4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (1)
  • medya (1)

3. Fenty beauty nin merak ettiğim iki ürününden biri. Uzun süredir kontur ürünü arıyorum ve bu hayalimdeki soğuk tona sahipmiş gibi geliyor. Yolum sephoraya düştüğünde deneyip memnun kalırsam alacaklarım listesinde. 

19 ekim 22:30

2. Bence serinin en gri, soğuk tonu. Ürünün yapısı sert ve mat bitişli. Açık ve buğday tenlilere çok rahat uyum sağlayacağını düşünüyorum.

Suratıma direk ürünü kalem gibi uyguluyordum, evet bu uygulamayla güzel oluyodu ama dağıtmak bence bir ömür sürüyodu. Cilde hemen oturuyor dolayısıyla hızlı hareket etmek gerekiyor. 

Duygu özaslanın fırçasız makyaj videosunda kullandığı taktikle uyguladığımda (orta parmaklara sürüp ısıtıp parmakla uygulamak) çok daha doğal bir sonuç ortaya çıktı.

Ürünü beğendim, soğuk denip the balm gibi içinde aşırı kızıllık veya yeşillik yok. gerçekten çok net bir gölge rengi.

Fiyatı 169 tl, üçlüsü 369 tl. Üçlü alınması daha mantıklı.

Ayrıca etrafındaki mıknatısla set olarak kullanılabilmesini çok hoş buldum. 

Bittikçe alırım.

15 eylül 12:17

4

1. Fenty beauty’nin mıknatıslı sticklerinden açık tenlilere uygun bir kontür rengi. Fenty beauty ilk çıktığında bir tek bu ürünü kendime uygun bulup almıştım. Gerçekten benim cilt tonuma çok uyan bir renk (cilt tonum mac nc10, bourjois 51, armani 2). Hem açık hem soğuk alt tonlu. Ürünü Real techniques’in bold metals serisindeki yassı kontür fırçası ile çok rahat dağıtıyorum. Yalnız kalıcılığı yüksek değil. İşe giderken uyguluyorsam çok sorun değil ama özel bir günde kullanıyorsam üzerinden toz bir kontür pudrası ile de geçiyorum. Krem kontür alırsam tekrar alacağım bir ürün ama çok kontür yapan biri olmadığım için muhtemelen bu ürün bana uzun süre gider. 

25 mayıs 11:37 15 haziran 11:09