yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • medya (0)

  11. bayılarak izlediğim, her bölümünde beni hem ağlatan hem güldüren ve gerçekliğiyle insanı tokatlayan harika bir dizi. ben iki sezonu da mayıs ayında bitirip eşe dosta zorla izletmeye çalışıp başarısız oldum. gerçekten de hak ettiği değeri emmylerde görmesi sayesinde sevdiğim herkes izlemeye başladı çok mutluyum. phoebe waller-bridge harika bir oyuncu ama bence daha da harika bir yazar. dizinin diyaloglarını sindirmek için sürekli geri sarmak zorunda kalıyorsunuz çünkü phoebe yazarken tam anlamıyla "in your face" felsefesini benimsediği için birden patlayan hayatın ve karakterlerin gerçeklerini hazmetmek zor olabiliyor. sanırım dördüncü kez başlayacağım. son olarak, "fuck you calling me father like it doesn't turn you on just to say it".

  1 ekim 02:11

  10. Sonunda hak ettiği değeri görmeye başlamış dizidir. Ben izlerken imdb puanı 7 bile değildi. Son emmy ödüllerinde layığını buldu.

  İlk başta komedi yönü ağır basan ama ilerledikçe iç acıtan diyalogları/sahneleriyle yürek burkan, 2. sezonunda ise Andrew Scott'u önümüze koyan harika dizi.

  Güzel bir ayrıntı olarak da seyirci ile direk konuşma olayını çok sevdim. İzlerken daha bir içine giriyorsunuz. Daha önce sadece house of cards'ta rastlamıştım.

  Özetle phoebe waller-bridge'i bana kazandıran kısacık kara mizah dizisi. İngilizler bu işi biliyor. Sonradan killing eve ve crashing i de izledim.

  Son olarak belirtmeden geçmek istemiyorum Phoebe'yi Lena Dunham ile kıyaslayan bir güruh var, onlara cevap vermek bile istemiyorum zira malum olaylardan sonra Lena'nın gerçek yüzünü hepimiz gördük.

  30 eylül 20:17 30 eylül 20:34

  9. çok güzel ve zekice yazılmış bir dizi. hem yazan hem de oynayan kadınlara bayılıyorum. aslında fleabag gibi yozlaşmış karakterleri izlemekten pek keyif almam ama phobe waller bridge fleabag'i sevdiriyor gerçekten. yan karakterler de oldukça başarılı, hele hot priest (gizlinot: andrew scott) 3. sezonun olmayışı üzücü ama phobe waller bridge amazon için yeni içerikler hazırlıyor neyse ki.

  30 eylül 15:03 1 ekim 00:15

  8. kara mizah sevdiğimden olsa gerek inanılmaz keyifle izleyip bitirdiğim dizi. İkisinin de yeri ayrı olsa da 2. sezonu ilkinden daha çok sevdim.

  - spoiler -

  I look like a pencil! :):)

  23 eylül 09:46

  7. 3. Bölümünü bitirip geldim. Öncelikle hepimizin zaman zaman hissettiği o kendi hayatına yabancılaşma hissini muazzam bir şekilde yansıtmış. Karakterler çok güzel seçilmiş. Aslında en komik yerlerinde çok duygulandım. hayatımdan bir sürü şey buldum, zaman geçtikçe dahasını da bulacağımı biliyorum. Kadınların sebebini bilmeden yaptıkları bütün o saçma seçimleri çok güzel anlatmış. Neden hayatımda olduğunu bilmediğim bütün o insanlarla beraberken hissettiğim o yabancılık duygusu çok güzel anlatılmış. 

  10 haziran 23:12

  6. Phoebe waller-bridge imzalı dizi.

  ilk sezonunu çok keyif alarak izlemiştim ama ikinci sezonda andrew scott da katılınca tadından yenmeyecek bir dizi oldu. tadına doyamayanlar için Yine phoebe waller-bridge’in imzası bulunan crashing ve killing eve dizilerini öneririm.

  26 mayıs 13:54

  5. Son iki yüzyıldır kafası azıcık derin konulara çalışan her erkeğin hissettiği varoluşsal krizi b.kunda boncuk bulmuş gibi sanat eserine çevirme mücadelesine kadınların güzel cevaplarından biri. Bu süreçte çocuk gibi mizmızlanan, süreci öfke ve ego krizleriyle yenmeye çalışan erkeklerin bize sanat diye yutturmaya çalıştığı şeylerden bunalan kız kardeşlerime öneririm.

  28 nisan 15:23

  4. ingilizler dizi işini iyi biliyor dedirtendir. ef sa ne.

  kurtlu peynir gibi olan mabadımı kısa süresi nedeniyle yerinde durdurabiliyor ayrıca. akıp gidiyor.

  26 nisan 11:14

  3. bir günde bitirdiğim harika İngiliz dizisi.

  Phoebe Waller-Bridge'in yazdığı ve başrolünde oynadığı bir depresyon ve umut dizisi. Kardeşlik ilişkileri, kadın erkek ilişkileri, aile, arkadaşlık hepsi var dizide. Komedi diye başladım ara ara honkürerek ağladım. Dizide ekrana bakarak kurulan diyalog aşırı hoşuma gitti Fleabağ zaten harika bir karakter ve bence çok güzel. Kız kardeşiyle ve en yakın arkadaşıyla ilişkilerinde eminim herkes kendinden bir şeyler bulacaktır. İkinci sezonda diziye dahil olan Andrew scott Sherlockla gönlüme girmişken bu diziyle beraber resmen kazındı, spoiler vermek istemiyorum çünkü bu diziyi herkes izlesin ve sürekli bu dizi hakkında konuşalım istiyorum.

  Dizi iki sezon toplam 12 bölüm, bölümler 25 dk sürüyor, kesinlikle izlemelisiniz. Online platformlarda var, lütfen izleyin

  26 nisan 11:04 13 haziran 12:10

  2. Mutlaka izleyin, hayranı oldum adeta. Trajedi altında güldürmeyi başarmış, sizinle arkadas sıcaklığında konuşan harika bir basrol oyuncusuna sahip.

  16 aralık 2018 05:28

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar