0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (0)
  • medya (1)

4. 103 numarasına sahibim. Yapısı çok güzel kıvamlı bir yapısı var (gizlinot: Yiyesim geliyor) ve dudaklarımi çok kurutmadi kalıcılığı aman aman çok yüksek değil ama ben memnun kaldım. verdiği hissiyatı çok sevdim kurutmuyor çünkü.

15 haziran 00:39

3. Velve matte serisindeki 101 numaralı ürününün rengine bayılıyorum. Kalıcılığı çok iyi değil ama rengi o kadar doğal duruyor ki dudaklarınızda hem canlı ve doğal bir görünüm istiyorsanız tavsiye ederim.

27 şubat 20:51

2. Velvet matte serisindeki sunset breeze rengini başka hiç bir markada bulamadigim rujlardir. Herşeyin tam ayarında olduğu mükemmel bir turuncu her alt tona giden cinsten. Kuzenlerim ve benim cilt alt tonumuz farklı ama hepimizde çok güzel oluyor.

18 şubat 13:32


1. Yerli bir marka olan farmasi'nin likit mat rujları. Bu rujların iki çeşidi var: normal ve velvet matte olanlar. Bende iki rengi var ikisi de normal mat, 04 ve 08. Rujların ikisi de çok hafif yani sürdükten sonra sürekli varlığını hissetmiyorsunuz. Dudakları birazcık kurutuyor ama the balm kadar değil. Kuruyup sabitlenmesi çok uzun sürmüyor. Renkleri opak tek sürüşte rengini dalga dalga olmadan veriyor. Tek kötü yanı kalıcılığının kötü olmasi bir şey yemeseniz de ortalarda renk açılması oluyor, bir şey içmeye kalkarsanız ruju bardakta bırakıyorsunuz. Yarın gün ışığında renklerin dudakta duruşunu ekleyecegim

17 şubat 21:07