yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (134)
  • medya (21)

  134. Kocası kadir gecesi doğmuş olan influncerımız

  13 haziran 23:26

  133. 20lik ev hanımımızın nugget kızartıp brokoli haşlamayı bir chef edasıyla anlatması ve kendini cidden chef sanması beni bitiriyor. 

  5 haziran 01:10

  132. Youtube çöplüğünde dolaşırken bu kızın bir videosuna denk gelmiştim, yanındaki adamla beraber yedikleri bir şeylerindi galiba çöplerini arabadan aşağı atmışlardı, baktım yorumlara insanlar da tepki göstermiş. Bir daha da bir videosunu izlemedim.

  Sokakta yürürken yerde çöp görünce bunları hangi beyinsizler atıyor diyordum. Bir de utanmadan videoya koyuyor onun normali bu demek ki.

  27 mayıs 19:34


  131. Bu kızı izleyen küçük kızlara acıyorum gerçekten.

  Edit: storylerini silmiş.

  ilgili medya:
  6
  27 mayıs 17:09 27 mayıs 18:41

  130. Süslü sözlük bir kız olsaydı bu kız olurdu.

  Tanım:geçen gün bir videosunu izleyip tanıdığım kız.

  16 mayıs 21:49 16 mayıs 21:50

  129. Trendyol kuponlarıyla kıyafet alıyorsun, o kıyafetleri bir kere giyip ayna karşısında çektiğin bir fotoğrafı defalarca paylaşarak link bırakıyorsun ve komisyonla para kazanıyorsun. bu da sana yetmiyor ve etiketlerini sökmene bile gerek kalmamış, ayna karşısında bir kez giydiğin, bedavaya aldığın kıyafetleri yine kullanarak ve paylaşarak para aldığın bir uygulamadan satışa koyuyorsun, parasını ödemediğin kıyafetlerden defalarca para kazanmış oluyorsun. Artık gözün doysun be kızım, gözün doysun. utanmalısın. bu kızı takip edenler de durup bir daha düşünsün. 

  16 mayıs 20:04

  128. Defalarca kez giydiği ürünlerin etiketini kesmeden hiç kullanılmadı diye dolap hesabına yükledi bugün kıza asla anlam veremiyorum sürekli bir gaf sürekli bir yanlışlık var olmuyor yani ne yapsa eğreti duruyor tüm şortlu etekli kıyafetlerini bacaklarını kırparak yüklüyor bir şeyleri asla olduramıyor yani trendyoldan bedava gelen ürünleri giymiyor satıyor onları sattığı gibi başka markalarda giymiyor üç beş kıyafetle sezon kapatıyor kimi influnce ettiğini anlayamadım influncerlar giyecek gezecek önerecek bizde ilham almayacak mıydık Fatmanur influncer mı şimdi ha bir de tam kapanmanın olduğu her gün dışarıya çıkıyor geziyor Gizem Güven ile çektiği videoda insanların gençsin yeni evlisin biraz gezin tatil yapın diye yorum geldiğinde aşağılar bir tavırla sizin pandemiden haberiniz yok mu televizyonda mı izlemiyorsunuz diye tepki göstermişti ama şuan bakıyorum her gün annesi ablası arkadaşları sürekli yasak saatlerinde birilerinde fatmanurun televizyonu bozuldu galiba

  15 mayıs 18:02


  127. Attığı instagram hikayelerine bakın arkadaşlar. Trendyol ürünlerini 2-3 Tl'den almış. Görünce şok geçirdim. İndirimli aldıklarını biliyordum ama bu kadarını düşünmemiştim. Bundan sonra asla link mink kaydırmayacağım. Bu nedir ya? Benim tek aldığım ürün fiyatına onlarca ürün almış. Kendimi aşırı enayi hissettim sayesinde sağolsun. Soranlara da fiyatları, sistemden kaynaklı olabilir demiş. Aynen canım kesin öyledir. Keşke ben de sistemden kaynaklı 2 tl'ye tshirt alabilsem aa

  ilgili medya:
  6
  8 mayıs 03:05 8 mayıs 03:22

  126. atlaya atlaya 1,5x hızda izledim ev videosunu. niyeyse çok sıkıldım evinden. renk tonları ve uyumlarına sözüm yok ama bi olmamışlık sezdim. eşya çokluğu olabilir diye düşünüyorum. ev küçük diye her noktasını bi şekilde avantaja çevirmeye çalışmış anlıyorum ama beni boğdu. tarz ve zevk meselesi işte, ben olsam bu kadar doldurmazdım daha sade dekore ederdim herhalde.

  8 mart 00:26

  125. ev videosunu izledim.

  açıkçası şu an biz de ailemle yeni ev aldığımız için bu tür ev videoları dikkatimi çekiyor. ve evini de ciddi anlamda beğendim ne kadar videoyu atlaya atlaya izlesem de. evi bana çok ferah geldi. özellikle salonundaki duvarları, koltukları çok uyumluydu. mutfağının da siyah beyaz uyumu güzeldi. giyinme odasını da beğendim. genel olarak ferah fresh bir tarz olmuş ve küçük bir evi gayet güzel kullanıp klas bir şekle sokmuş bence. güle güle otursun.

  he ama kendisine bir önerim var buraları okuyorsa. o saç maşası çok kötü olmuş. zamanında 15 liraya alınan simbo saç maşasıyla yapılmış gibi duruyor. daha doğal dalgalarla daha güzel durabilir.

  7 mart 16:59