4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (142)
  • oylar ()
  • medya (6)

142. Fc69 twilight rengini aldım tek seferde sürülmesi çok hoşuma gitti. Ben yine de ikinci katı attım ancak o da ne? Bu oje resmen bir günde soyuluyor. Benim gibi üşengeç, bir ojeyi sürüp 5 gün kullanayım mantığında insanlar için hiç uygun değil.

14 eylül 13:26

141. ne yalan söyleyeyim, kullandığım en iyi oje serisi diyebilirim. ince yapılı olmasına rağmen yüksek örtücülük, hızlı kuruma, kolay sürüş, canlı renkler...

elimde 4 adet var; go nude (ten), awaken your senses (menekşe moru), feel the heat (mercan kırmızısı) ve imaginary world (mavi)

ekleme: ve 5. puzzle (toz pembe)

buraya da ekleyeceğim önceden paylaştığım görselleri.

2 eylül 18:20 5 eylül 08:06

5

140. Ben de övmeye geldim. Her rengini aldım sayılır. Hatta marketlerde bulamadığım renkleri de online sipariş verdim. Ben bu ürünün bitişini seviyorum. Kimi rengi tek katta mükemmel kapatırken kimi rengi iki kat istiyor. Sürdükten sonraysa jel formunda duruyor ve kalıcılığı çok yüksek.

29 temmuz 18:35


139. Kesinlikle en çok kullandığım oje markası diyebilirim. Genel olarak kullandığım tüm renklerinden memnunum. Tek katta rengini iyi yansıtabildiğini düşünüyorum. Kalıcılığı da 3-4 gün. Benim için tek sorun çok çabuk yapılarının koyulaşması. 5-6 gibi bir süreden bahsetmiyorum. 2-3 ayda yapısı bozulmuş oluyor. En sevdiğim renkleri bitiremeden atmak zorunda kalıyorum. Yine de alıyorum <3

1 temmuz 16:20

2

138. Penthouse rengini geçenlerde yana yakıla kiremit kızıl kahve tonları ararken buldum. Bugün sürdüm ve öyle pişmanım ki! Yama yama duruyor ikinci katı sürdüm bi tırnağıma rezalet bir hal aldı. Benim oje mi bozuk acep?

1 temmuz 12:54

137. Hangi marketti hatırlamıyorum, ama kozmetik dükkanları değildi karşılaştığım ilk yer ondan eminim. Flormarın diğer ojelerine de sahiptim bu seriyle tanışmadan önce. Fırça yapısı o ojelere göre daha kalın. İnce fırçalar zannımca dalgalı görüntüye daha fazla sebep veriyor. Rengini tek katta bile veriyor olması enfes... Her rengine sahip değilim ama yakındır tamamlamam. Ucuz olması da cabası.

26 haziran 15:49

5

136. bende 12 tane rengi bulunan muazzam oje serisi.

elimdeki renkler;

fc14 lavender relaxation fc30 new rock fc48 bright azalea fc29 mystical getaway fc16 imaginary world fc42 sandy toes fc22 grass juice fc32 victory of black fc62 berry brown fc04 rose I hold fc40 royal maroon fc37 patience

içlerinden aldığım için pişman olduğum, beğenmedim tek oje patience. o kadar cıvık ve kötü duruyor ki tırnaklarımda.

favorilerim arasında ise rose I hold ve royal maroon var.

f/p açısından fazlasıyla iyi. alın aldırın süslüler.

18 haziran 19:45


135. Aşırı sevdiğim seri, özellikle koyu gri olanı. benim tırmaklarım için yeterince uzun dayanıyor, sürümü kolay ve pratik. başka renklerini de almak isterdim ama flormara bundan sonra hava almak için bile uğramam.(gizlinot: boykot)

13 haziran 13:07

134. fiyat performans anlamında övgüyü hak eden bir oje serisi. Bazı renkleri 2 katta istenen rengi versede genel anlamda pigmentasyon olarak başarılı, severek kullanmaktayım

12 haziran 23:26

133. Renkleri, örtücülükleri, kalıcı olması bakımından gerçekten beğendiğim oje serisi. Bir de şişenin tasarımı da gayet şık. Elimde açıktan koyusuna hemen her renk mevcut ve bittikçe de alıyorum. Flormar' ın klasik oje serisini hem kolay kurumuyor hem de kalıcı değil diye sevmemiştim ve bu seriyi denerken de tereddüt ederek almıştım ama iyi ki almışım. Renk çeşitliliği yeter yahu..

12 haziran 22:40