girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (219)
  • medya (13)

219. aldanma mahsun çocuksu yüzüne vay anam neler dönmüş ya (link: http://www.hurriyet.com.tr/gundem/ifadeler-ortaya-cikti-karsiyakada-11-dukkan-eminonunde-bir-han-40902515)

42 dk önce

218. Her şey bi yana, bunun yakın arkadaşları “blogger” kesimden begüm yılmaz açıklama yazmış "ben de bilmiyordum sadece kozmetik konuşuyorduk beni zan altında bırakmayın" falan. ya yapmayın allah aşkına, bari yalan söylemeyin. bunun ablası mı kardeşi mi artık neyiyse Dilem Köknar'ı da instagramdan takip ediyordun, çok net hatırlıyorum, şimdi bırakmışsın tabii. nasıl bilmiyordun?

16 temmuz 14:55 16 temmuz 17:35

217. Eskiden kedicik olduğunu ama aralarından zorla ayrıldığını duymuştum bende ama baksana serhat neler dönmüş. Her geçen gün insanlara olan inancımı daha çok kaybediyorum.

16 temmuz 08:59


216. ben bugüne kadar kedicik olduğuna dair bir haber vs görmemiştim şu an gerçekten şok oldum. narin ses tonuyla ne güzel ürün yorumluyor diye izliyordum meğer işin aslı bambaşkaymış. gerçekten nasıl bir ülkede nasıl insanların arasında yaşıyoruz aklım almıyor, her geçen gün daha da dibe batar haldeyiz...

16 temmuz 08:50

215. Kedicik.

Bu fashiolala ile 2 adet anım var. Yaklaşık 3 sene önce ınstagramda kozmetik üzerine paylaşımlar yaptığım hesabimda bir hikaye paylaşmıştım. "Bu aralar saçma sapan bir sürü şey aldigimi fark ettim. Galiba fashiolala gibi alışveriş yapma hastalığına yakalandim. " Kendisini etiketlememiştim ama 3 dk sonra bir fotografimin altına yorum yazdi destan gibi. " Sen bir bloggersan yeni ürünler alıp denemek zorundasın. O zaman sayfanı niye actin ?" vs vs vs. Sonra da beni engellemişti.

Yine aynı sene ben bu ablanın kedicik olduğunu öğrendim ve snapchatten paylastim. Snapchatimde toplasan 30 kişi var ya da yok. Ve sadece arkadaşlarıma açık. Sonra ne oldu? Fashiolala beni 1 saat icinde snapchatten de engelledi. Nerden haberin oldu da engelledin bacım ya?

Littlebitmakeup hesabının sahibi Begüm Yılmaz ile de çok yakın arkadaşlardı. Begüm Yilmaz'a snapchatten gelen tepkiler oluyordu. O da kimsenin dini görüşü beni ilgilendirmez diye carliyordu. Ne alakaysa. Şimdi ise hem Fashiolala 'yı hem de ablasını takipten cikmis gördüğüm kadarıyla. Bu şey değil mi ya... Ikiyüzlülük!

16 temmuz 07:30 16 temmuz 07:30

214. Dönüp dönüp geliyorum sayfasına, kedicik olduğu anlaşıldığında profiline sürekli stop cyber bullying yazıyordu. Şaka gibi.

Ayrıca biri twitterda şey yazmış “makyaj malzemelerine kayyum olarak atanmak istiyorum” 

Ahahaha.

15 temmuz 21:16

213. facebook hesabına girince gözleriniz kanıyor. :( yıllardır biliyordum kedicik olduğunu ama araştırdıkça ve adnan oktar’dan “aşkım, birtanem” diye bahsettiğini gördükçe aklımda kalan naif sesli, nazik, instagram’da sorulara güzel güzel cevaplar veren kız tamamen yok oldu. Yine de çok acıyorum orda olmak istemeyen onca kadını düşündükçe...

Edit: ya bu telefon konuşmasındaki kim bilmiyorum ama orda zorla tutulmayan ve halinden memnun olup da içlerine gözlerine kestirdikleri kızları katmak isteyen herkes beter olsun. Benim üzüldüğüm nokta zorla tutulan ve kaçmak isteyip destek bekleyenler...

15 temmuz 02:50 15 temmuz 03:13


212. “ne oldum değil, ne olacağım demeli”nin mükemmel bir örneği.

15 temmuz 02:42

211. Kendisi tutuklandı ama evindeki hayvanlara bu süreçte bakan biri vardır umarım diye düşünmekten kendimi alamıyorum. 

15 temmuz 00:52

210. (bkz: Gizem köknar)

15 temmuz 00:45