yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (204)
  • medya (17)

  204. Bildiğin ponzi sistemi var, aynı samimiyetsizlik, aynı kalıp laflar, aynı sıradışı coşkulu haller. Bi farmasi, bi herbalife ailesi aynılar. Dini bir seromoniye dönüştürmüşler resmen sanki. Böyle oluşumlar beni korkutur.

  1 şubat 14:25

  203. Arkadaşımda rujnu görüp rengini çok beğenmiştim. Almayı düşündüm almışken indirimli alayım diyerek üyelik formu doldurdum. Sonra sponsorum beni aradı bi ton avantaj, kampanya cart curt anlattı ve WhatsApp tan şifre için link yollayacağını ve tıkladığımda üye olabileceğimi söyledi. Hiçbir ürününü kullanmadığım için ben de sözlüğe markayla alakalı yazılan çizilenlere hiç bakma gereği hissetmemiştim bu zamana kadar. Tıklamadan önce girem sözlüğe bakam dedim de aman neler olmuş beee. Tarikatlara para kazandıracakmışım bilmeden. iyi ki varsın sözlük. Sayende bi markadan daha uzak duracağım.

  13 ocak 19:57 13 ocak 22:34

  202. (yazar: zeyarr) isimli süslünün bu başlığa yazdığı entryi gördüm az önce. satış yapan temsilcilerin firmayı itici bir şekilde tanıtmasıyla ilgili bir açıklama yapmak istiyorum. bahsettikleri doktor geçen sene ölmüş. ölmeden birkaç yıl önce şirketi oğluna devretmiş. oğlunun doktorlukla alakası yok bildiğim kadarıyla. "doktor yapıyor bunları" diye konuşanlara doktorun geçen sene öldüğünü, ölmeden birkaç yıl önce şirketi oğluna bıraktığını söylememişler herhalde. şirketin şimdiki sahibinin sağlam olmadığını gördük son zamanlarda. sağlam olsaydı saçma sapan, bomboş, kaba saba tipleri şirketin halkla ilişkiler, reklamcılık, müşteri hizmetleri, icra kurulu, insan kaynakları gibi birimlerinde çalıştırmazdı.

  1 ocak 16:16 1 ocak 16:34


  201. şikayetvar'daki şikayetlerin durumuna daha yeni baktım. 903 şikayetten 833'ünün memnuniyetten dolayı silinmesi im-kan-sız. çoğu zaman memnun olsanız bile şikayeti silmeyebiliyorsunuz. oradaki insanlar tek tek tehdit edilmiş anlaşılan, 1 değil 2 değil.

  üyelikten çıkmak isteyene hakaretler, zorlaştırmalar, tehditler nedir? bu tür oluşumlara üye olursanız yarın bir gün bilmem necilikten bile yargılanabilirsiniz sonu odur.

  1 ocak 11:50 1 ocak 11:50

  200. olumsuz yorumlardan dolayı dua videosunu gizlemişler. üçkağıtçılıkta, sinsilikte profesyonel bunlar.

  31 aralık 2019 13:30

  199. o kadar çok haber izleyip o kadar çok şeye maruz kalıyorum ki normal bir vatandaşa göre algılarım ve şaşırma eşiğim inanılmaz yükselmiş durumda. Buna rağmen bana vay be dedirtmiştir kendileri. Şikayet eden ve yardım isteyen birine dava açma tehditi ne demek yahu? Bu kaçıncı level? Vay be. Ciddi ciddi vay be. Çok şey gördüm ama bunu görmemiştim. 

  Bu markadan tek bir ürün bile almadım. Alma gereği duymadım. Ölümsüzlüğün sırrını bulmadıkları sürece de almayacağım. Teşekkürler kendim. 

  30 aralık 2019 15:06

  198. bir zamanlar tıpkı golden rose genel müdürünün twitter paylaşımı gibi farmasi de bu dua videosuyla kendini açık etti. zaten almayı ve kullanmayı asla düşünmediğim bir markaydı. bundan sonra çevremde lafını geçirene ne olduklarını "çatır çatır" anlatacağım.

  30 aralık 2019 14:12


  197. insanları gereksiz yere zengin eden, mesleklerini terk etmelerine sebep olan titan zinciri.

  30 aralık 2019 09:37

  196. bu firmanın müşteri hizmetlerinde görevli personelleri, ürünlerden memnun kalmayıp şikayet var'a kendilerine yardımcı olunması için yorum yazan bütün tüketicileri dava açmakla tehdit ediyor. nyx, la roche posay gibi firmaların müşteri temsilcileri kendi ürünleriyle ilgili şikayetlere medeni bir şekilde özür dileyerek cevap veriyorlar; tüketicileri dava açmakla tehdit etmiyorlar.

  kan emici tarikatçılar ise kendilerinden yardım isteyenleri dava açmakla tehdit ederler.

  29 aralık 2019 21:13 31 aralık 2019 13:16

  195. bu firmanın müşteri hizmetleri temsilcisi, daha önce şikayet var'a kendileri hakkında olumsuz yorum yazan bir üyeyi dava açmakla tehdit etmiş. inşallah batar bu firma. şimdiye kadar bunlara verilen paralar zehir zıkkım olsun.

  (link: https://www.sikayetvar.com/farmasi/sponsorum-tarafindan-hakarete-maruz-kaldim )

  bu firmayla ilgili başka bir şikayet.

  (link: https://www.sikayetvar.com/farmasi/farmasi-sponsorlari-tarihi-gecmis-urun-gonderiyor )

  bu ülkeden the ordinary, dr jart, tatcha, l'erbolario, inglot... gibi kaliteli ve vizyonlu kozmetik firmaları çıkmadığı sürece istisnalar dışında ithal ürünleri tüketen toplum olarak kalmaya devam edeceğiz.

  firma sözlüğe eleman göndererek olumsuz yorumları eksiletme operasyonuna başlamış bugün.

  düzeltme: 2. linkteki şikayet, firmanın müşteri hizmetleri personeli şikayetçileri dava ile tehdit ettiği için kaldırıldı.

  29 aralık 2019 20:06 31 aralık 2019 13:10