flormar dark circle hd concealer

4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (3)
  • medya (0)
4

4. Ben Black friday indiriminden almıştım yanlış hatırlamıyorsam o zamandan beri de severek kullanıyorum bazen de gerçekten nefret ediyorum bendeki 03 medium rengi biraz somonluk var elinize aldığınız da ve sürdüğünüzde turuncu kaldığı doğru ama ben parmağımla pıt pıt uyguluyorum özellikle daha mor olan iç kısıma bırakıp dışarı yayıyorum ve cidden ten rengimle örtüşüyor bazen sadece bunu sürüp çıkıyorum mükemmel oluyor ama bence sivilceleri kapatmak için pek yeterli değil, küçük kavonoz ambalajı var ve bence ürün kirlenmeye müsait tüyler yapışıyor ama ambalajı güzel taşınılabilir kaliteli ve gelelim neden nefret ettiğim zamanlar oluyor çünkü nemlendirici ile kullanılmadığında göz altım kuru olduğundan püfür pütür duruyor gerçekten parça parça cildim dökülüyormuş gibi oluyor ve diğer bir neden ise göz kapaklarımda bu kadar çizgilere dolan bir ürün görmedim ilk sürdüğümde tabi bilmiyorum bol sürmüştüm sevgilim dedi ki göz kapağına noldu kalın kalın dolmuştu çizgilere pudra ile sabitlendiğinde de aynısı oluyor artık bol bol sürmek yerine yine aynı şekilde iç köşelere bırakıp ordan dağıtıyorum daha az doluyor çizgilere. 

Not: essence matt powder (ten rengi olan) ile göz altımı sabitlediğimde rengi değişiyor 

29 ocak 11:54

3. göz altlarım çok mor ve çökük. o nedenle asla hiçbir kapatıcıdan memnun kalmıyorum. denediğim çoğu ürüne göre (nars creamy, age rewind, true match, rimmel londonlar gibi) daha iyi bir sonuç elde ettim.

krem yapıda olması kapatıcılığı arttırıyor. çizgilere doluyor bende her kapatıcı gibi ama likitlerden çok çok daha az bir dolma bu. ve ilginç bir şekilde likitlere oranla daha az kuru duruyor bende. mesela nars creamy bildiğiniz yaşlandırıyor beni.

aşşırı tatmin olmasam da denediklerim içinde en iyisi. ki tam anlamıyla tatmin olabilmem için de (bkz: ışık dolgusu) yaptırmam lazım. o nedenle çok acımasız davranmıyorum. göz altı çok çok problemli olmayanlar ve göz çevresi aşırı kuru olmayanlar memnun kalacaktır. bendeki rengi fair bu arada. pembe alt tonlu olması nötrleme konusunda avantaj sağlıyor.

17 ocak 18:15

2. Göz altlarım çok mor değil ancak göz cevremde çok fazla kılcal damar var, gözümün altı da üstü de damar damar gözüküyor hep. Bu ürünü iyi bir nemlendirme sonrasında kullandığımda çizgilere çok fazla dolmadan isini güzel bir şekilde yapıyor. Ben farkına varmadan daha koyu renk almama rağmen cok fazla sırıtmıyor yüzümde.

17 ocak 10:30


1. Birkaç ay önce flormar.com.tr'de kargo 1 tl iken %50 indirimle aldım. Ben fiyatına göre çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Morluk, leke kapatmada çok iyi. Katı yapıda olduğu için ben göz altlarımı kurutur diye bol bol nemlendirip öyle kullanıyorum. Sonrasında sabitlemiyorum da, ama akşama kadar duruyor. Kapağında minik bir aynası var. Doğru rengi seçerseniz ve aşırı sorunlu göz altlarınız yoksa göz altı için işinizi görür bence.

Ukte: (yazar: Minmin)

21 ekim 2017 20:07