4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (150)
  • oylar (31)
  • medya (8)

150. Nedense aynı markanın diğer serilerinden daha ucuz ama performansı güzel olan oje serisi. Bende Berry Brown ve koyu bir bordo rengi var ama ismini hatırlamıyorum ikisinden de memnunum. Şokta denk geliyorum genellikle ikisini de ordan aldım 2 tl gibi bir fiyata almıştım tanesini. Fırçasının çok ince olması dışında bir sıkıntı yaşamadım.

28 ekim 17:17

5

149. royal maroon rengine bayılıyorum, arkadaşım çok önerdiği için almıştım ve cidden tek katta bile oldukça opak bir sonuç veriyor kolay sürülüyor ve çabuk bozulmuyor. benim gibi oje sürmeyi beceremeyen bir insan için iyi bir koyu bordo seçeneği.

27 ekim 17:36

148. bende victory of black, neo love story, penthouse renkleri olan oje serisi.

oje kurutucu spreylerin bir işe yaramadığı, sürülen her ojeyi 2 saat bekletip ardından sabah kalkınca yastık izleri gördüğüm tırnaklarımda yarım saat kurutması beni kendine aşık etti.

alışkanlık iki kat sürüyorum ancak penthouse ve neo love story ılk katta renklerini veriyorlar.

ve evet 1 gün zor dayanıyorlar.

26 ekim 00:44


147. 1 yıldan fazla bir süre önce edindiğim ve 6 adet rengine sahip olduğum oje serisi.

-fc10 penthouse

- fc16 imaginary world

- fc22 grass juice

-fc03 bubble gum

-fc37 patience

-fc46 rose pumps

kullandığım süre içerisinde yukarıda ki ilk 3 ojenin yapıları çabuk bozuldu ve kurudu. birkaç damla kalyon oje inceltici ile eski yapılarına kavuşuyorlar. ben fırçasının kalın olmasını ve tek katta şişede ki rengi vermesini seviyorum. base-top coat ile birlikte kullandığım taktirde 3 güne kadar bozulmadan kullanabiliyorum.

10 ekim 22:44

1

146. Fc69 twilight rengini aldım tek seferde sürülmesi çok hoşuma gitti. Ben yine de ikinci katı attım ancak o da ne? Bu oje resmen bir günde soyuluyor. Benim gibi üşengeç, bir ojeyi sürüp 5 gün kullanayım mantığında insanlar için hiç uygun değil.

14 eylül 13:26

145. ne yalan söyleyeyim, kullandığım en iyi oje serisi diyebilirim. ince yapılı olmasına rağmen yüksek örtücülük, hızlı kuruma, kolay sürüş, canlı renkler...

elimde 4 adet var; go nude (ten), awaken your senses (menekşe moru), feel the heat (mercan kırmızısı) ve imaginary world (mavi)

ekleme: ve 5. puzzle (toz pembe)

buraya da ekleyeceğim önceden paylaştığım görselleri.

2 eylül 18:20 5 eylül 08:06

5

144. Ben de övmeye geldim. Her rengini aldım sayılır. Hatta marketlerde bulamadığım renkleri de online sipariş verdim. Ben bu ürünün bitişini seviyorum. Kimi rengi tek katta mükemmel kapatırken kimi rengi iki kat istiyor. Sürdükten sonraysa jel formunda duruyor ve kalıcılığı çok yüksek.

29 temmuz 18:35


143. Kesinlikle en çok kullandığım oje markası diyebilirim. Genel olarak kullandığım tüm renklerinden memnunum. Tek katta rengini iyi yansıtabildiğini düşünüyorum. Kalıcılığı da 3-4 gün. Benim için tek sorun çok çabuk yapılarının koyulaşması. 5-6 gibi bir süreden bahsetmiyorum. 2-3 ayda yapısı bozulmuş oluyor. En sevdiğim renkleri bitiremeden atmak zorunda kalıyorum. Yine de alıyorum <3

1 temmuz 16:20

2

142. Penthouse rengini geçenlerde yana yakıla kiremit kızıl kahve tonları ararken buldum. Bugün sürdüm ve öyle pişmanım ki! Yama yama duruyor ikinci katı sürdüm bi tırnağıma rezalet bir hal aldı. Benim oje mi bozuk acep?

1 temmuz 12:54

141. Hangi marketti hatırlamıyorum, ama kozmetik dükkanları değildi karşılaştığım ilk yer ondan eminim. Flormarın diğer ojelerine de sahiptim bu seriyle tanışmadan önce. Fırça yapısı o ojelere göre daha kalın. İnce fırçalar zannımca dalgalı görüntüye daha fazla sebep veriyor. Rengini tek katta bile veriyor olması enfes... Her rengine sahip değilim ama yakındır tamamlamam. Ucuz olması da cabası.

26 haziran 15:49