girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (45)
  • medya (0)

45. dışarda her gün bir bardak filtre kahveye 10 tl vermektense paket kahveler alıyoruz, gerçi metro marketlerde de var ama biz daha ucuza bulgaristandan alıyoruz. öğütüp evde makinede yapıyoruz. casablanca, lavazza, davidoff ve nova brazilia’nın filtre kahveleri güzel.

25 şubat 15:26

44. sabahları sütlü nescafe içtiğim için gerek sözlükte gerek sosyal hayatta bir güzel eziklendikten sonra kendimi en yakın metro market'e attım ve bir adet french press ve mövenpick kahve edindim. artık ben de gustosu olan havalı bir şehir insanıyım. (gizlinot: swh)

25 şubat 15:22

43. Kahve sevenlere starbucksun verona kahvesini öneririm. Dark grubundan, hafif tatlımsı bir tadı var, çikolatayla çok güzel gidiyor.

25 şubat 11:02


42. İntermittent fasting maceramda beni sabah kahvaltıma kadar ayakta tutan içecek. Bir termos yapıp okula yanıma alıyorum ve sıfır açlık hissi. Yalnız starbucks'ın kahvelerini çok özlüyorum. :(

25 şubat 11:01 ed.6 mart 16:11

41. Günde bir bardak kesinlikle tüketiyorum. Starbucks'in bir kaç çeşidini denedim gayet memnundum aslında ama Kahve dünyasının filtre kahvesini aldım. Hiç memnun kalmadım french press için bence uygun degil. İçimini de beğenmedim. Bir daha almayacağım. Farklı markalar aramayada bi yandan devam edeceğim. 

25 şubat 10:45

40. çok seviyorum da bir türlü gidip bir french press alamadım nedense kendime. tok tutması ve sindirim sistemini harekete geçirmesi açısından da diyet yapanlar için harika bir alternatif.

25 şubat 00:56

39. Kahve dünyasında satılan karamelli filtre kahveleri öneririm. Makinede yaptığım için mi bilmiyorum ama ev miss gibi karamel ve kahve kokuyor.  

Karamel sevenlere duyurulur! :)

24 şubat 22:54


38. Ben küçükken evdekiler ayyy ben bunu içemem şekerim, tadını alamıyorum dediklerinde saf saf suratlarına bakar ve ne demek istediklerini anlamaya çalışırdım. Kahve kahvedir yani ha incesi ha kalını diye düşünürdüm. Kahveye düşkünlüğüm çok var. Kahvaltımı kahveyle yaparım. Geç kahvaltı yapacaksam önce bir kahve yuvarlarım. Gün içersinde 3 kupayı bulduğu olur. Filitre kahveyi keşfettim. (Bir yerden hediye gelmişti ve dolabın bir köşesinde bekliyordu. Peeling yaparım belki diye bir düşüncem vardı hatta) Bir gün evde kahve kalmamış, sokağa çıkacak dermanımda yok. Evdeki o filitre kahve geldi aklıma araştırdım internetten, demledim bir güzel. Tabii french press'i bitki çayları için kullanıyordum. Nereden bileyim. Tadına bayıldım. Sonra hep öyle devam ettim. Geçen bir arkadaşımda oturuyoruz kahve yaptı. Bir yudum aldım ve dediğim ilk şey bu ne bee kahve tadı yok su gibi bu oldu. Gerçekten ha ince ha kalınla alakası varmış. Yani kısacası kahvenin babasıdır hatta dedesidir.

24 şubat 20:26

37. aşkım

motivasyonum.tesellim.dert ortağım. keyif yoldaşım. çalışma partnerim. çeşitlerini araştırması yeni demleme şekilleri bulması vs ile hobim.

24 şubat 17:24

36. Kalbimi yerinden oynattığı için mümkün mertebe içmediğim güzel içecek. Oysa ben de isterdim her sabah bir bardak filtre kahve içmeden ayılamamayı :/

24 şubat 02:00