sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (82)
 • medya (0)

82. Duygu'nun sasaeng fanı geri dönmüş. Hatta geldiği gibi 3 entry girmiş. Bu girmediği 3 ay boyunca kesin kafayı yemiştir bir de yaz tatili ya 10 20 tane entry gitti tuh.duygunun eski asistanını konuşturup bir site falan açıp yayacaktı noldu o iş ?

Sözlüğü anlamıyorum soru cevaptaki soruların kadınlar klübünden hallice olduğundan yakınıp dedikodu sorularından yakınıyorsunuz ama böyle takıntılı kişilikler gelince abla anlat napıyosun diye savunuyorsunuz.

25 eylül 2018 12:44

81. dedikodubagimlisi duygu için olumlu girdiler yazınca "oyy duygu'ya aşık", "takıntılı", "tek konuştuğu konu duygu" ama bu soluduğu hava bile duygu olan arkadaşa gelince "aman ne güzel yazıyor"

bunca yıllık internet maceramda gördüğüm en takıntılı insan bu yazar çok net şekilde. hayatında kötü giden her şeyin sorumlusu youtuberlar değil, milletin ex asistanını bulup konuşacak kadar neye hırslandığını da anlamıyorum. yorum yapılır, sevilmez, kötü konuşulur vs ama bu kadarı fazla bence. ben duygu'nun yerinde olsam savcılığa koşmuştum valla başıma bi şey gelecek korkusuyla.

6 temmuz 2018 10:34 17 temmuz 2018 09:07

80. entrylerini okumak için süslüye girdiğim yazar.

make youtube great again be.

2 şubat 2018 00:38

79. duygu'ya giydirdiği yeni entry'sini, uzun süre sonra nickini yeniden görmüş olmanın verdiği heyecanı anlatmam mümkün değil. hoşgeldin ay yüzlüm, biz de seni bekliyorduk. youtuberların korkulu rüyası, gönlümün efendisi.

27 ocak 2018 23:35 28 ocak 2018 01:00

78. Bence girdilerinde hiçbir problem yok, v(b)loggerların hepimizin düşündüğü ve kızdığı yönlerine dikkat çekerek iğneli bir dille eleştirisini yapıyor, bu sabah üşenmedim çoğu girdisini okudum, hakaret veya iftira yok hiçbirinde, üstelik de gayet eğlenceli bir şekilde yazmış düşüncelerini. Nefret söylemi falan diye ortaya çıkanları anlamıyorum, nefret söylemi böyle bir şey değil arkadaşlar, bir insanı veya topluluğu aşağılamaya yönelik, hakaret içeren, çoğu zaman teyitsiz, kulaktan dolma bilgilerle, gerçeği çarpıtarak manipülasyon amacı ile kullanılan söylem veya yazılara nefret söylemi diyoruz. Fatosavni uydurulmuş şeyleri kendine göre çekip bükerek değil, zaten varolan durumları dürüst bir şekilde fikrini beyan ederek eleştiren bir yazar, kaldı ki çoğu girdisinde de kaynak göstermiş yazdıklarına zaten. Ayrıca hangimiz yazdıklarının çoğuna katılmadık içten içe, sorarım size. Velhasılı kelam, Kendisine tekrardan hoşgelmiş, sefalar getirmiş diyorum ve yeni girdilerini okumayı da dört gözle bekliyorum.

Edit : yazım yanlışı, anlam karışıklığı ve imla.

14 ocak 2018 12:14 23 eylül 2018 10:34

77. Geçen gün soru cevapta hükümet reisi gibi yaptığım çagri sonucu agahjjjsghk gelmiş ayol:d ay ayol... :D

13 ocak 2018 22:09

76. buradaki yorumları okuyup merak ettim, profiline baktım. 563 girdi içerisinde, en başta üyeliğe kabul için olanları saymazsak (ki onlarda da elle tutulur bir şey yok); 1 (yazıyla bir) adet dahi makyaj, cilt bakımı, kozmetik gibi kısaca sözlüğün temel konseptini oluşturan konularda girdisi olmayan yazar.

bu durum moderatörlerin dikkatini çekmemiş mi? Yani burası, kısırlı, sarmalı altın günü dedikoduları düzeyinde girdilerle, herkese nefret kusarak rahatlamaya çalışanların mastürbasyon malzemesi mi? şu sözlüğe katkısı nedir bu kişinin anlamadım.

hepimiz beğenmediğimiz kişiler/durumlar hakkında, "konu dışı" başlıklarda fikir paylaşıyoruz ama aynı zamanda konsepte uygun olarak içerik bilgisi, ürün tavsiyesi, kişisel deneyim, tatmin edici teknik ve pratik bilgiler paylaşmak her yazarın sorumluluğu bence.

niye o zaman ismi "süslü" sözlük?

öyleyse bir de gıybetsözlük kurulsun, bu arkadaşlar orada mutlu mesut çamur atma mesailerine devam etsinler. melekler mekanını, kadınlar kulübünü filan tavsiye edeceğim ama orası da fazla iyi niyetli, kesmez.

ayrıca bu kadar stalk ve analize harcadığı enerji ve vakti ilgi duyduğu bir alana harcasa dünya markası olurdu. insanlardaki işsizlik beni hayrete düşürüyor.

31 ekim 2016 17:29

75. zaman zaman doğru tespitleri olsa da bir insanın içine bu kadar kin ve nefret fazla diye düşünüyorum.

tek amacı insanları ölümüne gömmek olan süslü sözlük yazarı..

duygu özaslan'dan nefret etmesi, sevmeyeni çok olduğu için başta dikkatimi çekmemişti ama açık ara başarının da ötesinde; hem çalışkan hem zeki hem başarılı bir vlogger olan güzellikvebirece'yi ondan başka yerden yere vuranı görmedim ben.

özellikle yarışma kazandığı makyajla ilgili bütün yorumları okudum, tövbeler olsun ağzından bir kelime övgü çıkacak korkusuyla resmen inat etmiş yazmamış! nispeten naif olan yorumlarında da sokup sokuşturmaktan vazgeçmemiş, nyx makyajını övmemek için ant içip sonrasında yaptığı yaz makyajını diline dolamış falan..

makyaj vloggerlarını izlemem, takip etmem, üyeliğim de yok ama sezar'ın hakkı da sezara be kardeşim. bu kadar da kötücül olma insaf.

31 ekim 2016 15:20

74. Fuatavni'nin sonu gibi olmasın tabi de yine de bi sonu olsun istediğimdir.

21 ekim 2016 12:56

73. Hani mahallelerde olur ya her gittiği yere dedikodu taşıyan, bütün konular hakkında bir fikri olan, başkasını yermeye bayılan ama işine gelmeyen şeylerde zeytinyağı gibi üste çıkan kadınlar, işte ben bunu o kadınlara benzetiyorum. Daha önce de yazmıştım sanırım, kendisi negatiflikten besleniyor. Tamam biz de eleştiri yapıyoruz atıp tutuyoruz. Ama ne olursa olsun saygıyı elden bırakıp çirkinleşmemek lazım. Önce bir aynaya bakmak lazım. Başkalarını bu kadar eleştirdiğine göre kendisi peygamber falan olmalı.

Merve özkaynak fan club mı bilmem ama Meryem can'ı eleştirdiğim için saniyesinde bana mesaj atıp azarlamaya çalışmıştı. "Ne bu yaftalama çabası?" şeklindeki cümlesine baya bir gülmüştüm. Sanırım o fan cluba ait.

21 eylül 2016 11:23