sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (209)
  • medya (10)

  209. Takip ettiğim dönemde ciltte mikro çizikler yaptığı için cildini pamukla temizlemeyi bıraktığını açıklamıştı.Ciltteki mikro çizik sorunlarından hapishaneye uzanan hayat hikayesine sahip kedicik kendisi.

  17 eylül 2018 16:42

  208. İçeri alındıktan 2 hafta falan sonra instası kapandı. Ablasının instagramında ki kötü yorumlar silinmiş. Acaba çıktılar mı içerden? O tane tane konuşan kızın bu kadar büyük bi oluşum içinde nasıl alet olduğu, nasıl bi oluşum oldukları benim için hala büyük muamma. Görüştüğü blogger arkadaşı olaylar patlayınca ben neler çektim biliyomusunuz diye paylaşım yapımca yazmıştım . Ancak kendisi olayların çok büyük olduğunu korkudan arkadaşlığını bile bitiremediğini söyleyince vay be bunlar neymiş dedim

  10 eylül 2018 17:38

  207. Kedicik olduğunu 2017 kışında buradan öğrenmiştim o zamanlar konuk yazar bile değildim :d kedicik olduğunu öğrenmeden birkaç ay önce kendi instagram satış hesabından 2. El bir maskara almıştım. Maybelline lash sensational luscious, siyah olanı. Almadan önce dm’den sormuştum acaba ne zaman açıldı diye. 1 ay olmadı 1 kere kullandım demişti. Maskarayı aldıktan parasını ödedikten sonra bir gün etiketlendiği gönderilere bakarken bayağı aşağılara indim ve aynı maskara hakkında yorum yapan bir blogger gördüm. maskarayı beğendiğini söylüyordu. Fashiolala ise ben bunu beğenmedim cnm ya:/ yazmıştı yorumlara. baktım o gönderiyi atan blogger ben maskarayı satın almadan 5-6 ay önce paylaşmış o postu. Yani meğersem minimum 5-6 aylık bir maskarayı bana yeni diye itelemiş... şok olmuştum çok üzülmüştüm, sonra da kedicik olduğunu öğrendim zaten... unfollowdan block statüsüne erişti hanımefendi...

  Tanım: dolandırıcı instablogger

  10 eylül 2018 16:23

  206. (link: https://www.haberler.com/adnan-oktar-in-kiz-kardeslerle-ayni-anda-evli-11124755-haberi/ linkteki) "izmirli iki kardeşle aynı anda evli" cümlesini okuyunca aklıma kendisi geldi. odur ya da değildir bilemem. bir kadının bu tür bir duruma düşmesine (ya da bile isteye kendisini sokmasına) üzülüyorum. oldu mu şimdi? kendini peygamber sanan bir adam peşinde hayatını harcadı.

  14 ağustos 2018 16:16

  205. Hala içerde mi bilinmez ama az önce baktığımda @fashiolala isimli instagram hesabı kapanmıştı. Satış hesabı ise duruyor.

  Ne diyebilirim ki, umarım canını yaktıkları tüm insanlar için cezaları neyse çekerler ve bundan sonraki hayatlarında böyle yanlışları yapmazlar.

  29 temmuz 2018 21:34

  204. Zamanında kendisi suslusozluk’e üyeyken ve herkes kedicik olduğu için kötü entry’ler yazarken örgütün kötü olduğunu bilmeyen ben (hatta hiçbir tehlikesinden bihaber olan ben) kendisine bu kadar yüklenilmesinin hoş olmadığını söylemiştim. Kendisi de teşekkür eden bir mesaj göndermişti burdan bana. Instagram’dan da takipleşiyorduk ama sonra korkup engellemiştim. O değil de bir arkadaşımın bu kızla buluşacağını duyduğumda ne alaka demiştim. Sanırım instagramdan makyaj malzemesi sohbeti ayağına örgüte eleman çekmekte. Ojelerfora Selma Çiçekdal’da bunla buluşmuştu yanlış hatırlamıyorsam ama baktım çıkarmış takipten bunu.

  Hakkında ne olduğunu kim olduğunu merak edenler için şunu da bırakıyorum; ara ara kendi hakkında verdiği kişisel sek bilgileriyle birleştirdiğimde tüm parçaları, haberin doğru olduğu çıkıyor (link: https://www.google.com.tr/amp/s/www.yeniasir.com.tr/izmir/2018/07/21/izmirli-kedicikler-babalarini-kahretti/amp Haber linki)

  23 temmuz 2018 15:07 23 temmuz 2018 15:09

  203. Her şey bi yana, bunun yakın arkadaşları “blogger” kesimden begüm yılmaz açıklama yazmış "ben de bilmiyordum sadece kozmetik konuşuyorduk beni zan altında bırakmayın" falan. ya yapmayın allah aşkına, bari yalan söylemeyin. bunun ablası mı kardeşi mi artık neyiyse Dilem Köknar'ı da instagramdan takip ediyordun, çok net hatırlıyorum, şimdi bırakmışsın tabii. nasıl bilmiyordun?

  16 temmuz 2018 14:55 16 temmuz 2018 17:35

  202. Eskiden kedicik olduğunu ama aralarından zorla ayrıldığını duymuştum bende ama baksana serhat neler dönmüş. Her geçen gün insanlara olan inancımı daha çok kaybediyorum.

  16 temmuz 2018 08:59

  201. ben bugüne kadar kedicik olduğuna dair bir haber vs görmemiştim şu an gerçekten şok oldum. narin ses tonuyla ne güzel ürün yorumluyor diye izliyordum meğer işin aslı bambaşkaymış. gerçekten nasıl bir ülkede nasıl insanların arasında yaşıyoruz aklım almıyor, her geçen gün daha da dibe batar haldeyiz...

  16 temmuz 2018 08:50

  200. Dönüp dönüp geliyorum sayfasına, kedicik olduğu anlaşıldığında profiline sürekli stop cyber bullying yazıyordu. Şaka gibi.

  Ayrıca biri twitterda şey yazmış “makyaj malzemelerine kayyum olarak atanmak istiyorum” 

  Ahahaha.

  15 temmuz 2018 21:16