girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (224)
  • medya (13)

224. (link: https://www.haberler.com/adnan-oktar-in-kiz-kardeslerle-ayni-anda-evli-11124755-haberi/ linkteki) "izmirli iki kardeşle aynı anda evli" cümlesini okuyunca aklıma kendisi geldi. odur ya da değildir bilemem. bir kadının bu tür bir duruma düşmesine (ya da bile isteye kendisini sokmasına) üzülüyorum. oldu mu şimdi? kendini peygamber sanan bir adam peşinde hayatını harcadı.

14 ağustos 16:16

223. Hala içerde mi bilinmez ama az önce baktığımda @fashiolala isimli instagram hesabı kapanmıştı. Satış hesabı ise duruyor.

Ne diyebilirim ki, umarım canını yaktıkları tüm insanlar için cezaları neyse çekerler ve bundan sonraki hayatlarında böyle yanlışları yapmazlar.

29 temmuz 21:34

222. Zamanında kendisi suslusozluk’e üyeyken ve herkes kedicik olduğu için kötü entry’ler yazarken örgütün kötü olduğunu bilmeyen ben (hatta hiçbir tehlikesinden bihaber olan ben) kendisine bu kadar yüklenilmesinin hoş olmadığını söylemiştim. Kendisi de teşekkür eden bir mesaj göndermişti burdan bana. Instagram’dan da takipleşiyorduk ama sonra korkup engellemiştim. O değil de bir arkadaşımın bu kızla buluşacağını duyduğumda ne alaka demiştim. Sanırım instagramdan makyaj malzemesi sohbeti ayağına örgüte eleman çekmekte. Ojelerfora Selma Çiçekdal’da bunla buluşmuştu yanlış hatırlamıyorsam ama baktım çıkarmış takipten bunu.

Hakkında ne olduğunu kim olduğunu merak edenler için şunu da bırakıyorum; ara ara kendi hakkında verdiği kişisel sek bilgileriyle birleştirdiğimde tüm parçaları, haberin doğru olduğu çıkıyor (link: https://www.google.com.tr/amp/s/www.yeniasir.com.tr/izmir/2018/07/21/izmirli-kedicikler-babalarini-kahretti/amp Haber linki)

23 temmuz 15:07 23 temmuz 15:09


221. kendisi ve kardeşiyle ilgili olarak, şüpheliler arasında bulunan bir avukatın ifadesine dayanılarak, egehaber sitesinde şöyle bir iddia gündeme getirilmiş.

"....Yine Dilem-Gizem Köknar isimli kişilere babalarından kalan İzmir Karşıyaka’da bulunan 11 dükkanın Erol Şimşek ve Halil Müftüoğlu isimli kişiler tarafından bürokratik sorunları çözülerek satılmaya çalışıldığını biliyorum."

haber kaynağına (link: https://www.egehaber.com/izmir/adnan-oktar-in-izmir-karsiyaka-daki-dukkanlari-h235193.html şuradan) ulaşabilirsiniz.

20 temmuz 13:16

220. Her şey bi yana, bunun yakın arkadaşları “blogger” kesimden begüm yılmaz açıklama yazmış "ben de bilmiyordum sadece kozmetik konuşuyorduk beni zan altında bırakmayın" falan. ya yapmayın allah aşkına, bari yalan söylemeyin. bunun ablası mı kardeşi mi artık neyiyse Dilem Köknar'ı da instagramdan takip ediyordun, çok net hatırlıyorum, şimdi bırakmışsın tabii. nasıl bilmiyordun?

16 temmuz 14:55 16 temmuz 17:35

219. Eskiden kedicik olduğunu ama aralarından zorla ayrıldığını duymuştum bende ama baksana serhat neler dönmüş. Her geçen gün insanlara olan inancımı daha çok kaybediyorum.

16 temmuz 08:59

218. ben bugüne kadar kedicik olduğuna dair bir haber vs görmemiştim şu an gerçekten şok oldum. narin ses tonuyla ne güzel ürün yorumluyor diye izliyordum meğer işin aslı bambaşkaymış. gerçekten nasıl bir ülkede nasıl insanların arasında yaşıyoruz aklım almıyor, her geçen gün daha da dibe batar haldeyiz...

16 temmuz 08:50


217. Kedicik.

Bu fashiolala ile 2 adet anım var. Yaklaşık 3 sene önce ınstagramda kozmetik üzerine paylaşımlar yaptığım hesabimda bir hikaye paylaşmıştım. "Bu aralar saçma sapan bir sürü şey aldigimi fark ettim. Galiba fashiolala gibi alışveriş yapma hastalığına yakalandim. " Kendisini etiketlememiştim ama 3 dk sonra bir fotografimin altına yorum yazdi destan gibi. " Sen bir bloggersan yeni ürünler alıp denemek zorundasın. O zaman sayfanı niye actin ?" vs vs vs. Sonra da beni engellemişti.

Yine aynı sene ben bu ablanın kedicik olduğunu öğrendim ve snapchatten paylastim. Snapchatimde toplasan 30 kişi var ya da yok. Ve sadece arkadaşlarıma açık. Sonra ne oldu? Fashiolala beni 1 saat icinde snapchatten de engelledi. Nerden haberin oldu da engelledin bacım ya?

Littlebitmakeup hesabının sahibi Begüm Yılmaz ile de çok yakın arkadaşlardı. Begüm Yilmaz'a snapchatten gelen tepkiler oluyordu. O da kimsenin dini görüşü beni ilgilendirmez diye carliyordu. Ne alakaysa. Şimdi ise hem Fashiolala 'yı hem de ablasını takipten cikmis gördüğüm kadarıyla. Bu şey değil mi ya... Ikiyüzlülük!

16 temmuz 07:30 16 temmuz 07:30

216. Dönüp dönüp geliyorum sayfasına, kedicik olduğu anlaşıldığında profiline sürekli stop cyber bullying yazıyordu. Şaka gibi.

Ayrıca biri twitterda şey yazmış “makyaj malzemelerine kayyum olarak atanmak istiyorum” 

Ahahaha.

15 temmuz 21:16

215. facebook hesabına girince gözleriniz kanıyor. :( yıllardır biliyordum kedicik olduğunu ama araştırdıkça ve adnan oktar’dan “aşkım, birtanem” diye bahsettiğini gördükçe aklımda kalan naif sesli, nazik, instagram’da sorulara güzel güzel cevaplar veren kız tamamen yok oldu. Yine de çok acıyorum orda olmak istemeyen onca kadını düşündükçe...

Edit: ya bu telefon konuşmasındaki kim bilmiyorum ama orda zorla tutulmayan ve halinden memnun olup da içlerine gözlerine kestirdikleri kızları katmak isteyen herkes beter olsun. Benim üzüldüğüm nokta zorla tutulan ve kaçmak isteyip destek bekleyenler...

15 temmuz 02:50 15 temmuz 03:13