girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (53)
  • medya (15)

53. 40 renk fondöten çıkarmasına rağmen rihannanın bile hala ten rengini bulamadığı makyaj markasıdır kendisi (link: https://www.youtube.com/watch?v=KONe4SNFA64 video)

4 mayıs 12:26

52. Yeni çıkan vücut highlighterlarınj jeffree denemiş (link: https://youtu.be/XWrB4qOF_UA buyrunuz) videodan gördüğüm kadarıyla ben pek beğenemedim, body lava güzel parlatıyor ama yapış yapış. Fairy bomb şekil olarak çok güzel ama çok bir etkisi yok. 

16 nisan 12:18

51. matchstix'lerinden contour için amber rengini ve highlighter olarak starstruck'ini aldım 2 gün önce. amber sanırım aradığım soğuk tonlu kontor ürünü, beni krem kontor'e alıştıracak vicdansız.. starstruck ise simli ama çok aşırı değil, beni çok rahatsız etmedi ama sim hassasiyetiniz varsa uzak durmak mantıklı olabilir.

bunların dışında da pek çeken bişey göremedim, ama mıknatıslı ambalaj olmaları çok tatlı bence, yaklaşınca birbirini çekmesi çok tatmin edici bi his veriyor ahah, benim gibi hastaysanız taktakataktak diye oyuna çevirebilirsiniz canınız sıkılınca 2 tane alıp :p

16 nisan 11:23


50. Vücut aydınlatma için çıkardığı fairy bomb adlı (link: https://www.fentybeauty.com/fairy-bomb/glittering-pom-pom/FB10010.html Şu) pofidik ürünün çok sevimli göründüğü marka. Bence aşırı gereksiz ve kullanışsız bir ürün ancak son zamanlarda instagram ve YouTube videolarında böyle değişik ürünlerin çokça kullanıldığını düşünürsek pazarlama açısından başarılı olabilir.

ilgili medya:
1
15 nisan 18:04 15 nisan 22:20

49. 40 farklı renk ile fondöten çıkarmak tabiki çok güzel bir şey ama kimse ürünleri beğenmemiş. Far paleti zaten rezalet. Kilowatt aydınlatıcılar ve kontür stick güzel olabilir gerisinden cidden kimse memnun kalmamış. Rihannanın adı var siye satan markadır.

9 nisan 23:52

48. sadece renk cesitliligi ve rihanna'nin adiyla ayakta olan marka. son cikardiklari body lava isimli krem vucut aydinlaticisi ve fairy bomb isimli "glittering pom pom" ama aslinda bildiginiz sime batirilmis vucut pufu da oldukca vasat gorunuyor. jeffree star pr paketlerini beklemeden alip yorumlamis, izlemenizi tavsiye ederim.

9 nisan 10:42

47. Gördüğüm hiç bir ürününü ve paketlemesini çekici bulmadığım, şarkıcı ‘rihanna’nın yarattığı bir kozmetik markası.

(Evet kırmızı ruju dahi)

28 mart 03:11


46. 6 nisan'da body lava adında vücut highlighterı çıkaracak marka. instagram'da gördüm çıldırıyorum.

(link: https://www.instagram.com/p/Bgzh6iLgVXy/?taken-by=fentybeauty link)

27 mart 19:25

45. rihanna bu markanın reklamlarında neden trans kadınların yer almadığı konusunda, "numunelik olarak mı koysaydık? trans kadın da kadındır, normal kadından farklı yoktur." şeklinde açıklama yapmış. (link: https://www.suslusozluk.com/fenty-beauty?i=642971 şu) girdimi referans vererek tekrar edeyim: türbanlı kadınları "numunelik" olarak kullanıyorsun ama reklamlarında? bunu da açıkla bakalım rihanna hanım...

1 ocak 20:29

44. an itibariyle gloss bomb ürününü sipariş ettiğim marka. highlighterlarını da almayı düşündüm ama aşırı simli geldiler açıkcası zaten çoğu renk de açık tenlilere pek uygun değil.

20 aralık 2017 20:57