sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (9)
 • oylar (0)
 • medya (1)

1. Flormarin kopuk şeklinde hafif fondoteni.http://www.flormar.com.tr/control/product/~category_id=1100-ca/~pcategory=1000/~product_id=W0111085?cmSrc=Category

30 haziran 2015 21:38 30 haziran 2015 21:39

2. Arkadaşım bb krem arayışındayken dolaşırken tesadüfen gördük ve denedik.

Yapısı oldukça hoşuma gitti elinize sıktığınızda traş köpüğü gibi bir yapısı var ve yüzünüze sürünce krem haline geliyor. Yaza uygun oldukça hafif bir yapısı var oldukça beğendim.

31 temmuz 2015 14:01

3. ben bunu %70 indirim ile aldım.01 porceilan rengini önerdi satıcı kız.ancak bu renk bile bir tık koyu geldi bana 02 sand almalıydım burdan -1 puanla başladı tanışmamız ancak altına kendi köpük primeri ile çok güzel oturdu cildime.çok az kapatıcı özelliğini ve hafif islak görüntüsünü de sevdim.şu an 6 küsürlük fiyatı ile denemeye değer diyorum sevgili süslüler...(primerini da alın kesinlikle oda 7 küsür olmalı)

not:kızları dinlemeyin kendiniz deneyin ;)

20 ağustos 2015 10:25

4. sevip sevmediğimi bir türlü kestiremediğim şey. etrafından döndüm durdum aynaya baktım baktım bi türlü karar veremedim. sonra da almayıp çıktım.

sanırım sorun rengiydi. hortlak beyazı olduğum için renkleri bi türlü tutturamadım, bazı ise güzel oldu ama yeterince kapatıcı sayılmazdı. zaten baz dediğin çok da kapatıcılık özelliğine sahip olmak zorunda değil.

20 ağustos 2015 10:38

5. En son flormar alisverisimde alip denedikten sonra birine hediye ettiğim fondoten ( ya da bb krem). Köpük formunda olduğu için dikkatimi çekmişti, bb kremlere mesafeli de dursam fiyatı 6.5 lira olduğu için satın aldım. Şunu 1 kez daha anladım ki drugstore'da renk problemi var, hele ki flormardan nc-nw 30 ve altı iseniz ten ürünü alamazsınız. Ben en açık rengini almıştım ki Porcelain oluyor, stippling fırça ile uyguladım, gayet hafif bir yapısı var, parlak bitirişli. Ancak teyzem beni gördüğünde dedi ki, "ne kadar bronzlaşmışsın!" Yani öyle bembeyazım, peynir gibiyim diye ortalarda gezenlerden değilim yani nc 20-25 civarıyım ama en açık rengi en az 3 ton koyu ve pembe kaldı maalesef. Neyse ki gözden kolaylikla çıkarabilecek bir fiyatta, ama uygulaması keyifli ve yapısı güzeldi. Sari alttonlu ve açık renkli olsaydı keyifle kullanabilirdim. Görsel ekleyim, en açık rengini görün.

20 ağustos 2015 12:19

6. Flormar'da 2 ay önce görüp çok ilgilimi çekince almak istedim satıcı en açık rengini alın siz beyaz tenlisiniz dedi. o garip ışıklarda bu kadar belli değildi koyu olduğu ama eve gelip deneyince inanamadım bronzer niyetine kullansam bile o kadar koyu ki bronzlaşınca kullanırım dedim bunca yıldır ilk kez bu kadar ten rengim koyulaştı ama yine de bronzer olarak bile kullanamadım maalesef yine renk sorunu oysa ki yapısını ve köpük bb krem olmasını çok beğenmiştim ve ilgimi çekmişti ahh ahh pembe alt tonlu açık renk bir fondöten, bb krem, cc krem bulmak neden bu kadar zor!! :(

24 ağustos 2015 01:45 10 ocak 2016 02:53

7. renk skalasında problem olmayan, havayla temasında oksitlenme problemi olan üründür.

Ben hayatımda ilk defa bir ten ürününün bu kadar hızlı oksitlendiğini gördüm. Köpük formda olmasının etkisi olabilir, basınçtan kurtulduğu anda renk başka bir renge dönüşmeye başlıyor. En açık rengi olan 001 Porcelain rengi bile avucuma alır almaz jet hızıyla oksitlenip turuncumsu bir renge dönüştü. Bu sebeple tüm yüzüme uygulayamadım, allık niyetine sadece yanaklarıma sürdüm. Mağazada incelenirse köpüğün çıktığı yerin nasıl turunculaştığı, sıkılan ürünün bu renkten nasıl çok daha açık renkli olduğu görülebilir.

Bir daha satın almayacağım bir ürün oldu. Föndoten diye alıp allık niyetine kullanılan ilk ve tek ürün olabilir kendisi.

5 eylül 2015 01:31

8. Köpük yapıdaki ama ele sıkıldığında kremsi olanlardan bile daha zor sürülen fondöten. ilk ürünü gördüğümde fikir olarak çok güzel gelmişti fiyatını görünce denemeye değer diye düşündüm. flormar'daki kadın en açık rengini 02 olarak vermişti bir tek bundan var diye eve gelip sözlüğü okuyunca 01'i duydum onunla değiştirdim. aynı indirimde primer'ı da indirimdeydi onu da aldım fakat benim cildimden mi yoksa ürünün kendisi mi böyle bilmiyorum ama aşırı sivilcelenme yaptı gözle görülür şekilde cildimi bozdu. renk olarak bronzlaşan yüzümle çok tezat değil fakat açık renkli kullanıcılarla yıldızının çok barışmayacağını düşünüyorum. kısacası tekrar almak bi yana elimdekini bile bi daha kullanacağımı çok sanmıyorum.

20 eylül 2015 16:23 ed.25 ekim 2015 15:18

9. inanılmaz hızlı sabitlenen bir fondöten. eğer hızlı olduğunuzu düşünmüyorsanız, bıraktığınız bölgede kuruyup sizi çıldırtabilir. az az al diyebilirsiniz fakat spray başlığı ne yaparsanız yapın az vermiyor ürünü. hafifliği iyi güzel hoş ama mağazada alırken görevliyle inatlaşıp bir ton açık almama rağmen iki gün sonra evde uygulayınca tenime çok koyu geldi. öyle ki arkadaşım, "allığını ne biçim dağıtmışsın" dedi, allık sürmemiş olmama rağmen. özetle bunu bile bitireceğimi düşünmüyorum ama tekrar almam.

4 ekim 2015 21:37 ed.24 şubat 2016 09:58