fi

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (207)
  • medya (0)

207. televizyon izleyen kitleye biraz ağır gelecek bir dizi bence. bu kadar modernliği kaldıramayabilirler zira. sürekli rtükten ceza yiyecek söylemedi demeyin.

15 mart 09:20

206. eğer show'da yayınlanacaksa bol bipli, sansürlü yayınlanacak dizidir.e zaten bu dizinin zevki, sıra dışı olması bağımsız olması değil mi? masum öpüşmeleri bile kaldırtan rtük, fi'deki sevişme sahnelerini televizyonda nasıl yayınlatacak bilemedim

14 mart 18:50

205. yakında show tv'de yayınlanmaya başlayacakmış. tek bir sorum var, (link: http://www.haberturk.com/fi-yakinda-show-tv-de-kim-olacagini-secebilirsin-ya-da-en-azindan-kim-olmayacagini--1873506-magazin neden?)

14 mart 10:40


204. izlerken bayılmıyorum. Ama bölüm geldiğinde de izlemeden duramıyordum. Neyse ki bitti de bir bağımlılığımdan daha kurtuldum. 

edit: bunu yazdığımda finali daha izlememiştim. Finalde neden bırakamadığımı anladım. Finali için bile iki sezonu da izlenir. Güzel bir bağımlılık. 

11 mart 20:51 12 mart 00:35

203. seni tabi ki sevdim can, ama seninleyken kendimi hiç sevmedim. söyleyeceklerim bu kadar

11 mart 19:25

202. Az önce bitirdim. Dizi bence bitmesi gereken zamanda bitti diye düşünüyorum zaten yayınlanma zamanı da o kadar tuhaf olmuştuki varlığı bile aklıma gelmiyordu bazen. Neyse final bölümü benim için son 7-8 dakikadaki güzellikten ibaret. Hatta insan insan çalmaya başladığı an diyebilirim. Ozan Güven'i aslı ile kerem diye bir dizi vardı çok eski ordan beri izlerim. Yıllar sonra fi dizisinden aklımda kalan tek şey bu adamın performansı ve finalin son dakikaları olacak.

10 mart 16:23

201. dizinin asıl ihtiyacı bitirilme kararıymış sanırım.

nasıl ateş ediyorlar az bölüm kaldı diye. hiç gereksiz anlar yok, hep heyecan dorukta. güzel bir finalle de bağlarlar da rahat ederiz umarım.

18 şubat 18:51


200. Yeni başladım. Reklamlardan fırsat kalırsa diziyi de izleyebilirim herhalde bi ara. He bi de dudağından öpen adama "arkadaşça basit bişey" demek de ne biliyim. Güzel arkadaşlıkmış, güldürdün duru

18 şubat 13:40

199. Fi izlemedeki istikrar ve kararlılığımı hayatımda göstersem şuan millet vekili falandım, en azından kaymakam.

Saat:4:54

Spoiler-spoooiler

*

*

*

*

*

Ben gerçekten can'ın yakalanmamasını umuyorum, kitaba bağlı gitmediler fakat ana fikir olarak benzer gidiyorlar. Bu sebeple gösteriye her hangi bir zarar vereceğini düşünmüyorum.

Eti miras olarak mal mülk yerine can manay'ı bıraktı bilge'ye son sahnelerinde aynı eti'ye yaptığı gibi dizlerine yatması tam olarak mirasın yerine ulaştığını gösteriyor. Tabi bu uzun süreli olmayacak.

Ben smk dan ağaç filizi yerine kendisinin gelmesini beklerdim ama olsun bir daha ki bölüme inşallah.

Verilen ince mesajlar çok iyiydi, masterpass reklamı çok irite etti fakat göz ardı edilebilir. Bakalım 1 ay bekleriz gibime geliyor, hayırlısı.

*

*

*

*

*

Bitti spoiler bitti.

17 şubat 04:53 17 şubat 04:54

198. İstisnasız herkesin oyunculuğunu beğendiğim bir bölüm oldu, berrak tüzanataç dahil. Vitesi düşürdüler; zaten finalden önce yapılması mantıklı bir hareket demiştim ki, yine karnıma yumruk gibi bir şey oturdu bölümün sonunda.

Spoiler

.

.

.

- ormanda on kaplan gücündeki cm'ın güvenlikçilere verdiği rüşveti savurma sahnesi. Manidar........ Anlayana...... Yılmaz özdil.......

- smk'nin ölmediği çok belliydi.

- otobüs durağındaki kadınlarla duru'nun sahnelerinde çok duygulandım. Ama pms'in bana verdiği yetkiye rağmen rahat rahat ağlayamadım. Tam kadınların sahnesine gözlerim doluyor, pat göksel ve ada leşleri, gözyaşlarım içine kaçıyor. Tam "kirpiğin yere düşmesin" diyor gözlerim doluyor, pat masterpass reklamı, gözyaşlarım içine kaçıyor. Tam can'ın bitik haline gözlerim doluyor, pat deniz bebek kakası rengi arabasıyla çıkıveriyor, ben daha çok ağlıyorum.

- son olarak yönetmeninden sanat yönetmenine, müzikçisinden kostümcüsüne herkesin gözlerinden öpmek istiyorum. Özge'nin ölüm haberini aldığındaki baş dönmesini de, duru'nun çaresizliğini can'ın umutsuzluğunu da birebir yaşadım. O nasıl sahneler, açılar, müzikler. Estetik açıdan daha iyi bir dizi görmedim ben Türkiye'de.

.

.

Spoiler bitti

17 şubat 01:20 17 şubat 03:18