girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (34)
  • medya (1)

34. Samimiyet arayanlardanım.

28 haziran 00:21

33. Kesin linç yerim ama eskisi kadar samimi bulamadığım fox haber spikeri.

28 haziran 00:03

32. Liderler fox’ta - muharrem ince bölümündeki tavrıyla ‘nasıl yani’ diye sorgulatan (sabır sınar gibi sorular ve mimikler, küstah jestler)

24 haziran 2018 - pazar gününden beri, gözümde giderek antipatikleşen gazeteci / anchorman..

27 haziran 03:23


31. ismail küçükkaya girdimin arkasındayım hala aynı şeyleri düşünüyorum bu iki gazeteci hakkında. seçim akşamı yayın yasağı kalkmadan önceki gece portakalın paylaştığı " bizi böyle hatırlayın" yazılı fotoğrafları, artık karşı tarafta olmak zorunda olduklarını yumuşak bir ağızdan ifade etme biçimi gibi geliyor. suç bulmak, nefret etmek istemesem de benim için bir daha asla ama asla izlemeyeceğim kişiler haline geldiler. ülke öyle bir konumdaki, herkesi tehditle kendi taraflarına çekebiliyorlar. belkide bu iki gazeteci de bunu yaşıyordur. nefret etmek istemesem de onlardan beklemediğim birçok şeyi seçim gecesinde yaptılar ama artık akıllandım. bu ülkede olan hiçbir şeye artık hayret etmiyorum, bu saatten sonra bu ülkede her şey olur. tavsiyem siz de şaşırmayın artık...

26 haziran 11:09

30. ta ki 24 hazirana kadar muhalif kesimin gözbebeğiydi, akp seçmeni ise nefret ederdi kendisinden. şimdi iki kesiminde kendisini göresi yok.

26 haziran 11:02

29. hadsiz. tek kelime ile hadsiz.

gazeteci değilsiniz siz. gazeteci uğur dündardır, mehmet ali biranddır, irfan değirmencidir, ali kırcadır. siz ise hadsiz menfaatçinin tekisiniz fatih bey.

26 haziran 01:56

28. Nasıl anlatsam bilmiyorum ama bana fatih portakal iktidarın yarattığı muhalif gazeteci gibi geliyor. Yani sonuçta bütün gazeteciler onun yandaşı olamaz. Kontrollü muhalif gazeteciler de olmalı. Bilmem anlatabildim mi..

26 haziran 01:28


27. bugunku yayını twitterda çok tepki alınca açtım youtubedan izledim -bir daha da izlemem-. Ve şunu diyorum ki ben hayatımda böyle haysiyetsizce bir şey daha görmedim özellikle üç nokta çok dikkatimi çekti. Portakal'ın söylediklerini de direkt kendi ağzından yazıyorum.

1) Yöneltilen eleştirilere "Kendi mağlubiyetinizi, ruhsal çöküntünüzü bize bağlamayın." dedikten sonra seyirciye parmak sallayarak seviyesini ortaya koymuş bulundu zaten. Her şeyi geçtim bir sunucu izleyicisine parmak sal-la-ya-mazzzz. Bu ciddiyetsizlik (gizlinot: mahalle kavgasında mısın yoksa haber mi sunuyorsun ?), saygısızlıktır aynı zamanda tehdit unsuru taşır. Ayrıca düne kadar siz-biz yoktu hiç portakal ? Şimdi biz kaybeden sen kazanan mı oldun da mağlubiyeti bize yükleyerek "kendi mağlubiyetiniz" diyebiliyorsun ?

2) Adam kazandı olayından sonra Muharrem İnce'nin "bunu bir gazeteciyle paylaşmamalıydım benim hatamdı." demesi üzerine "bu yaptığınız kaybetme psikolojisinin sonucudur." diyerek yüklendi. maşallah her şeyi de biliyor. Psikolojiden o kadar anlıyorsan git de şu kankana biraz destek ol ha ne dersin ? sabahtan beri ben gazeteciyim ühüüü diye ağlıyor twitterda. Yahu adam benim hatamdı demiş, gayet ılımlı yaklaşmış, kimseyi de suçlamıyor hala neden bu agresiflik ? Yok kaybetme psikolojisiymiş de zartmış da zurtmuş da. Bir kere kaybetme psikolojisindeki bir insan hatayı kendinde mi arar, bunca yıllık siyasetçiyim bilmem gerekirdi mi der ? Ama yok maşallah tarafsız gazetecilik bunlarda, psikolojik tahlil-analiz bunlarda yok yok.

3) en çok sinirlendiğime gelecek olursak Muharrem İnce'nin Trt'yi salondan çıkardığı görüntüleri gösterip muhabir ve kameramana " sorunum siz emekçilerle değil isterseniz çıkışta bir kahve ısmarlıyım size? " dediği kısmı yayınlamadılar. Trt muhabirlerinin dışarı çıktığı görüntüleriyse " Trt yönetimine öfkesini muhabir ve kameramandan çıkardı" -evet aynen böyle- başlığını atarak yayınladılar. haberi eksik ve çarpıtarak vermek pess. Ben taraflı yayın yapıyorum diyen adamı bile şaşkına çevirirsin sen Narenciye bir günde nasıl döndün öyle...

26 haziran 01:01 26 haziran 01:03

26. Ey fenası kerim nerdesin sen !! Şuan mualif sandığımız gazatecilere bi haller oldu. Anca sen kendilerine getirebilirsin bu insanları. Bu arada hala unutamıyorum bu adamın dalgınlıktan okuyop rezil olmasını . İşte şu anda tam olarak böyle bir durum var .birileri dalgın ve kendilerine gelmeleri gerek artık buda nasıl olur bilemiyorum.çok sevdiğim samimiyetine inandığım biriydi. Dünkü yayından sonra hem kendisini hem ismail küçükkaya’dan da soğudum.

26 haziran 00:47

25. afedersiniz ama f*tih p*ortakal.

26 haziran 00:38