5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (117)
  • oylar (16)
  • medya (7)

117. Aşırı sevdiğim seri, özellikle koyu gri olanı. benim tırmaklarım için yeterince uzun dayanıyor, sürümü kolay ve pratik. başka renklerini de almak isterdim ama flormara bundan sonra hava almak için bile uğramam.(gizlinot: boykot)

13 haziran 13:07

116. fiyat performans anlamında övgüyü hak eden bir oje serisi. Bazı renkleri 2 katta istenen rengi versede genel anlamda pigmentasyon olarak başarılı, severek kullanmaktayım

12 haziran 23:26

115. Bu seriyi çok seviyorum. Özellikler pastel tonları harika ama hepsi aynı örtücülükte değil. Bir de çabuk bitiyor sanki. 

12 haziran 19:29


114. Denediğim çoğu rengi tek katta örtücü ama hepsinin yapısı kesinlikle aynı değil. Elimdekiler bitince zaten almayı düşünmüyorum. Oje sonuçta, kimseden önemli değil. Ama penthouse' a Muadil bulamazsam kalbimde derin bir yara açılacak. Golden rose, pastel! sizi kiremit rengi oje yapmaya davet ediyorum. (gizlinot: kesin okurlar bunu )

alternatifler bulundu editi:

Pastel 111 (gizlinot: Gözüme kestirdiğim)

Alix avien 291 (gizlinot: Biraz daha açığı )

H&m brickwork

12 haziran 01:05 12 haziran 10:00

113. Elimde çoğu rengi var. Hepsi te katta rengini verip çabuk kuruyor. Siyah oje alacaktım tercihimi bu seriden yana kullandım. Ama üzdü... tek katta asla renk vermiyor. Şu an 3. Katın kurumasını bekliyorum.

11 haziran 17:08

112. Diğer ojelerde rengi tam olarak görebilmek için iki ya da üç kat sürmek gerekirken Flormar Full Color ojenin rengini görebilmek için tek kat dahi yeterlidir. Uzun zamandır kullandığım tek oje serisi olmasının en önemli sebebi de budur. Sebeplerinden birisi de renklerinin çekiciliğidir.

30 nisan 11:35

111. Sürmesi daha zahmetsiz Flormar in diğer ojelerinden. Kuruma süresi aynı. Beyaz olanını tek kat sürmek maalesef full color saglamiyor ama nude renkler için pigmentasyonu yeterli.

4 nisan 06:38


110. Oje koleksiyonumun çoğunluğu bu seriden oluşuyor.(gizlinot: 18 tane varmış ) Aldığım neredeyse her rengi tek katta rengini veriyor. Denedikleri arasında Sadece beauty night isimli oje tek katta tam rengini vermiyor. Onun dışında her rengini alın aldırın. Ama favorim twilight

3 nisan 17:52 4 nisan 14:35

109. Adını ciddi anlamda yansıtan oje. Tek katta şişede gördüğünüz rengi almamanıza imkan yok. Birkaç kat sürdüğüm takdirde beni normal ojelerden daha uzun süre idare edebiliyor. Birkaç gün şehir dışına gitmem gerektiği zamanlarda iki kat sürüyorum, aseton almıyorum yanıma sadece ojeyi alıyorum. İlerleyen günlerde üzerinden rahatça bir iki kat geçebiliyorsunuz mis gibi duruyor. Teddy always with me rengini görürseniz kesinlikle kaçırmayın, zira elimde gören herkes bu ojeden aldı:) Bunun dışında renk skalasına her geçen gün yeni renkler ekleniyor olmasına rağmen bence renk konusunda daha yaratıcı olabilirler diye düşünüyorum. Bir de yeni çıktığında 1 lira 90 kuruştu sanırım fiyatı şimdi maşallah 4 liraya merdiven dayamış keşke aynı kalsaydı

3 nisan 10:33

108. Kullandığım en kalıcı en uygun fiyatlı ve renk skalası geniş olan seridir. Bende oldukça fazla rengi var.

2 nisan 15:03