0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (0)
  • medya (0)

3. Nisan ayında aldırdığım, asla yapış yapış olmayan, içi minik simlerle dolu, mükemmel ötesi bir gloss. 

Herkese tavsiye ederim, size de yakışacağından eminim çünkü. Alacaksanız dolar daha da yükselmeden almanız daha iyi olur.

7 ağustos 17:00

2. Bende geçen hafta sahip oldum. Gloss sürmeye alışık biri olmadığım için bana yapısı kalın geldi (mat ruj insanıyım biraz ondandır) ama kesinlikle yapış yapış değil ve rengi gerçekten çok hoş. Tam bir açık gül kurusu pembeliği barındırıyor. İçinde Işıl ışıl minicik simler var . Renginin Herkese uyacağını söyleyerek çıkarttı rihanna ve gerçekten de öyle anneme de bana da gayet güzel oldu ki ten renklerimiz farklıdır. Aplikatörü çok güzel tek daldırmayla bütün dudağınıza yetecek ürüne sahip oluyorsunuz. Ben kullanamayacağım için anneme verdim kendisi gloss hastasıdır, onun da çok hoşuna gitti :) 

6 ağustos 22:18

1. rihanna'nın makyaj markasında çıkardığı ilk gloss. Rengin adı universal ve herkese uygun bir renk diye tanıtıldı. birkaç gün önce en sonunda dayanamayıp Instagram butikleri aracılığıyla satın aldım. çok güzel gül kurusu-kahve bir renge sahip. çok da ışıltılı. dudak rengini olduğundan daha koyu daha renki gösterdi ve ışıl ışıl gözüküyor. içinde küçük simler var ama dudakta çok simli bir gloss sürmüşsünüz gibi durmuyor. hissiyatı da pek gloss gibi değil nemli bir ruj sürmüşüm gibi hissettirdi bana. yapış yapış bir havası yok kesinlikle. renginin de cidden herkese uyacağını düşünüyorum. bir tane gloss'um olsun güzelce kullanayım derseniz bir düşünün derim. özellikle yaz makyajlarım için vazgeçilmez bir ürün olacak diye düşünüyorum. çok beğendim :)

21 temmuz 19:14