünün emilmesi. Yağ falan o yüzden kullanamıyordum akıyor yakıyor sinirim bozuluyordu. Heyecanla kullanmaya devam edeceğim :)

  28 ekim 2018 10:15

  14. Yağlar göz yaktığından, göz yakmadığı ve jel kıvamında olması nedeniyle kullanım kolaylığı olacağını düşündüğüm için almak istedim. Çevremde farmasi temsilcisi olmadığı için n11 'den sipariş vermiştim. Ürün jel yapıda ve plastik bir fırçası var. Fırçanın ucunda da ince eyeliner fırçasına benzer bir fırçası bulunuyor. Kirpik dibine sürmeyi kolaylaşması için sanıyorum öyle bir düzenek oluşturmuşlar. Ancak ben fırçası ile hem kaşıma hem de kirpiğime akşamları ve sabahları olmak üzere günde iki defa bitene kadar kullandım. Sabahları kirpiğe sürdüğünüz zaman kurumasını bekleyip rimel sürebiliyorsunuz. Ancak ben ürünün etkisini göstersin diye rimel de kullanmadım. Ürünü hem kaşıma hem kirpiğime günde iki defa sürerek 3,5 ayda bitirdim. Sonuçlarına gelirsek normalde seyrek ama uzun kaş kıllarım; uzun kıvrık ama uçları sarı kirpiklerim var.( hergün rimel kullanıyorum.ara ara bakım yapma ihtiyacı duyuyorum.) Kaslarındaki boşluklu yerlerde ilave kaş çıkartmadı. Sadece rutin döngüde dökülenlerin daha çabuk çıkmasına yardım etti. Kirpiklerim için bu zaman zarfında rimel sürmediğim için dökülenlerin daha çabuk yerine getirdiği için(rutin döngü) sanki yeni kirpik çıkartmış hissine kapılmama neden oldu. Sonuç olarak aman aman etki etmedi. Ancak rutin döngüde (ömrünü tamamlayanların dökülmesi yerine yenilerinin çıkması) kaş ve kirpikleri çabuk uzattığını söyleyebilirim.

  7 ekim 2018 16:49 19 mart 00:23