4.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • oylar ()
  • medya (3)

19. 2 hafta önce aldım ve aldığımdan beri çok severek kullanıyorum. Dudakları rahatsız etmeyen, yapış yapış yapmayan bir gloss fakat saçım açıkken dudağıma hala yapışıyor, bu soruna çözüm olamadı. Kokusu biraz yoğun ama ben tatlı kokuları sevdiğim için rahatsız etmiyor. Fiyatına değer mi derseniz bir tane gloss alıyım yapısı rengi güzel olsun, çabuk da bitmesin derseniz bence denenebilir.

30 eylül 17:48 30 eylül 17:49

18. Bir türlü bulamadığım gloss. Daha önce tester ürününü sürmüştüm elime evet güzel gözüküyor ama rimmel london’dan daha önce simsiz benzer bi gloss almıştım. Ve sadece 15₺ gibi bi fiyatı vardı. O yüzden bulamamış olmam işime geldi almaktan vazgeçtim 

30 eylül 13:33

17. annemin fi tarihinden kalma bir lip glossu vardı. Bozulmuş olmasına rağmen kıyıp da çöpe atmadığından aynı renkte olduğu için doğum günü hediyesi olarak bunu satın aldım. simleri minicik ama çok fazla miktarda, epey ışıltılı duruyor. çok fazla renk vermediği ve verdiği rengin de oldukça sade bir nude olmasından dolayı epey risksiz. kokusu şekerli vanilyalı tarzda, pek sevmedim. sonuç olarak kendime alır mıyım o parayı verip, almam.

15 eylül 19:56 27 eylül 00:31


16. Evet burda yazan çoğu yazarın ortak fikri yapısının harika olması. Bence de öyle, yapışmaması, yoğunluğu, parlaklığı,rengi çok çok güzel. Kokusu çilekli magnoliaya benziyor, kökü hassasiyeti olanların bile hoşuna gideceğini düşünüyorum çünkü rahatsız etmiyor.

Ancak ben bu glossu sürdükten sonra alerjimi tetikledi, boğazım kaşınmaya başladı. İlk seferde ondan değildir dedim ama sanırım ondan. Dudak etrafımda kırmızı pütürcükler yaptı.

Alerjik ve hassas ciltli olan süslüler önce bi şekilde deneyip alsın.

Genel olarak ürün güzel bir ürün, 129 tl güncel fiyatı. Ama arzu nesnesi haline getirmeyi çok iyi başardıkları için bu kadar olay olmuş bir gloss bence.

15 eylül 12:06

5

15. İki gün önce aldığım lip gloss. Kendisiyle aşk yaşıyorum süslüler sanki dudaklarımı da bi tık büyük gösterdi.

11 eylül 12:54

14. Overrated bulduğum fenty beauty ürünü. Sanırım çoğu kişi risksiz olduğu için satın alıyor ve ıslak durduğu, yapışmadığı için beğeniyor ama bence çok daha iyi glosslar var.

1. Partikül partikül sim var bunun içinde. Öyle ki dudağınızda sertliklerini hissedebiliyorsunuz. Yeni sadece sim olan bir tane daha glossu çıkmış fenty'nin. Onun içinde de resmen kum gibi sim var.

2. Tadı var. Dilimi dudaklarımın üzerinde gezdirmem ruj, gloss varsa. Ama ona rağmen tadını alıyorum ben bu glossun. Kişisel tercih devreye giriyor burada. Dünyada tadı ve kokusu yoğun olan glosstan nefret ettiğim kadar pek az şeyden nefret ediyorum.

Benzer şişede ve asla yapışmayan, ıslak gösteren gloss istiyorsanız clarins ve clinique'in lip oillerini, ysl'in glossy stainlerini; simli, parlak bir şeyler arıyorsanız chanelin glosslarından şu altın parıltılı olanı öneririm. Clinique'in bir black honey'si var ki bu rengi bilen bilir, almost lipstick formundayken Liv Tyler'ın Yüzüklerin Efendisi'nde dudağında olan rujdu.

11 eylül 11:51

13. gloss a verilen 129 tl den sonra ; ''e artık bırakın da güzel olsun bi zahmet '' diyebileceğim bir üründür.

11 eylül 10:28


12. dün sephora'dan 129 tl'ye aldığım dudak parlatıcısı. gerçekten çok sevdim. kalıcılığı, duruşu, yapış yapış olmayışı çok güzel. rüzgarda zor anlar yaşanıyor biraz ama olsun o kadar da. boyut olarak normal dudak parlatıcılara göre çok büyük. rihanna bebegim sen bu işi biliyosun asfdsdg.

11 eylül 09:12

11. Dün sephora mağazasında denemiş olduğum gloss. Gerçekten ışıl ışıl ama böyle barım barım bağıran simli ışıltılardan değil. Yapış yapış asla değil, rahatsızlık vermiyor. Kalıcılığını şöyle ifade edebilirim, 3 saat ışıl ışıl olmaya devam etti sonrasınca hafif ışıltılı sanki nemlendirici varmışcasına durmaya başladı dudaklar belirgin olmaya devam etti yani. heh evet, benim için böyle oldu. sanırım fenty beauty ürünleri arasında en uygun fiyatlı üründür bu gloss. ilk mayış gününde alacağım sözlük. (gizlinot: umuyorum)

9 eylül 13:34

10. Yurt dışından bir süredir sahip olduğum gloss. Sürmelere kıyamıyorum resmen sürünce de yiyorum zaten. Bütün rujları mat olan birine bile(gizlinot: Kısaca ben) kendini sevdirecek bir yapısı var. Yapış yapış değil yağ gibi kayıyor. Bi de koyu renk ruj sürüp üstüne bundan geçince dudakları fena dolgun gösteriyor.

9 eylül 13:22