girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • medya (0)

8. instagramda görüp bayılmıştım ancak aynı ürünleri başka butiklerde 10-15 liraya ve aynı kalitede olduğunu gördüm ve altın kaplamanın falan hikaye olduğunu fark ettim. sırf insanlardan 2-3 katı fazla para almak için bu şekilde yalan söylemelerini kaldıramıyorum. bi de fotoğrafları ölümüne filtrelemişler dandik olduğu belli olmasın diye (ben de dandik takı kullanıyorum da bunlar altın kaplama olduğunu iddia ettiği için öyle dedim). anlamadığım bu şekilde yalan ürün satmak yasak değil mi ya, yazık cidden

20 ağustos 20:14

7. kolyelerinin nerdeyse aynısını terkos pasajında görünce iyi ki ordan almamışım dedim. 75TL'lik harfli kolyeyi 15 TL'ye aldım. Kalitesini bilemem ancak, sonuçta ikisi de bir süre sonra pert..

20 ağustos 11:04

6. sipariş ettiğim zincir öyle çiğ bir sarı ki tam bir aşiret gelini oldum takınca.Üstelik altın kaplama falan değil baya dandik bir şey.

20 ağustos 00:55


5. Bu aralar harf kolyelere taktım bir tane almak istiyordum en son baktığımda 85₺ yazıyordu bir de güya altın kaplamaymış(!)  sakın kanıp almayın kolye uçları Ali expresste 2-3 dolar zincirler 1-2 dolar ordan alıp millete altın kaplama diye kakalamaya çalışıyorlar. Ben aynı kolyeyi lokal bir takıcıda 15₺ ye aldım. Şahsen instagram sayfasına sadece kolyeleri nasıl kombinlemişler diye ilham almak için giriyorum. 

19 ağustos 23:54

4. Doğum günü hediyesi olarak fransız zambağı kolyesi gelmişti. Harika bir parça suya hiç temas etmediği hatta parfümümü bile üstüne sıkmadığım halde oksitlendi ve rengi soldu. Üzücü bir durum ve fiyat performans bakımından başka firmalara bakın derim ben

18 ağustos 18:11

3. instagramda denk gelip fotoğrafların güzelliğine ürünlere aldanıp alışveriş yaptığım butik. Ürünleri bahsedildiği gibi dandik(fiyat performans açısından karşılaştırıyorum özellikle, bir madalyonu 55 liraya satıp üstüne kargo parası alıyorlar) sonra aldığım ürünü yarısından daha ucuza daha küçük bir butikte gördüm ve pişmanlıktan öldüm. Butiğin ismi blueberrybutik, fi seasondaki neredeyse her ürün var ve daha ucuz görünce onu denemek istedim, birkaç kolye sipariş ettim (fi seasondaki bir madalyon fiyatına iki üç tane aldım) ve çok memnun kaldım süslüler! Üstelik beğendiğiniz ve sayfada bulamadığınız ürün olursa (mesela fi seasondaki bi kolyeyi beğenmiştim kendilerinde yoktu) getirebiliyorlar. Kendileri popüler olmadığından fi season başlığına yazdım inşallah herkes görür de bu kazıkçılardan alışveriş yapan kimse kalmaz cidden aynılarını bulabiliyorsunuz o parayı bayılmanıza gerek yok!!!

12 temmuz 16:25

2. Burdan 40 liraya ( 6 lira da Kargo parası toplam 46 lira) madalyon kolye aldım, bugün elime ulaştı ve dünyanın en en en dandik kolyesi olabilir. Bunlar gerçekten çok sahtekar, o kadar çiğ bir sarı ki rengi asla altın kaplama olamaz. Kesinlikle alışveriş yapmayın bu markadan gönderdikleri kolyenin fotoğraftakiyle alakası yok 46 liram çöpe gitti .  

2 mart 19:33


1. Dünyanın en dandik takılarını satan instagram takıcısı.

Bundan yaklaşık bir ay önce bir kolye beğendim ve sayfaya normalde internetten alış veriş yapmayı tercih etmediğimi, güvenmediğimi ama memnun kalırsam kendilerinden alış verişe devam edecegimi belirten bir mesaj attım ve doğal olarak kesinlikle üründen memnun kalacağımı bildiren bir cevap yazdılar. Ben de sipariş verdim. Bu arada kapıda ödemeleri yok. Havale yaptıktan sonra ürün yola çıkıyor.

Neyse 25 tl' ye bir kolye aldım ve 6 tl kargo parası ödedim. Kolyeyi takarken kancası elimde kaldı varan 1. Yaşadığım şehirdeki bir takıcıya gittim tamir ettirdim. Sag olsun yardımcı oldu. Sonra sayfaya durumu anlatan bir mesaj yazdım. Çok üzüldüklerini, istersem tekrar gönderebileceklerini söylediler, olur dedim. Kolye ucu ellerinde kalmadığı için sadece zinciri göndereceklerini söylediler ona da tamam dedim ama tabii ki gelmedi. Gelmediği gibi elimdeki kolyenin bu kez de ucu tak diye önüme düştü. Olan bir kez bile takamadığım bir kolye için verdiğim paraya oldu sadece.

Ama bu da bana ders oldu. Bir daha asla. Hele taki işine hiç bulaşmam. Aldığım kolyenin çok daha güzelini 10 liraya gördüm geçen gün. Bana müstahak.

8 eylül 2017 16:16