girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • medya (3)

24. instagramda replika louis vuitton çantaları orjinalmiş gibi etiketleyen youtuber. Replika çanta kullanabilir, tercih ve bütçe meselesi ama sahteyim diye bağıran çantayı louis vuitton diye etiketlemek biraz komik değil mi? 

26 eylül 09:36

23. Hiç bir hedefi olmayan türk kızımız. Kocayı bulmuş takmış gümüş yüzüğü parmağına evde çıkar dışarda tak misali.. bir videosunda ilk başta hemşirelik okumak istediğini belirtmiş bknz puan:390-410 devlet üniversitelerinde daha sonra gastronomi görmüş onu istemiş 360-380 puan sen gel aşcılık tuttur anlıyacağınız gibi 290 puan. Kendi hayatını instagramda çok farklı yansıtan haçlı kolyeler takan ailesi galiba kapalı bir kızcağız bu kızı sevmiyorum değil seviyorum tatlı kız kendini olduğundan farklı size yansıtıyor ortaköyde falan oturuyor sandım 2-3 videosunda sonra son videosunda eski kıyafetten bez yapıldığını görünce dedim ametish bu kız yiyor sizi oyalanma kapat.. kendini olduğundan farklı gösteren son 3 videosunda egosundan videoyu sonuna kadar izlemeyen ben yeni üniversiteli kızımıza hayatta başarılar alttan ders bırakmamasını gerektiğini iletirim..

Edit: duygu özaslan en azından yaptığı işte başarı newell fondoteni yada farmasinin ürünlerini övmüyor.

20 eylül 14:31 20 eylül 23:54

22. İsmini burda gördüm, merak edip bir bakayım dedim. Bebeksi bir yüzü var bence. Şu gencecik kızların bu ağır makyaj hevesleri, yaşından büyük gösterme çabaları nedir anlayamıyorum. Yapma annem, yapma gülüm diyesim geliyor hepsine. Aşçılık okuyacakmış, sıfır makyajla, sıfır takıyla ve kısacık kesilmiş tırnaklarla mutfağa gireceğinden haberi vardır umarım. Yoksa kendisi için hüsran olur, iş sinir krizlerine kadar gider.

17 eylül 00:46 27 eylül 11:37


21. buyuyunce duygu ozaslan olacak youtuber kizimiz. yani bilemiyorum ben mi cok benzetiyorum ama konusurken agzinin aldigi sekil, saclarini savusurusu bile duygu’ya benziyor. yeni bir sule karaok vakasi galiba.

13 eylül 19:35

20. Yanlış hatırlamıyosam soru cevapta en güzel youtuber kim sorusuna hatırı sayılır şekilde söylenen kişi,önceden hiç izlememiştim şuan önerilerimde bir videosu çıktı ve izliyorum şuan şoklardayım güzellik kavramının bu kadar göreceli olması çok şaşırttı beni.

10 eylül 23:00

19. selin yağcıoğlunun yaşı küçük versiyonu gibi olan youtuber.

1 eylül 01:31 2 eylül 11:47

18. Üzülüyorum hayatını böyle boş geçiren hemcinslerime... Acaba hiç düşünmüyor mu yarın bir gün youtube biterse ben ne yaparım diye... kimse çalışmak zorunda değil ama insanların kendi gelişimleri için üniveriste okumaları gerektiğini düşünüyorum. Üniversite okumadan da insanlar kendilerini geliştirebilir diyebilirsiniz. Fakat, üniversite okumanın kişiye farklı bakış açısı kattığını düşünüyorum.17 yasinda iken evlenme teklifi alip kamerada gostermek icin o sacini bir sağa bir sola atıp durdu. Kahverengi tonlarındaki mac rujunu yaz kış sürmesinden gına geldi. Köfte gibi dudakları var zaten daha da balon gibi yapmanın bir anlamı yok. Neyse, ben pek hoslanmiyorum kendisinden. Çektiği videoların hicbir yararı yok. Zaten kullandığı cümle ve kelimeler hep aynı.

1 eylül 01:17


17. İnsanların kendini geliştirmesi gerektiğine inanıyorum. Ülkenin durumu ortada. Ama bu kızın yaptığı tek şey ağzını yaya konuşmak, gerçekten abartı derecede olan ve güzel kelimesinin yanından geçmeyen tırnaklarını her videosunda/fotoğrafında gözümüze sokmak. Ha bir de evlenmeye olan merakı. 17/18 yaşında bu halde olan bir insanı ciddiye almıyorum. Üniversite umrunda değil. İnsan bi çalışır bir hedefi olur ve kazanmaya çalışır. Yarın ne olacağımız belli değil en azından bir mesleğin olsun değil mi? Yazık bu kadar boş olmasın bir insan.

31 ağustos 15:53

16. musluman oldugu halde dikkat cekmek icin haçli yuzuk takar,tektasini gostermek icin turlu hareketlerde bulunur,kelimeleri yuvarlayarak konusur,tirnaklari da upuzun. alisamadigim insan..

22 temmuz 16:47 22 temmuz 17:17

15. Evde brezilya fönü setleri var. Seti alıp saçlarımı dümdüz yapmışım çok kısa süre süre önce. Ama gerçekten de zor bir işlem. Fatmanur da bu brezilya fönü setini tanıtacakmış. İzlemeye başladım. Baştan sona bütün işlemi yanlış yaptı. Sonunda da saçlarında en ufak bir değişme olmadı. Ve video  sonunda saçlarının o haliyle görüyorsunuz mükemmel gibi saçma laflar edip çok memnun kaldığını, ürünü tekrar alacağını söyledi. Ürün gerçekten iyi ona lafım yok ama becerememişsin. Zaten suratından belli. Ama yine de niye övüyosun olmadığının farkındasın yani. İzleyin, dediğimi anlayacaksınız. 

10 temmuz 20:00