4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar ()
  • medya (3)

10. Her ne kadar dudağımı kurutsa da seviyorum bu rujları altını güzel nemlendirirsek gayet iyi oluyor kalıcılık konusunda da oldukça iyi bence

15 ağustos 18:47

5

9. Markanın ismini duyduğumda önyargı oluşmuş olsam da bir kırmızı ruj aşığı olarak risk almadan 05 numaralı likit mat rujunu alıp denedim. Baya da tatmin etti beni şans vermeye değer diyebilirim. 

ilgili medya:
1
31 temmuz 03:43

8. likit mat rujlarının kalıcılıkları iyi ancak sürdükten sonra rahatsız hissettiriyor beni sanki çok kurumuş gibi dudaklarım o yüzden dudağıma değdirip parmağımla dağıtıyorum ruju

16 temmuz 13:25


7. Markanın iki tane likit mat ruj serisi var, birisi normal diğeri velvet serisi.

Öncelikle ilk çıkarılan normal seri ile başlayayım. Bu seriden üç ruja sahibim: 03, 06 ve 08.

03 bu markanın en güzel nudelarından denebilecek sıcak tonlu bir nude. Ama bir sorunu var: yapısı...

Rengine ne kadar aşık olsam da sürdükten iki saat sonra rujun dudağımdan döküldüğünü hissedebiliyorum. Ayrıca çizgilere çok fena doluyor ve dudaklarımı aşırı kurutuyor.

06 ise kopkoyu bir bordo. Bordo aşkımı bu ruj canlandırdı diyebilirim. Yine yapısından muzdaribim ancak dudaklara dolması 03 kadar belli olmuyor. Koyu renk olduğundan sanırım.

08 ah 08... hayatımın nudelarından biri diyebilirim. 03 Renginden bir tık daha sıcak bir ton. Kızıl saçlarıma ve buğday tenime çok güzel uyduğunu düşünüyorum.

Gelelim 2. seri olan velvet matte serisine.

Bu seriden 103, 106 ve 105 rujlarına sahibim.

103 çok güzel bir pembe-gül kurusu rengi. Ne zaman sürmek istesem bulamıyorum çünkü annem benden önce kapıp çantasına atıyor ^^"

Yapısını seviyorum. Başta gloss sürmüşüm gibi hissettiriyor ama yarım saat içinde matlaşıyor. 2 saat sonra kuruluğunu hissediyorum her likit mat rujda olduğu gibi ama yapacak bir şey yok. Sürmeden önce dudaklarımı iyice nemlendirmeye çalışıyorum.

105 ise katalogda kırmızı görüp büyük bir heves ile aldıktan sonra dudağımda bordo olduğunu gördüğüm bir hayal kırıklığı... 24728592 tane bordo rujumdan sıra gelirse kullanırım tabi ddjskfkdlg

106 soğuk bir kahve. Kendime hiç ama hiç yakıştıramadım. Canlı cenaze gibi gösteriyor. Yakışan birini bulduğum ilk fırsatta paslayacağım~

Genel olarak serinin renkleri güzel seçmişler ancak yapıları beni rujlardan soğuttu. Velvet serisine lafım yok ama matte serisinin bence paketini yenileyeceklerine yapısını yenilesinler.

14 temmuz 20:26

6. Farmasi genel olarak sevdiğim bir markadır. Bir ruj aşığı olarak markanın rujlarını da seviyorum. Renkleri çok güzel. Yapılarından da memnunum.Özellikle de benim gibi nude tonları seviyorsanız denemenizi tavsiye edebilirim.

15 haziran 03:08

3

5. 103 numarasına sahibim. Yapısı çok güzel kıvamlı bir yapısı var (gizlinot: Yiyesim geliyor) ve dudaklarımi çok kurutmadi kalıcılığı aman aman çok yüksek değil ama ben memnun kaldım. verdiği hissiyatı çok sevdim kurutmuyor çünkü.

15 haziran 00:39

4. 101 numarasını aldım ama beklediğim gibi çıkmadı sürünce dudaklarım yok oldu. ten rengimde çok açık sayılmaz, ancak koyu bir ruj ile karıştırıp kullanılabilir...

25 mayıs 17:54


3. Velve matte serisindeki 101 numaralı ürününün rengine bayılıyorum. Kalıcılığı çok iyi değil ama rengi o kadar doğal duruyor ki dudaklarınızda hem canlı ve doğal bir görünüm istiyorsanız tavsiye ederim.

27 şubat 20:51

2. Velvet matte serisindeki sunset breeze rengini başka hiç bir markada bulamadigim rujlardir. Herşeyin tam ayarında olduğu mükemmel bir turuncu her alt tona giden cinsten. Kuzenlerim ve benim cilt alt tonumuz farklı ama hepimizde çok güzel oluyor.

18 şubat 13:32

1. Yerli bir marka olan farmasi'nin likit mat rujları. Bu rujların iki çeşidi var: normal ve velvet matte olanlar. Bende iki rengi var ikisi de normal mat, 04 ve 08. Rujların ikisi de çok hafif yani sürdükten sonra sürekli varlığını hissetmiyorsunuz. Dudakları birazcık kurutuyor ama the balm kadar değil. Kuruyup sabitlenmesi çok uzun sürmüyor. Renkleri opak tek sürüşte rengini dalga dalga olmadan veriyor. Tek kötü yanı kalıcılığının kötü olmasi bir şey yemeseniz de ortalarda renk açılması oluyor, bir şey içmeye kalkarsanız ruju bardakta bırakıyorsunuz. Yarın gün ışığında renklerin dudakta duruşunu ekleyecegim

17 şubat 21:07